0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (2,194 puan) tarafından
Ben bir pijama takımı ince uzun kollu ama ince birde atlet giydirdim terlemiş acaba daha mı az giydirsem 9 aylikgiz şu anda Afyon'da yaşıyoruz  gündüz şort tsirt giyiyor gece ince pijama takımı üzerini açıyor örtünmez pek oğlum sizler nasıl yapıyorsunuz kıyafet işini gece yatırırken kızlar daha mı ince giydirsem acaba terliyor biraz 

15 Cevaplar

0 oy
(930 puan) tarafından
13 aylık ince askılı etlet tişört giydiriyirum 
(2,194 puan) tarafından
Anladım canım bende incecik pijama takımı giydirdim dün kendim gecelikle yatmistim sabaha karşı karnım agridi üşümüşum böylede bebeğim terliyor ince pijama takımı ile emin olamiyorum uyurken ne giydirecegime
-Reklam-
0 oy
(17,798 puan) tarafından
Afyona göre çok giydirmişsin ben banyo yaptırdım pijama giydirdim 4 aylık
(2,194 puan) tarafından
Bende askılı atlet ve ince pijama takımı giydirdim canım ama terlemiş şimdi dün ben gecelik giymiştim sabaha karşı kendi karnım agridi üşümüşum oğlumda ben gibi örtünmez ama böylede terliyor bilemiyorum
(1,703 puan) tarafından
Oyş ballı şekerli çocuk benim kızımda 5 aylık anası korban
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Gündüz yanıyoruz ama Akşamları rüzgar oluyo ve serin oluyo burası 3 gündür. İnce uzun pijama giydiriyorum üstünü açsada sorun olmuyo üşümüyo. 
(2,194 puan) tarafından
Bende öyle yaptım canım terlemiş biraz üstü açık incecik pijama takımı var dün bende gecelik ile uyumustum sabaha karşı üşümüşum karnım agridi şimdi de böyle bebeğim terliyor emin olamadım
0 oy
tarafından
burada havalar ısındı baya. 27 28 derecelere çıkıyor. gece biraz düşse de ev 25 26 dereceden aşağı düşmüyor. Kısa kollu zıbın üzerine 1 tog uyku tulumu giydiriyorum sadece. 
(2,194 puan) tarafından
Uyku tulumu fazla degilmi canın benim bebek tek uzun kollu zıbın yada ince pijama ile terliyor
tarafından
yok tog derecesi düşük zaten. hatta 0.5 tog almayı düşünüyorum bu hafta.
(2,194 puan) tarafından
Haklısın canım düşükmus ben kışın 2.5 togluk giydiriyorum ortunmedigi için
tarafından
bende kışın kısa kollu zıbın üstüne 2.5 tog giydiriyorum
0 oy
(15,231 puan) tarafından
Klima 28 derecede çalışıyor şuan. Atlet tişört şort ve üzerine ince bir örtü. 
(2,194 puan) tarafından
Örtü atıyor canım bebeğim o yüzden şort giydirsem usurmu kararsızım
(15,231 puan) tarafından
Kendinize göre düşünün. Siz üstünüz açık uyuyunca usuyorsaniz şuan o da üşür.
(2,194 puan) tarafından
Anladım canım sağol
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Uzun kollu zibin giydiriyorum sadece o bile aglarsa 2 dk gec kalkarsam terliyo hemen ince gecelik var onu.la bile terliyo koy besigi sicacik oluyo zaten sıfır kol zibin giydirdim dün gece kolları üşümüştü battaniye örttüm bide grip bi türlü gecmedi
(2,194 puan) tarafından
Aynen canım ya bazen tek zıbın ile yatırıyorum uzun kollu yada incecik yazlık kollu pijama takımı içine askılı atlet le ama terliyor yani örtü ortturmuyor bebeğim o yüzden kısa kollu giydirsem hasta olurmu acaba arada kaldım
(1,048 puan) tarafından
Ben istanbuldayım gündüz hep zibin tişört sort giydirdim grip oldu ondan sonra uzun kollu giydiriyorum hep hide sabaha karşı soguk oluyo burası dün sabah bi kalktim kolları buz hemen battaniye örttüm ayaklari sicacik oluyo köy besigi o yuzden bezle yatırıyorum oraların havasını bilmediğim icjn hic yorum yapamicam
(2,194 puan) tarafından
Afyon istanbuldan daha soğuk oluyor canım burası Türkiye'nin en soğuk şehirleri arasinda ama evim güneş çok aliyor o yüzden gündüz şort tsirt de sorun yokda gece emin olamiyorum bir kısa kolluya geçeceğim olmadı hasta olacak gibi olursa yatırmam bir iki gün deneyeyim olmadı
(1,048 puan) tarafından
Ne diyim ki bilemiyorum benimde ilk bebegim burnu akinca hemen hastaneye görürdüm ilaç verdiler düzenli kullanıyorum ama hala geçmedi 4 gün oldu valla
(2,194 puan) tarafından
Bende öyleyim canım ilk 37.2 ateş çıktı diye acile gitmisligim var yani :) doktor ateşi yok dediler eve gelmiştik biraz pimpirikliyim hasta olur diye şimdi terden de hasta olur yada  üsürsede hasta olur yani insan emin olamıyor haklısın en iyisi kendime göre giydirip deneyeyim
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ben şort içine atlet ve kisakollu giydiriyorum canım bilecikte yim 
(4,061 puan) tarafından
Benim kızda terliyor buyuzden ben o şekilde yağıyorum onların kan Dolaşım daha hızlı olduğu için biz kadr usumuyor lar
(2,194 puan) tarafından
Kısa kolluya geçeyim o zaman bende geceleri sağol canım
(4,061 puan) tarafından
Ne demek canm benim incecik bir Müslim bezi bile örtsen yeter ona ben yanına yorgan koyuyorum üşüyen yerini sokuyor ☺️ tavsiye ederim
(2,194 puan) tarafından
Bizimki örtünmuyor kesinlikle çok hareketli uyuyan bir bebek ,canım kışında uyku tulumu giydiriyorum da yanına koyarım yinede ince bir müslim örtü yada penye battaniye tavsiyen icin  sağol canım :)
(4,061 puan) tarafından
Rica ederim canım benim
0 oy
(846 puan) tarafından
Bu aralar bende ne giydirecegime şaşıyorum alt üst uzun kollu pijama giydirdim gece emzirmeye kalkınca çok terlemiş gördüm geçenlerde 

