0 oy
379 göst.
Aile kategorisinde (374 puan) tarafından
Kızlar benim kuzenlerim hepsi birbirinden igrec halamın kızı ben kimle konuşsam bı bakmışım oda konuşmus yani çok sevgilim olmadı ama işte bekar insan kafası değişik işte ben konuştuğum ve ankasamayip ayrıldığım zaman kuzenim gidip konuşmuş ve sonra o kişilerde bana kuzenin nasıl biri demişlerdi dayımın kızı da aynı şekilde inanbikiyormusunz bana teklif etti ben baya bı zamandan sonra konuştum ve ardından dayımın kızı ondan sonra halamın kızı konuşmuş o oglanda birac picmis ama kuzenlerimin yaptığı daha zoruma gitti ve onlar kendisi yazmış çocuğa tek bu değil kızlar o kadar bana ihanetleri olduki şimdi evliyim ve eşimi hiçbir şekilde onların olduğu ortama sokmuyorum evlendiğim halde çok yanlışlarını gördüm onlarda evli bu arada bu benim ya sizin varmı 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Epi topu 2 kuzenim var yanlışlarını görmedim şükür bizde kuzen kardeştir öyle büyüdük 
(374 puan) tarafından
Keşke öyle olsa valla İnanki yaptıkları daha neler var şimdi konusmuyirum hicbiriyle
-Reklam-
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Allah kuzenin de hayirlisını versin
(374 puan) tarafından
Amin kız valla gerçekten düşmanı uzakta aramaya gerek yok dibimdeler
0 oy
tarafından
Bana yanlış yapacak kadar kimseyle samimi değilim 
(374 puan) tarafından
İşte o zaman çok samimydik ama şimdi hiç konusmuyorum bile
0 oy
tarafından
Halamın kızı evli amcama gidip Nurcan kız kardesim yani benim kocamın arkadaslarıyla istek attı demiş cok ıkı yuzlu arkamızdan bloklar cevırırı yuzumuze guler bizde mesafe koyduk ne eve cagırırız nede gıderız
(374 puan) tarafından
En iyisi kız daha pis iftiraları bile var Allah'ın dan bulasicalar
0 oy
(7,036 puan) tarafından

Sjsjsj 100 den fazla kuzeni olan ben kuzenimin çocukları ile yaşıt olan yine ben  :D ve hiç biri ile samimi değilim cocuken berbaer oyanardik o kadar büyüdük herkes kendi halinde takıldı 

(374 puan) tarafından
Biz yakındık ama evlendikten sonra hiç konuşmadım
(7,036 puan) tarafından
En iyisini yaptin cnm
0 oy
tarafından
var var. Küzenim düğününe çağırmadı. Gerçekten aramızds ufak kırgınlık olmamışken. Hem iyi hem kötü gününde ilk koşan benken. 1senedir evlendiğim. bir bayramda arayıb bayramın kutlu olsun demedi.

Başka kuzenimle şakalaşıyım derken bana kin kustu, söylediklerini kabul etmeyince bende bi iki laf etdim.  üstünə millete yaydı. Ama asla ben şunu dedimde karşılığında bunu dedi demiyor. bende hiç uğraşmıyom bakalım ne yapacak. millete beni kötüleye kötüleye.

