+1 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde (568 puan) tarafından
Göğüs estetiği olmadan küçültmeyi denemek istiyorum yoksa estetik olucam. Bildiğiniz bi çözümü kremi vs var mı kizlar?

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biri der kalcam küçük nasıl buyur biri göğsüm büyük kendinizi olduğunuz gibi kabul etseniz iyii olur herkesin fizik yapısı farkldiri
(449 puan) tarafından
Çok fazla on yargilisiniz benimde gogsum cok buyuk kabullenmekle alakali bi durum yok boyun sirt agri yapıyor sudyenler omuzlardan tasimiyor pahali oluyor bedenlere gore ve yine omuzda cpk iz birakiyor pişik oluyor gogus aralari bende bugun ameliyati dusundim sirf sagligim icin
(568 puan) tarafından
Sırtım çok ağrıyor. Bunun fiziksellik boyutunu geçtim ben
(208 puan) tarafından
Benimde doğumdan sonra sırt ağrım başladı göğüslerşm zaten bğyğksü şimdi süt doldu daha büyüdğ acaba o yüzden mi diyorum ama sadece sağ taraf o yüzden emin olamadım
Gerçekten sağlık açısından büyğk göğüs zor
(913 puan) tarafından
Psikolojik de olsa fizikselde olsa insanlarin dertleri küçümsenmemeli bence.. ben çok gördüm ayrıca 55-60 indan sonra bile göğüs küçültme ameliyatı olan bütün sirta ağrı kemiklere aşırı yük oluyor çok rahatsızlık çekiyorlar..
-Reklam-
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bildiğim yok cnm başka yöntem. 2013.te estetik oldum ben 
(289 puan) tarafından
Nasıl amaliyat çok acılımı
(568 puan) tarafından
Cok agrin oldu mu canim peki
(449 puan) tarafından
Peki nasil bir surecti zormu geçti post sahibi degilim lakin benimde sorunum
(4,651 puan) tarafından
Hayır ameliyattan sonra çok ağrım olmadı hatta hiç. Ama çok dikkat ettim. Bi su bardağından fszla ağırlık kaldırmadım 1 ay. Sonra yavaş yavaş iş yerine döndüm. 2 3 ay sonra fslsn araba kullandım. Lakin dikkat etmek gerekiyo kışın bşraz sızlayabiliyor üşüdüğünde. Zaten ilk 6 ay böyle yelek gibi giyilen sporcu sityenlerç vsr ondan kullandım. Dikişler kendi kendşne attı. 15 gün içinde. İnce beyaz bir çizgi vsr sadexe. Çok iz kalmadı. İlk sene darbe almamaya üşütmemeye halı kilim çarşaf falan silkelememeye dikkat etmek gerekiyor. His kaybı olabiliyor ne kadar estetikte olsa bunu da göz önünde bulundurmak lazım. İyiki yaptırmışım çinkğ boyun düzleşmesi ve 3 gsne de fıtık çıktı boynumda. Hastane de iken benden yaşça bğyğk bi kadın vardır oda göğis küçültecekti fıtık varmış boynunda. Ama onunkini genel cerrah benimkini estetik cerrah yaptı. Bende gazlı sargı bezi vardı ondan yapışkanlı yara bandı.
0 oy
(289 puan) tarafından

Varsa banada söyleyin benimde ihtiyacım var artık bu omuzlar rahatlamalı:)

0 oy
tarafından

Azcık kes bana ver kız :D

(568 puan) tarafından
Kız al hepsi senin olsun vallaha bduejdiekdie
tarafından
Hahahaa yok kız hepsine ne yapayım azcık yeter ☺☺☺
0 oy
(368 puan) tarafından
Zayıflayabilirsin 
(568 puan) tarafından
52 kiloyken 95 bedendi daha nasil zayiflayim ki
(368 puan) tarafından
Hmm o zaman genetik , şuan kaç kilosun bilemem ama ameliyattan başka çare görünmüyor o zaman
0 oy
(179 puan) tarafından
Benim bir tanıdığım ameliyat olmuştu . Söylenen diğer şeyleri denedi ama pek işe yaramamisti açıkçası. Kilo ver bile dediler ama 45 kiloylen bile çok fazla büyüktü . Dolayısı ile iyi bir doktora ameliyat olun derim 
0 oy
tarafından

Bana gönder biraz çok ihtiyacım var bende büyümesini istiyorum gönder kizz kargosu benden:D

