0 oy
597 göst.
Aile kategorisinde (44 puan) tarafından
Eşim meyve sebze hali'nde çalışıyor bı gün gece 2bucukta bı gün sabah 5- 6 gibi gidiyor işe geliş saati de öğleden sonra 3-4 oluyor. Neyse geldiği gibi yemek yiyoruz ben ortalığı falan topluyorum derken bi bakmışım eşim uyuyor her zaman birazcık uyuycam deyip ise gidene kadar uyuyor kalkamiyor yorgunluktan gözümü açamıyorum diyor hamileyim bende 6 aylık tek başıma hayatımı geciriyormusum gibi hissediyorum sevgisi tam ama mesela cinsellik hayatımiz bile yok oluyor bu yorgunluk meselesinden iki hafta da bir cinsel birliktelik yaşanıyor afedersiniz ne yapmam lazım gelince konuşuyorum seni de anlıyorum ama beni kim anlasin diyorum ailem çok uzakta başka şehirlerdeyiz komşum da hiç yok hepsi benden  yaşça büyükler ben 25 yaşındayım daha Ağustos ayında evlendik yeni evliyiz düşünün çay bile icmiyoruz akşamları  kaç kez demleyip geri dokmusligum var çayı her seferinde demle içeriz diyor kalkmıyor meyveyi bile ağzına ben veriyorum kendisi uyuyor o şekilde yiyor ne yapmam lazim çok üzülüyorum bu duruma eşi böyle olanlar var mı 

17 Cevaplar

+1 oy
(7,543 puan) tarafından
Ayyy kızzz kardeşim temmuz sonu evleniyor nişanlısı halde çalışıyor geceleri onunda kafasına takılıyor bu durum gündüz gelip yatacak gece işe gidecek ne ara vakit geçiricez diye şimdi bunu okuyunca onun adına endişelendim bende.
(7,543 puan) tarafından
Onunda masa başı ama o işler gece oluyormuş bizde yeni öğrendik mal gece iniyormuş hale onlarda kaydını sayımını yspıyormuş sma zor gerçekten işleri oluyor çocuk uykusuz bir şekilde koşturuyor.
(44 puan) tarafından
Evet aynı durum sayım falan hesap tut falan kafa yorgunluğu beden yorgunluğundan daha zor diyor
(7,543 puan) tarafından
Onlarda herkes gibi sabah gidip akşam gelseler yorgunluklarını atarlar ama düzensiz saatler yıpratır insanı
(44 puan) tarafından
Aynen öyle işte ama ortada düzgün iş yok
(7,543 puan) tarafından
Orası öyle tabi ne yapsınlar ellerindekine sarılmak zorundalar işsizlik daha zor.
-Reklam-
0 oy
(9,500 puan) tarafından
Yoruluyor demekki canım kolay değil herkes uyuması gerekicek saatte o çalışıyor ama sende haklısın 
(44 puan) tarafından
İşte ikimizde haklıyız aslında ama ne bilim daha genciz yeni evliyiz bu zamanlar geri gelmeyecek bende evde oturup onu bekliyorum ki iki muhabbet edelim vakit geçirelim diye :(
0 oy
tarafından
İşi kolay değil gerçekten zor bence biraz anlayış gostermelisin işten gelince yiyin için oturun sokra bırak yatsın adam napsin uykusuzluk zor bir durum 

Sen de kıvrıl yanına uyumasan bile yanında ol
(44 puan) tarafından
İşte bütün gün uyuyor benimde uykum olmuyor nasıl olacak bilmiuorum zaten tüm gün evde yalnızım o da gelince uyuyor zaten bı pazar kahvaltimiz var erken gittiği icin kahvaltı hiç yapamiyoruz bı de akşam yemeği heves edip çayın yanına biseyler aliyoruz içeriz yeriz muhabbet ederiz diye öylece kalıyor aldıklarımiz çay bile içemiyoruz
0 oy
(11,153 puan) tarafından
