0 oy
324 göst.
Aile kategorisinde (97 puan) tarafından
Kizlar oğlum 10 gun sonra 9 aylik oluyor bu zamana kadar hiç düşme olayimiz falan olmadı ama bugun yatirdim yataga kenarlarina yastik koymama rahmen yataktan düşmüş baktim uyuyordu camasir aaim dedim tam balkona ciktimki kiyamet kopuyor cok kötü oldum ama oyle bir düşmüş ki sanki biri alip yere yastığın üstüne koymuş yastik kafasinin altındaydı ama ben cok koru oldum suanda ona bakip agliyorum nasil olur diye off bu annelik ne zormuş..

7 Cevaplar

0 oy
(7,561 puan) tarafından
Yastıkta koysan fayda etmez büyümüş artık küçük bebekler bile kendilerini ittire ittire düşebilir geçmiş olsun 
(97 puan) tarafından
Benimki tenbel biraz emekleme donme falan yoktu bir sekilde nasil oldu anlamadim
(7,561 puan) tarafından
Cocuklarin ne yapacağı belli olmuyor
-Reklam-
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Ben yatağın ortasına yatırıyodum ya da yere yorgan serip yere yatırıyodum düşme filan olmasın diye 
0 oy
(422 puan) tarafından
Hareketlenmis insan böyle böyle tecrübe kazanıyor bugün içinde takip et insan bı daha başına geleni bı daha yapmıyor olur elbet çocuk bu düşe kalka büyüyecek ama dikkat çok önemli boşa dememişler cennet annelerin ayaklarının altında diye
0 oy
tarafından
Bebekler süprizle dolu. Tedbiri aman yapamaz deyip bırakmamak lazım. Bizimkisi emeklemiyordu 8.5 aylıkken komando gibi azar azar sürünmeye başlamıştı, yerde oyuncaklarıyla oynuyordu. Tuvalete gidip geldiğimde koltuğa tutunup kalkmıştı şok oldum ve tam ellerini bırakıp düşeceği sırada yetiştim. 
0 oy
(2,352 puan) tarafından
Oğlumu 6 buçuk aylıktan beri kesinlikle yatakta yatirmiyorum gündüz. Yere yorgan serip üzerine koyuyorum. Çünkü hareketliler artık. 7 buçuk aylık olacak.
0 oy
tarafından
Ağlama kız bebeğinde bir şey yoksa ağlama 
0 oy
(770 puan) tarafından
Ahh bilirim canım o aglamayaı benim oglumda öyle düşmüştü bazaya koydum kendi yatagıma bende temizlikle uğraşıyordum nasil ciglik attiysa hemen kostum o agliyor ben agliyorum çok sükürki bisey olmamisti hatta kiz kardesinede anlattim olayi kardesim de anneme soylemis , annemde anne olmak öyle bişey demiş;))) annelik boyle bisey iste canim onun cani yandimi seninde canin yanar insallah bebise bisey olmamistir

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 388 göst.
6 Haziran 2022 Aile kategorisinde Mehtap_CaN_ALparsLaN (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,609 göst.
23 Kasım 2019 Aile kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 882 göst.
0 oy
13 cevap 249 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde Melektrn (90 puan) tarafından soruldu

374,622 soru

11,204,403 cevap

34,506 kullanıcı

...