(568 puan) tarafından
Kız 7 yetim hakkı var bu göğüslerde  sen al ben ustune oara veriyim ufjdidnriek
(40 puan) tarafından
Bsjvxhxhxhs Allah seni sjxhhxhs
0 oy
(618 puan) tarafından
Seni anliyorum canmm ama estetikten başka çare yok sanirm bende arastrdim. Denilenlere on yargılara bakma sen. Sırt bel ağrısı hatta boyun ağrısı bile yapıyor biliyorum. Bazen tutuyorum kaldırıyorum oh be diyorum özgüven geliyor daha dinç hissediyorsn. Sanirm estetik mecburen bende aratrdm günah mı vs diye ama bakalm bide hamikeym emzirme donemleri bitsn dusnuyorum ne kadar pahalı bilmyrm ama iki üç yıl sonra belki insaAllah. Dayanmyrm çünkü dahad abuyucek yani 
(568 puan) tarafından
Evet benim bebegim emmedi iy8ce sisti ve oyle de kaldi 100 beden bile küçük geliyor. Ne giysem garip geliyor sanki herkes göğsüme bakiyor gibi hissediyorum. Asiri kamburlastim. Allah ikimizi de kurtarsin bu dertten insallah canım
(618 puan) tarafından
İnsaAllah canm.
0 oy
(119,322 puan) tarafından
varsa banada diyin
0 oy
(414 puan) tarafından
Bebegim bana versene cocuk emziriyorum elma kadar yoklar :D
0 oy
(2,939 puan) tarafından
Kilo verince küçüldü benim. Ama tabi dik durmuyor
0 oy
(972 puan) tarafından
Bende büyütmek istiorum :/ emzirmekten yok gibi oldular resmen 
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Bilmiyorum tatlım ama keşke bana verebilsen biraz :blush: 

0 oy
(220 puan) tarafından
Ah cnm ah bnmde buyuk ve ameliyat  olmaya karar verdim hiçbir şekilde kuçulmez yoksa omzumdaki et kemiğe dayandı ndı çürüdü artık yazın çok koku yapıyo kaöbır oldum nerdeyse bel agrom başladı zayıfım bide taşıyamıyorum iyi bir doktor bulursam hmn yapıcam 
0 oy
(838 puan) tarafından

Kocana elletme yeter :D

(374 puan) tarafından
Kuzu elletmeyle hiç alakası yok çünkü ben bekarke. Büyüktü evlendim çocuk öldü daha da büyüdü bende şimdi 2. Çocuğu düşünüyorum ondan sonra aldiricam gerçekten çok zorrr
0 oy
(7,952 puan) tarafından
Biri banada büyük vogus için ne yapmak gerek söylesin estetik fln hariç dümdüz göğüs yok.ya
0 oy
(7,625 puan) tarafından
Ya tek sorunum sirt agrim boyun agrim sudyenlerim hep kopuyor arkadas ameliyattan korkuyorum ama ben bide emziremezsin diolar falan dogrumu acaba 55 60 arasi kilom 90 95 nerdeyse taktigim olecem 
(374 puan) tarafından
Bende olucem valla ama süt için sorun bende 2. Bebeği getirip öyle aldıracam kesin yani çünkü ter koku igrenc insan kendisinden migdesi bulanıyor
(7,625 puan) tarafından
Kilom cok deil sorun ikizlerde ter koku da olmuyor ama cok agirlar hele regle ye yaklasirken cok sisiyor gebeliklerimde fiskirircasina sutum oluyor cok sisiyor agri oluyor falan ya
0 oy
(2,701 puan) tarafından
2 beden küçükten sütyen tak bende de var mecbur 
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Ole bisey varsa bende istiyorum:)
0 oy
(87 puan) tarafından
Benimde aynı sorunum var sırt ağrı dert sutyen bulamıyorum dert dar giyemiyordu gomlek giyemiyorum kilolumusunki zayıflayınca küçülüyor ama bu seferde sarkıyor diye biliyorum onun için gene ameliyat olmam lazım sarkma devlet hastanesinde de yapılıyor ama belli şarttı var oda sütyen siz boş halde omuz ile göğüs ucunun 30 cm olması lazim 28 cm olunca olmuyor mesela 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 442 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 341 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 194 göst.
3 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Onlygirl (184 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 163 göst.

379,867 soru

11,371,393 cevap

34,854 kullanıcı

...