0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ne sıklıkta paylaşırsınız yada karşı mısınız nazar olur diyor musunuz bide merak ettim

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Koyarım tabikide çocuğu nazar olacak diye eve hapsetmiyoruz ya bu çocuk AVM pazar carsi heryerde geziyor herkes görüyor zaten sosyal medyaya koymasan da nazar olacaksa olur yani 
(1,777 puan) tarafından
Koymam diyenler hiç ınstagram falan kullanmıyor bence
(73 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum
-Reklam-
0 oy
(58 puan) tarafından
Nazar olur diye asla koymam gerek yok bence 
tarafından
Ben arada koyuyorum ama ne yalan soylıyım kıskanç akrabam çok nazar olur diye korkuyorum bi bende çocuk yok ama yinede sanki kotu enerji oluyo çocuk huysuz oluyo o gün
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Ben paylaşmam çocuğumun bir birey olduğunu yaşı geldiğinde kendi istediğinde paylaşma hakkı olduğunu düşünüyorum fikrim. 
tarafından
Aslında öyle olması gerekiyo haklisiniz
0 oy
(1,964 puan) tarafından
İlk zamanlar paylaşmıyordum ama artık paylaşıyorum hikayede atarım zaten güvendiğim belli kişiler vardır sosyal medyam da herkese açık değil. Nazar oluyor mu elbette oluyor ama ömür boyu herkesten saklayacak değiliz ilk 5 ay paylasmadim elini falan koyardım en fazla oda ayda bir falan 2 aydır paylaşıyorum. Nazar değiyor ama dua okuyorum bir şekilde onunda alışması lazım o insanları dışarı da da görüyoruz artık yapacak birşey yok.
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Nazar olacak diye değil çocukların fotoğrafını paylaşmayı doğru bulmuyorum o yüzden koymadım koymam 
0 oy
(603 puan) tarafından

Benimki 22 aylık bugüne kadar hiç koymadım cogusu çocuğum olduğunu bile bilmiyor aaa senin çocuğunun vardı hiç bilmiyoruz derler:D

0 oy
tarafından
Sosyal medya kullanmıyorum bir burası ve watsap var binde bir watsapta paylaşıyorum burda da arada paylaşıyorum 
0 oy
(119,355 puan) tarafından
sosyal medyam yok wp koyarim hep
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Ben sosyal medya kullanmıyorum fakat karşıyım ama nazar felan için değil yani etrafta o kadar pislik varken yavrumun resimlerini bu kadar kolay ulaşılcak yerlerde olmasına karşıyım 
0 oy
(118 puan) tarafından
Bebeğim 6 aylık oldu hiç sosyal medyadan paylasmadim nazar değer diye korkuyorum 
0 oy
(10,531 puan) tarafından
Dün koydum gece sildim çok aşırı ağladı binamda başladı ağlamaya pişman oldum koyduğuma nazar oluyor galiba 
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Paylaşıyorum sonuçta dışarı çıkınca da herkes görüyor ama sosyal medyada da güvendiğim bildiğim insanlar görüyor. 
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Hayır paylasmammmmm
0 oy
tarafından

Sanırım bu nazar sadece sosyal medyada değiyor :D

Abartmayın Allah aşkına nazar her yerde her ortamda değebilir çocuğa o zaman dışarı da çıkarmayın evde kutu içinde büyütün çocukları :) 

0 oy
(1,986 puan) tarafından
Sosyal hesabım yok olanlarada çocuğumu koydurmam 

Bı whatsap  var benim  bide burası 

Buraya hiç atmadim 

Whatsaptada etkinlik yaptikca elini atarım o kadar :)
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Instgramda yakın arkadaşlarım kısmına atıyorum wp den de zaten sevmediğim gereksiz kişiler yok wp ye de atıyorum.bi ara herkese açık atmistim o gün oğlum çok agladi kim ne gözle bakıyor bilemeyiz bi ağırlık oldu oglumda o gün 
0 oy
(73 puan) tarafından
Doğduğu günden beri vatshap ta paylaştım öyle yüzünü falanda kapatmadım 
tarafından
Bide bana şu saçma geliyo neden çocuğumuzun resmini paylaşıyoruz amaç ne bunu kendime de soruyorum ınsanlar neden bizim çocuğumuzun resmini görsün ki onlara ne
(73 puan) tarafından
İnsanlar dediğiniz benim vatsap yani bide herkese değil örneğin kardeşim annem samimi arkadaşlarım normaldede resmini atacağım kişiler neden paylaşıyorum çünkü seviyorum amaç kızımı paylaşmak değil sevdiğim şeyleri hoşuma giden şeyleri sevdiklerimle paylaşmayı seviyorum e bunun içinde kızım da var

İlgili sorular

+2 oy
35 cevap 612 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Alisimm (2,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 442 göst.
11 Şubat 2021 Aile kategorisinde Eda2110 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 178 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 740 göst.
3 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hosmerim (2,692 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...