0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından

Kızlar sabah kızımın bezini alırken bu morluğu fark ettim ne olabilir sizce basınca sertlik var orda 

image

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Elleme.kiz bir yere vurmuştur kac aylık 
(6 puan) tarafından
2 yaşında
(6 puan) tarafından
Doktora götüreceğim içime sinmedi hiç
tarafından
Yasa bir yere vurmuştur bi bekle bence ama sen bilirsin yinede
-Reklam-
0 oy
(8,352 puan) tarafından
Cocuk bı yere carpmıs bellıkı bı kac gune gecer evde varsa sarı kantaron yagı hametan felan sürebılırsın cay agacı yagı felan
0 oy
tarafından
Canim hastaneye gotur bir yere vurma izi değil
(6 puan) tarafından
Götürcem öğleden sonra canım
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Ooo benim kızı Bi görsen heryeri mosmor. Hiç elini tutturma, h bir yere yürüyerek gitmez hep koşar. Bi yere çarpmıştır çocuk korkma annesi 
(6 puan) tarafından
Bilmiyorum bi doktora gostericem canım
0 oy
(40 puan) tarafından
Cnm üstünden çok zaman gecti ama doktor ne dedi getirdin mi benim kizimdada fsrkettim bugün korkuyorum 
(265 puan) tarafından
Canım neden korkuyorsun kac yasinda evladin belki o da çarpmıştır bir yere tam olarak nerde morluk ve kac tane hemen panik yapma
(40 puan) tarafından
İki buçuk yaşında diz kapağında minicik iki tane birde bacaginda var sırtında ufacık bişey vardı mordu sararmış sanırım geçiyor annem geldi bugün gösterdim biyere vurmustum hastalık moru daha büyük ve kan toplamis gibi olur kizim dedi bak bunlar sararmış iyileşmeye dönüyor dedi biraz rahatladı içim insaAllah düşünce fkn olmustur su panik halimi hiç sevmiyorum Rabbim kimseyi evladiyla sinamasin dermansız dert vermesin insaAllah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 151 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 298 göst.
29 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yesra (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 2,015 göst.
0 oy
9 cevap 270 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde soruicin (1,691 puan) tarafından soruldu