ince giydirdim öyle iyiydi bugün kısa kollu giydirdim yatiyo şimdi rahat rahat emdi terlememiş şükür biz 3 ayligiz 
(2,194 puan) tarafından
Bende öyleyim canım ya gecelikle yattım bende üşümüşum uzun kollu tek zibinla yatırıyorum bebeğimi yada ince pijama takımı ile ama terliyor bu seferde ne yaşam acaba kısa kollu giyse hasta olmaz dimi
0 oy
(375 puan) tarafından
Kütahya dayım bende atlet zıbın tişört altına ince pijama müslin battaniye örtüyorum bu kadar
(2,194 puan) tarafından
Örtü ortmuyorum canım ama ya bazen uzun kollu tek zıbın yada incecik pijama takımı giydoyorum ama terliyor kısa kollu giyse  hasta mı olur ki afyonla Kütahya hemen hemen yakın hava durumu
(375 puan) tarafından
Evin içi sıcak oluyor ama üstünü açıyorsa sadece uzun kollu zıbın giydirebilirsin
(2,194 puan) tarafından
Açık uyuyor canım kesinlikle örtünmez tekmeliyor  kışında uyku tulumu kullanıyoruz bu yüzden  hiç örtünme alışkanlığı yok öyle yapıyorum bazen sadece uzun kollu zıbın bazende ince pijama
0 oy
(119,342 puan) tarafından
baby boyum atletle yatiyo şimoşda ince zibin
(2,194 puan) tarafından
Bende kısa kolluya geçeyim artık ozaman terliyor yoksa
0 oy
tarafından
Bende ince bir alt üst pijama giydiriyorm canım kızım 14 aylik kesinlikle üstünü örtmez öyle uyuyor gündüz de havaya bağlı çoğu zaman uzun kollu giydiriyorm altına da yine pijama bizim burası henüz tam ısınmadı şuan bile yorganın altındayim
(2,194 puan) tarafından
Nerde yasiyorsun ki canım ben gündüz şort takım giyorda gece sıkıntı çekiyorum uzun kollu tek  ince pijama takımında terliyor kısa giydirsem gecelikle geçen ben üşümüşum hasta oldum çok aradayim o yüzden bu arada benim bebeğimde kesinlikle örtünmez örtü kullanmıyorum
0 oy
(87 puan) tarafından
7 aylik kızım istanbulda yaşıyoruz geceleri ince uzun kollu pijama  takımı giydiriyorum gündüz çok sıcak olursa kisa kollu altına ince bisey havalar değişiyor malesef aradaki dengeyi korumak cok zor oluyor 
(2,194 puan) tarafından
Bende aynı dedigin gibi giyor canım da terleyince acaba çok mu giydiriyorum dedin kendimce
0 oy
tarafından
4 aylik sort kisa kol icine atlet canim afyonda sicak degil mi 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
İstanbul bir zıbın 0.5 tog muslin uyku tulumu 
0 oy
(1,154 puan) tarafından

Ben istanbulda 7 aylık bebeğe bir sıfır kol citcitli giydiriyorum 31 aylık oğlumda don atlet yatıyor üstlerini ortsem de açıyorlar:D

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 354 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Elif34 (254 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 341 göst.
5 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde MrvDK (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 182 göst.