0 oy
851 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar dayanamıyorum ağlıyorum resmen bir iş yapamıyorum çamaşır astım bir yandan da çamaşır katladım oturduğumuz odayı topladım tam süpürecekken bu kadar az seyle horuldum nefes nefes kaldim midem bulandı ve ölüyordum sandım dayanamıyorum resmen ne olur tam çözüm olan bir şey önesin sade soda içtim fayda etmedi limon yaladım fayda etmedi tuzlu çubuk fayda etmedi leblebi sevmem başka ne yapabilirim ağlayarak yazıyorum resmen yaaa 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Kızlar midem yüzünden size cevap veremedim kusura bakmayın hepinizden allah razı olsun i sallan hamileyim dır bende hamile kalmak istiyorum hepimize haber vereceğim sevda sen ne dilerse dile bende ❤❤
(6,723 puan) tarafından
Kız ne zaman gideceksin doktora
tarafından
Ya yarın yada pazartesi günü
(6,723 puan) tarafından
Tamam canimm hayırlısı olur Insallah
-Reklam-
0 oy
(5,859 puan) tarafından
Hamile misin canim 
tarafından
Bilmiyorum ki canım
(5,859 puan) tarafından
Hamileliğin 5 ayından sonra bende öyleydim hiç bir iş yapamazdım ayağa kalkmaya bilr usenirdim tüm gün uyurdum
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Elma dene bana yeşili fayda etti bide salatalık 
0 oy
(346 puan) tarafından

Hamileysen normal bunlar herkes yasadi bunun caresi yok 2 veya 3 ay cekeceksin canim hepimiz cektik  keske bi yolu olsaydi ama malesef bi yolu yok uzgunum ;)

tarafından
En kesin çözüm sabredip dogum yapmak
0 oy
(119,282 puan) tarafından
Büsra hayal kirıklıgina ugramamak icin test yapmiyosun canım anliyomda yaa varsa ki inş vardır. Üşütme falan olsa bu kadar surmez yaa seninki gecmiyo gunlerdir senden şupheleniyom bak müjdemi isterim dediydim unutmaa ;))
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Bence bi test yap kuzum belki vardır 
0 oy
tarafından
Doktora git tatlim zarari olmayan bir ilac verir. 
0 oy
tarafından

Inşallah bebis mujdesidir bu <3

0 oy
(532 puan) tarafından
Hamilemisin canim  sicak sicak sut ic benim mide agrimi sadece o kesiyo simdi eskisi kadar agrimiyo cok sukur
0 oy
(902 puan) tarafından
Kız doktora gitmedin mi bi baksınlar nasıl sabrediyosun
0 oy
tarafından
canııım kıyamam.. sabahtan beri bu saat oldu yaptığım bi masa toplamak, bi ütü yapmak, bi de çamaşır yıkamak oldu. ben ilaçla duruyorum halsizlik bulantı.. mide bulanmasına inan çooook çare aradım bulamadım elma da kesmiyor limon da. ilaçtan başka hiçbir şey beni kesmedi
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Canim usutme bu kadar uzun surmez bi test yap :)
0 oy
(225 puan) tarafından
Ah canım o kadar çok dua ettim ki çok merak ediyorum ınşaallah bebiş vardır 
0 oy
(3,187 puan) tarafından

Hakkında hayırlısı olsun inşallah..

:)
0 oy
tarafından
ben nanali sakiz çiğniyordum yada agzimda tutuyodum canim hepsini denedim bimde kasa yaninda kutuda var en cok o iyi geliyordu
0 oy
(98 puan) tarafından
Bende senle ayniyimm birden basim donmeye basliyor

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 1,422 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde umutvar (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 288 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 216 göst.
29 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,369 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 118 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ahsen61 (235 puan) tarafından soruldu

379,518 soru

11,361,201 cevap

34,839 kullanıcı

...