Eşimde sevmiyor onları zaten. ben arada yumşalırken hatırlatıtor şu şu oldu yumşamağ :D
(374 puan) tarafından
Kız esin iyiymiş yine sen sakın yumuşama hepsi nankör
tarafından
yazmayı unutdum. Bir kuzenimin hep çoçuğunu kucağıma almak isterken huysuz, uyku vakti,yemek saati ,yeni uyandı derdi anlamazdım. hemşire ona iğnemi yaptırayım paramı ona veririm dedim. Vermeyeceğimi düşünmüş herhalde. 5iğne için tam 12defa damarımı deldi.Kollarım mosmordu. yine ayıp olmasın diye korkuyorum o yüzden damarım kayb oluyor diyordum. neysr çoçuğunu kucağıma alıb selfi çekince bu bi patladı. benim çoçuğumun fotosun çekme, kimseye gönderme,durumda paylaşma. yere bıraktım sessizce. iğnelerin parasını masanın üzerine bıraktım sessizce çıktım.
(374 puan) tarafından
Afedersin ama ***** mı neymiş seni iyi oldukça o kötü olmayı seçmiş mall
0 oy
(592 puan) tarafından
Valla sevgili işlerinde değil ama normalde yüzüme gülüp arkadan lafını eden insanlar amcamın iki kızı anne tarafından kuzenlerimle uzağız kuyumu kazıp kazık atacak kadar samimiyetim yok bunlarla da olmasaydı keşke
(374 puan) tarafından
Aynen valla keşke olmasalardi
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Benim kuzenim aynı zamanda süt kardeşim beni dolandırdı :) 
(374 puan) tarafından
Şaka yapiyosun
(1,334 puan) tarafından
Vallaha üstüme papara hesabı açtı kiralatmis birde mahkemem görülecek ama bakalım ne çıkacak içeri atmasalar bari :))
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kazık atmayan akraban varmı diye sorman lazım. 
(374 puan) tarafından
Doğru valla hepsi birbirinden Beter
0 oy
(196 puan) tarafından
Evet oldu hiç unutmiycam 
(374 puan) tarafından
Unutulmuyor kız valla
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Bizim dangalaklarda mirasa ortak olmaya çalışıyor 
(374 puan) tarafından
Ne alakaysa niye ki
(1,928 puan) tarafından
Gerçekten çok dengesizler ya
0 oy
(449 puan) tarafından
Bi kuzennim vardi sevdigime kendini farkli tanitip teklif acmisti ablamla ortak ablam kuzenimle mektup yazip ona gotiruyordu iceri gecip cok ağlamıştım benim sevdigimdi niye boyle yaptiniz dedim ablamla kuzenime
(374 puan) tarafından
Senin ablan da varmış o daha kötü kiz
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kazık atan olmadı ama yıllar önce siyasi parti görüşüm yüzünden benimle konuşmayan kuzenim oldu. O chp li ben akp liydim bu yüzden düğünüme bile gelmedi, bende onunkine gitmedim:D geçen ay başka bir kuzenin nişanında oda oradaydı sarıldık konuştuk ettik 
(48,695 puan) tarafından
bu akp chp lilerde seferogullari ve telliogullari gibi bi bakiyosun kavga dövüş bi bakiyosun sarmas dolas ☺️
(25,224 puan) tarafından
Hahaha hiç sorma kız hayır sanane neyi tutarsam tutarım ben sana karışıyom mu :D
(374 puan) tarafından
Peki şimdi degismismi yada senij tuttuğun parti degistimi
(48,695 puan) tarafından
esimin halasinin damadida akp li oda esimin nosunu sildi falan sonra biz onlardan süt aldik simdi cok iyiyiz ☺️ isin kötü yanı biz chp lide degiliz ☺️
(25,224 puan) tarafından
Hayır kimsenin tuttugu değişmedi :)
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Seninle amca kızı olabilir miyiz acaba skjsjsjs bende de öyle bir hala kızı varrr eski kocamla 6 sene dostluk yaşamış kaaahhh peeee 
(48,695 puan) tarafından
yok artık
(374 puan) tarafından
Olalım kuzum hepsi bela resmen şaka gibi ya
0 oy
(1,154 puan) tarafından
1. Derece kuzenlerin en büyüğü ben ve kardeşlerim diğerleri hep küçük en yakınıyla aramda 10 yaş var ama 2. Derece kuzenim bana aleni aleni yazılıyordu anneme söylemedim açık açık ama anladı o geldiği zaman hep kuzen kardeştir falan dedi en son ben evlendim numaramı falan degistirdim daha da görüşmedim sırf o yüzden düğün derneklere gitmem zaten sevmem de bahanem oldu ama eşimin kuzeni eşime çok kazık attı yalan yanlış bana da ona da herkese konuştu 
0 oy
(833 puan) tarafından
Yani evli insanların da gelip burda ettiği cahillikleri anlatıyorsunuz ya. Ne dıywyım. 
0 oy
(3,354 puan) tarafından
Hepsi benden yaşça küçük ve uzaklar böyle sorun yaşamadım 
0 oy
(48,695 puan) tarafından
o nasil kuzen oyle 

Bir kuzenim taciz etmisti ondan daha kötüsü olamaz zaten 

biri de akrabalarin bana ayarlamaya çalıştığı cocukla teyzemin kizi evlendi 
(374 puan) tarafından
Kız sende de varmış ya
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ben sessiz sakin biriyim karşımdaki yaklaşmadıkça konuşamam kuzenimle bile sut kardesim ona ragmen ayni ortamda görsem meraba diyemem kiz kuzenlerimle arada denk gelirsem konuşurum da oyle arayıp saatlerce konuşmayız hicte yanlışları olmadi cok şükür 
0 oy
(7,700 puan) tarafından

16 17 yaslarindayiz ikimizde kuaforde cslisiyoruz tabi ayri yerlerde benim sevgilim var ozamanlar nosunu deistrmis kuzenim sonra beni isletmek isdemis  o anda yanimda sevgilm vardi dedim biri bana slm yazdi kim bi bak aldi nmarasini fln konusmus megersem senin kuzeninmis falan dedi neyse oyle boyle ben o kisiden ayrildim pesimi birakmadi bana dediki sana oyle bsy yapcam unutamayacaksin ee nemi yapti kuzenimle konusmuslar sevgili olmuslar kacmislar birlikte evlendiler 1 cocuklari var oglan insaatta öldü basina kremitmi tuglami düsmus 

(374 puan) tarafından
Vavv nasıl bişey bu peki şuan konusuyonmu
(7,700 puan) tarafından
Hayir asla konusmam herkez beni sucladilar sen o oglani ayarladin kizimiza yok soyle boyle polislik oldum kactiklarinda evinde sakliyosun kizimi falan neler dediler ama etme bulma dunyasi herkezin foyasi dokuldu ahimi alan meftalik oldu

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 367 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 262 göst.
5 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Ruyam1212 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 107 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 916 göst.