0 oy
157 göst.
Aile kategorisinde (28 puan) tarafından
tarafından kapalı
Bundan 34 gün önce doğum yaptım ilk doğumumdu çok zor geçti ablam ben doğumdayken eşimi aramış beni sormuş eşimde abla bebeği gösterdiler ama kardeşin hala içerde demiş tam 3 saat dikişim oldu ablamda haliyle üzülmüş keşke il hastanesine gitseniz ilçeye gör daha iyiydi demiş eşimin çok zoruna gitmişti doğumdan sonra malum ilk doğum sütüm gelmedi ablamda eşimle konuşunca çorba çay felan içsin sütü gelsin demiş ablamın söylediği bu iki şey için şimdi ablamla konuşmama izin vermiyor yok niye öyle demiş onun hakkı yokmuş yok bana büyüklük babalık yapmış felanda filanda taburcu oldum eve geldim ablam yanıma geldi evdeydim ablama hoşgeldin demeden evden gitti öteki ablamı da aramış bu Ablam için asmış kesmiş biraz saygısızca konuşmuştu sonra öyle böyle derken konu uzadı şimdi qblamla konuşmamı istemiyor numarasını engelleyip duruyor ben konuşucam dedim 3 gün telefonu elimden aldı sonra verdi siz olsanız ne yapardınız 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

5 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kusura bakmasın da kaynanan bunları dese öğüt veriyor der ciddi şekilde tavrını koy neyine büyüklük taslıyormuş hiçbir şey yok ortada 
(28 puan) tarafından
Ne yaptıysam boş değişmedi hala çok öfkeli qblama karşı annesi akşama kadar elli tane şey söylüyor dediğin gibi onlara öğüt diyor bize gelince de böyle
(13,202 puan) tarafından
Sağlam tavır koy o kimmiş aile ile görüştürmeyecek.
(28 puan) tarafından
Ne yapabilirim
(13,202 puan) tarafından
Alenen diyeceksin kusura bakma ablan kardeşin anan dese büyük haklıdır diyeceksin o da benim büyüyüm ablam kusura bakma tavsiyede tabiki bulunacak büyüklük taslanmıyor ortada birşey yok kimsin de görüştürmüyorsun ablamla. Ha bunları tam olarak değil ama farklı türlü yaşamış biri olarak söylüyorum 6 ay uğraştım inan
-Reklam-
0 oy
(48,668 puan) tarafından
esine ne batiyo acaba iki seyde kotu degil hele corba içsin demesi hic degil 

her gelen bir fikir soyluyo o zaman herkesle küssun 
(28 puan) tarafından
Diyorum anlamıyor art niyet arıyor bu durumdan
0 oy
tarafından
Ay ne saygısızca hareketler yaa. Ablanın hakkı olmaz olur mu. Abla yarı annedir. Ben de bir ablayım Allah'a büyük konuşmayayım ama kardeşimin kocası böyle birşey yapacak onu yırtarım cart diye ses gelir. Benim canım benim kanım o. Ha ama şöyle bir durum var öyle uzaktan aramam. Gelir kendim alır götürürüm gerekiyorsa merkeze hastaneye
(28 puan) tarafından
Eşi şehir dışında çalışıyor yalnız çocukları da küçük imkanı olmadı gelmeye
tarafından
Sen öyle diyorsan...
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Ablan kötü bir şey dememiş senin iyiliğini düşünmüş eşine hakaret etmemiş iftira atmamış kendi ablası dese bunlari sen uzulsen ne var bunda kötü niyetle mi diyor der bence koy tavrıni
(28 puan) tarafından
İşte diyorum anlamıyor  neredeyse 10 günden fazla düşman gibiydik aynı evde değişmedi hiç
0 oy
(17,757 puan) tarafından
Ne var kızın söylediinde kötü bişey yokki eşin resmen saçmalamış küsmek için yer aramış kadın düzgünce demiş ayyyy 
(28 puan) tarafından
Aynen zaten ben o ablama çok düşkündüm bu durumdan çok rahatsızdı

İlgili sorular

0 oy
59 cevap 1,446 göst.
0 oy
8 cevap 433 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde tazeanneeee (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 503 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy