0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (456 puan) tarafından
20 aylık bıraktırcam emmeyş ama nası oluyor çok zorlanılıyor mu

14 Cevaplar

0 oy
(4,289 puan) tarafından
3,5 yasinda kizim hala gece uyanır yanına çağırır beni veya su içmeye kalkar
-Reklam-
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Genelde sık uyanan çocuklara gece beslenmesini kes diyolar kesince duzeliyi ama tabi her çocukta işlemez aynı sekilde
0 oy
tarafından
Gündüz çok besleyince gece aza iniyo diye okudum nette hasta su an benımkı ıyı olsun denıycem 10 bucuk aylıgız sureklı emıyo kesıntısız
(456 puan) tarafından
Benimki gündüz çok emiyo gecede sık uyanıyor canım ya bıraktırcam bir aya kadar tamamen de
tarafından
Bant yapıştırıyolarmış salca sürende var once gündüz tamamen bıraktırıp kademeli geceyide bitiriyolarmış instada memeye bay bay diye paylasıyo pedegoglar ordan gormystum inşallah kolay olur
(456 puan) tarafından
İnşallah canım sağol
0 oy
(159 puan) tarafından
Ilk 3 4 gun zorluyor 21 aylik biraktik bizde ilk 3 4 gunden sonra hic uyanmafi benim kizim 3 yasinda arada 1 su icmeye uyanir sadece
(456 puan) tarafından
Ne ile bıraktırdın canım nasıl uyuttun ayagında sallayarak falan mı
tarafından
Yaa maşallah bende şurda bekleyim
(159 puan) tarafından
Gec gordum kesura bakmayin ben acı sürdum aslinda pek tavsiye etmiyorlar ama baska turlu olmadi bakinca hep aciii diyordu uyuturkende hic uyutmak icin ugrasmadim sallamadimda babasiyla oynarken oynarken uykusu geliyodu iyice cok hareketli bir cocuk cok yoruluyordu sabahtan aksama kadar kendisi uyuya kaliyordu babasinin veya benim yanimda yatarken
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bende surdabekleyim oğlum 22 aylık gece 2 3 kere kalkıyor emmek için bide gece gündüz emerek uyuyor nasip biraktirip uyutucam bilmiyorum
(456 puan) tarafından
Ay bende bıraktırcam iyice düşüyor emmeye ya
(1,946 puan) tarafından
Vallahi artık bende bıktım sürekli meme meme :) tıka basa doyuruyorum kalkıp yine meme diyor
(456 puan) tarafından
Benimkide öyle gerçekten
0 oy
tarafından

Sabır taşı ile bırakırdım 25 aylıkken. Kucağımda bi iki dk sallıyorum hafif uyuyor. Bazende yanına yatıyorum o şekilde uyuyor. 31 aralıkta göğsüme sürdüm sabır taşını kokladı acı dedi artık acı oldu büyüdün dedim o gün bugündür ağzına sürmüyo. Ama halada hemen hemen hergün öper koklar sarılır kapatır sonra :) aşırı bağımlıydı 10 dk da bir emerdi gece sabaha kadar bıraktırdgm günden beri gece deliksiz uyuyor ayrıca yatağında 

0 oy
(364 puan) tarafından
Benim oğlum gece sık uyanan bi bebek doktorumuz 9. Aydan sonra gece beslenmesini kes yavaş yavaş dedi. Şuan 1 yaşında atak haftasındayız o yüzden uyumuyor ama normal günlerde 4 5 bazen 6 kere uyanan bi bebek. Meme için kalkıyor sc değil çünkü uyumadan da tok tutan mama yapıp yediriyorum. 1 haftadır gündüzleri azalttım önce gunde 10 kere emiyordu yemek yemiyorfu bu sefer 4 e düşürdüm bir haftada gece de 2 kere emzirmeye çalışıyorum şu ara yavaş yavaş bıraktıracagim memeyi hem yemek yemiyor hem çok uyanıyor gece ağladıkça kucağına al sakinleşti uykuya yatır yine baktın kalkıyor su vermeyi dene bıraktiran herkes bu şekilde bıraktiriyor
0 oy
(48,661 puan) tarafından
kalkip su istiyodu bıraktı onuda
0 oy
(3,552 puan) tarafından
20 aylik emerek ve ayakta sallanarak uyuyordu. Gece boyunca bin defa kalkar asla derin uykuya geçmezdi. Memeden kesmem çok kolay oldu 3. gün deliksiz uyumaya başladık şimdi 2 buçuk yaşında cok şükür sorun yok 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
walla mis.hibi uyudu bir defa kalkar yanima alir sarilirim uyur geri yerine alirim
0 oy
tarafından
Gece 15 defa uyanan oglum sutten kesince bir daha uyanmadi. Hastaysa su isterse falan uyanir onun dışında uyanmazdi
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Kizim emmedi ama mamayi braktik ve uykusu duzeldi hic kalkmaz gece cok skur.anca su isterse
0 oy
(257 puan) tarafından
1 yaşında bıraktı emmeyi geceleri uyanmayıda bıraktı uyanırsa su içiyo geri uyuyo ben hic zorlanmadım insallah kolayca alışır sizinkide 
0 oy
(633 puan) tarafından
Benim komşum 20 aylıkken kesti ilk 1 hafta biraz zor geçti ama sonrasında deliksiz uyumaya başladı kızı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 0852 (732 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 98 göst.
15 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 127 göst.
19 Nisan 2022 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 124 göst.
13 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melike111020 (456 puan) tarafından soruldu

379,573 soru

11,362,621 cevap

34,839 kullanıcı

...