0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (415 puan) tarafından
İyi günler arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi evden de yürütebileceğim bir iş düşünüyorum sizin de fikrinizi almak istedim. 1 yaşında kızım var onu en azından kreş çağına kadar kimseye bırakmak istemiyorum ama çalışmam da lazım. İktisat mezunuyum internetten bilgisayardan anlarım. E ticaret düşündüm ama karar veremedim. E ticaret yapsam ne üzerine yapabilirim. Belki çevrenizde insanlar vardır benim gibi ya da belki siz bu şekilde gelir elde ediyorsunuz diye fikir almak istedim. 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tıcaret işinde hibe edılıcek paran olması lazım yanı tutmazsa uzulmeyecegın goze alıcagın para, arkadasımın 200 doları vardı çanta aldı toptan ınt uzerınden onları satmaya calsıtı sayfa falan actı ılk basta ıyıydı ama kalfı elınde suan 30-40 canta pazara gıdıp tezgah acsam dıyodu eşi de konusmaya baslamıs 
(415 puan) tarafından
Bende bundan korkuyorum işte hibe edebileceğim  bi para yok riske girmek de bebeğimin rıskından yemek gibi olur diye korkuyorum kararsız kalıyorum
(7,768 puan) tarafından
Çokta çevreniz yoksa kalkışmayın bnm arkadaşımda çanta işine girdi ee ilk herkes aldı ama çevre aynı çevre nereye kdr satsn elinde kaldı çantalar
tarafından
E tıcAret bu donem cok zor hersey ınstagram fenomenlerının elınde donuyor cunku, en adi cantayı bıle aldırabılıyorlar bır de reklam malıyetı var sayfa acmak lazım, kargo bedeli vs vs genıs dusunmen gerekıyor evde calısıcaksan
(415 puan) tarafından
Sosyal medya kullanmıyorum bile tercihen ama ben daha çok şirket kurup trendyol amazon hepsi burada gibi uygulamalar üzerinden satış yapsam diye düşündüm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzuşum kızın kreş çağına gelmiş aslında ama sen bilirsin tabi. 
(415 puan) tarafından
Daha çok küçük değil mi ya :/
tarafından
Aslında değil biliyor musun. Tam zamanı. Kendi yaşıtlarıyla oynayıp sosyalleşmesi lazım.
(415 puan) tarafından
Aslında öyle ama kıyamıyorum ya bir psikolog dan dinledim 0-3 yaş arası bebeklerin yaşadıkları özellikle anneden yoksunluk hissi ileride travmalara neden oluyormuş. Belki de işime geliyor zaten ayrılasım yok da :)
tarafından
Ahahah ondan olabilir :D Kuzum modern çağın çocukları bunlar. Alışıyorlar :)
(415 puan) tarafından
Aynen zaten az daha büyüsün beni takmaz canım farkındayım işte bu arada belki bi iş tutturursam hem yanında olurum hem ona güzel bi gelecek hazırlayabilirim diye düşünüyorum bakalım nasip :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 143 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde tugce kilic (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 399 göst.
0 oy
9 cevap 333 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 59 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kardeleenn06 (218 puan) tarafından soruldu