0 oy
69 göst.
Diğer kategorisinde (414 puan) tarafından
⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bebeklerim 4 aylıkken rutinimiz yoktu onlar kolikti emip emip aglarlardi ben gecem gündüze girmiş sis gözlerle uyusalar yada gaz çıkarsınlar diye gözlerinin içine bakardim:D

(414 puan) tarafından
Cok kotu ya RABBİM kimsenin basina vermesin
tarafından
Amin canim inşallah:))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Aksam 10 gibi uyur uyandirmasam sabaha kadar belki uyur 3 saatte bir mama veriyorum yada emziriyorum uyanma saati sabah 7 gibi yanima alirim yatakta 1 saat oyalaniriz 9a dogru uykuya geceriz 11 gibi kalkar 1 2 saat oyle oyalaniriz oyun halasina koyarim cingiraklariyla oynariz oglen uykusuna yatar kalkinca topla oynamaya calisirz yani hep bu sekilde genelde 1 2 saat arayla uyur gun icinde maşallah diyim :D

(414 puan) tarafından
MaşALLAH nazar değmesin ❤
tarafından
Amin canim
0 oy
(2,838 puan) tarafından

Gece 12de uyuyor daha zorla sallamasam oturur bizimle. şuan hasta olduğu için nazlı ama normalde 12de uyur 3 saate bir mamaya uyanır sabah da 10 gibi komple ayıkıyordu. Şimdi hepsi hayal oldu. Gündüz 12 gibi 30 dk falan daha uyuyordu. 2 gibi yatıp 4 te geri uyanıyordu öğle uykusundan. Sonra şekerleme yapıyordu gece uykusuna kadar.. Bir haftadır hasta kuzum her huyu değişti şuan hala oyun oynama derdinde babasıyla uyumuyor :'(

(414 puan) tarafından
Geçmiş olsun minik kuzuya RABBİM şifasını versin
(2,838 puan) tarafından
Amin canım benim bütün kuzulara şifa versin Allahım

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 293 göst.
0 oy
12 cevap 723 göst.
30 Eylül 2020 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.