0 oy
168 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (686 puan) tarafından
Kizlar oğlum alerjik ,,öksürüğü  başladı balgamlı malum ventolin suruba başladım ,,bugün meyve yedirdim yatırdım ilacı verdim tabi 1 saatte zorla uyuttum tam yatırdım falan kahve iciom öksürüğü tuuttu dedim normal öksürüyor zorla şiddetli oksurdu falan hemen gittim boğuluyor sandım korktum ,,o ann bı kısacık an şok yaşadım ,,,yatak nevresim heryer kıpkırmızı kan kustu sandım dedim noldu. Acaba oğlum ayakta tabi korkmis bı vaziyette yatağa bakior falan hemen aldım ağlama olabilir dedim banyo götürdüm elini yuzunu yıkadım üzerini çıkarttım ,,oğluma çilek yedirmistim megersem onu kusmus sonradan kendime güldüm ama evlat işte çok kötü oldum bı an varmı benim gibi bu durumu yaşayan,, birde sanırım ilaç fayda etmeye başladı ki balgam atior kusarak dimi kizlar ya bian evvel iyi olsun istiorum morelim bozuluyor yaaa

1 cevap

0 oy
tarafından
Aman diyim çilek çok allerjik bir meyvedir. Oğlunuz atopikse böyle yiyecekleri denedikten sonra asla yalnız bırakmayın 
(686 puan) tarafından
Haklisinz birdaha öyle yediripte yatirmayayim
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 256 göst.
10 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 646 göst.
0 oy
14 cevap 1,691 göst.
4 Mart 2020 Aile kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 296 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Aylaaaaz (966 puan) tarafından soruldu

378,155 soru

11,318,185 cevap

34,765 kullanıcı

...