Hafta sonu dahi olsa hiç vakit ayırmıyor mu sana dediği gibi yoruluyor olabilir ama 3 den gece 2 ye kadar uyuması da fazla bence benim eşim de gec gelir eve tatilimiz yok bazen erken uyur kalır ama ben sorun etmiyorum
(44 puan) tarafından
Pazar günleri de mal sattıkları yerden para toplamaya gidiyor bazen üç saat bazen dört saat yine olmuyor evde ee bide pazar diye geç kalkıyor kalkıp kahvaltısını falan yapıp ise gidiyor tekrar akşama yemeğe geliyor  biraz oturup yatıyor geri
0 oy
(97 puan) tarafından
Ah canim be seni en iyi anlarim benimkide atasehir haalinde simdi sabah 11 de gitti aksam 8 gibi gelip yatip sabahda 4 gene gidip sabah 9 gibi gelip biraz uyuyp gene gidicek inan hal işi cok sıkıntı ama yapcak bisey yok bende sen gibiyim ama ekmeğinin peşinde herif ne diyebilirimki bensiz gezmiyor bensiz keyfini yasamiyorki herife çatım inan zor işleri 
(44 puan) tarafından
Evet kızamıyorum zaten bu yüzden başlığa cozulemeyecek bı sorun yazdım çünkü ikimizde haklıyız o uyuyor ben başında bekliyorum cinsellikten bahsediyorum gözümü açamıyorum inan diyor e böyle nasıl olacak anlayamıyorum sonuçta benimde isteklerim var
(97 puan) tarafından
Tek caresi başka iş yoksa bu boyle gider diyorum ya aynisi bendede var bu arada seninki istanbuldaki hallerdemi
(44 puan) tarafından
Yok corum halde muhasebeci
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Eşinde bir suç yk yazık adamada sanada yazık sizin çözüm basit eşin iş değiştirecek
(44 puan) tarafından
İşte bu imkansız işini seviyor patronlarını falan aslında daha önce çok iş degistirdi uykuya çok düşkün benimki o zamanlarda aynıydı yani biz sevgiliyken biliyorum ordan hep uyurdu zor uyanirdi
(7,768 puan) tarafından
İşini seviyor gibi bişi olamaz sizinkisi evlilik değil güzelce konuş işini drğiştirsin yoksa çocuk olunca çok yıpranırsın
(44 puan) tarafından
Her zaman konuşuyorum açık açık soyluyorum ama gene aynı napcam.bilmiyorum
(7,768 puan) tarafından
Tavır alacaksn evli değiliz diceksn az sert yap anladığı dilden konuş
0 oy
tarafından
Benim kocamda yorgun geliyor işten bende zorla kendimi yapatıyorum sonra işi pişiriyoruz duş alınca kendine geliyor sende öyle yap onlar uykularında bile ilişki için uyanıklardır unutma 
tarafından
Yanlış yazılmış kız orası zorla kendimi yamatıyorum yapışıyom kocaya sırnaşıyorum anlamında kız :D
(7,867 puan) tarafından
He Allah seni :)
tarafından
Napim kız yoksa öyle olmazsa iş yapacağı yok herifin
(44 puan) tarafından
Benimki öyle değil işte onun için uyku herşeyden önce geliyor bide artık cinsellik olmaya olmaya soguyormus isteksizlesiyormus erkekler onda da bu sorun oluyor heralde
tarafından
Evet ne kadar araya zaman katarsanız eşiniz daha çok uzaklaşır ben öyle yapmıyorum inanki
0 oy
tarafından
Biraz anlayış göster işini çok zor 
(44 puan) tarafından
İşte bana kim gösterecek onu bilmiyorum
0 oy
(485 puan) tarafından
Sen de çalış, eşinin yükü hafiflesin. İş değiştirsin ya da daha rahat çalışsın. 
(44 puan) tarafından
Altı aylık hamileyim Allah'ım günah yazmasın ben çocuk istemedim o da illa olsun illa olsun dedi ben çalışmak para biriktirmek istedim rahata erince yaparız çocuk dedim gerçi durumumuz kötü de değil şükür Rabbime hep çalışmak istediğimde engel oldu yok orası böyle kötu yok bura böyle kötü izin vermedi hamilelikte bile dedim çalışayım diye yok dedi bu halinle nasıl çalışacaksın dedi
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Merde yaşıyorsun canım benim babam tirci oda sürekli öyle bazen jete çıkıyor sürekli yolda evde olduğunda hep uyuyor anlıyorum seni
(44 puan) tarafından
Çok zor bu uyku problemi olan işler
(2,366 puan) tarafından
Evet biz Antalya kepez deyiz annem gil yani Bn kumlucadayim
0 oy
tarafından
Bılınclı yaptıgı sey olsa inan kızarım ama yorgunluktan resmen baygın dusuyormus, hayat gecım cok zor, o da ısterdı senınle otursun meyvesını yesın ama hali kalmıyor demek ki
(44 puan) tarafından
Cidden çok zor çok bu devirde mahvoldu eşlerimiz
0 oy
(48,494 puan) tarafından
isi kolay degil gec yatmaya calissin uyuyunca uyanmiyo adamlar
(44 puan) tarafından
Evet öyle oluyor
0 oy
(770 puan) tarafından
Ikinizde haklısınız eşin isten çok yorgun gelip uyuyor sen hamilesin eşine ihtiyacın var tek kalıyorsun idare et canım ekmek parası sonuçta bebişinde geliyor az kalmış yolu bebişle geçirirsin zamanını
(44 puan) tarafından
Zaten onu dusunerek biraz toparliyorum kendimi yoksa napardim.bilmiuorum
0 oy
tarafından
İkinizde haklısınız canım
0 oy
(1,887 puan) tarafından
aynı durumdayız hatta daha beteri gündüz pazarda çalışıyor gece hale gidiyor akşamdan akşama 1 2 saat anca yüzünü görüyoruz perşembe cuma tatil günü ondada kahvaltısını yapıp çıkıyor hiç ilgi alaka yok 3 buçuk yaşında kızım var onun la tek başımıza yaşıyoruz resmen yoruluyor diye pekde bişey söyleyemiyorum sanırım çözümüde yok 
(44 puan) tarafından
Ayyy sana da üzüldüm şimdi offf işte sorun bu bişey diyemiyorsun çünkü bişey desen karsiliginda alacağın cevapların haklılık payı çok
(1,887 puan) tarafından
aynen öyle kuzum bende pek bişey demiyorum alıştım sanırım birazda
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Eşine çok üzüldüm işi zir demektir Rabbım ona bedenine sağlık dayanma gücü versin insaallah çalışan adamdan zarar gelmez sanada Rabbım sabır versin inşallah eşin birazda olsa seninle zaman geçirecek kadar uyanık kalir ne diyim
(44 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(365 puan) tarafından
Vakit ayırmak isteyen 1saat geç uyusa ölmez benim eşimde ağır işte çalışıyor yemekden sonra ben sofrayı toplayan dek uyur bıktım bende. Gerçekten çok sorun öluyor ben 6yildir evliyim ama masa başı çalışırken de aynıydı yani uykuya düşkün hep bahane ağır işte çalışan gece çalışan başka yokmu 1saat telefonu uykuyu bırakıp bı insqnin karısını mutlu etmesi zor değil bu benim fikrim ay çok doluymusum daha dün bu yüzden kavga ettik izin gunundede öyle durduğu yerde uyur artık uyku lafından migdem bulanıyor
(44 puan) tarafından
İşte hep bizden anlayış bekleniyor ee biz napalim evde evlenmişim.kocam var ama yok gibi ne diye evlendim ben senle sen uyu bende başını bekleyeyim diye mi diyorum bunu cevaplarken bile uyuyor hayır anlamıyorum tüm herkes aynı mi acaba o halde calisanlat diyorum yok arkadaslariyla falan tanıştık onlar öyle değilmiş üzülüyorum bende
(365 puan) tarafından
Bende çok sıkıldım sürekli tartışma konusu bir Dr götüreceğim ama  çok sıkıldım gerçekten evliyim ama değilim yani yanlız hissediyorum
(44 puan) tarafından
Bende öyle hissediyorum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 351 göst.
0 oy
1 cevap 112 göst.
0 oy
4 cevap 654 göst.
11 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde hashaslicorek (43 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap