+1 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Djdkdld

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu soruyu dün de okumuş gibiyim...
(301 puan) tarafından
Bazı olayları yazmıştım evet ama hepsini değil
tarafından
Bütün evinizi elden geçirirken sizin eliniz armut mu topluyordu? Neden "ben bu şekilde karar verdim ev düzenine" demediniz?
(301 puan) tarafından
Kötü niyetinin olmadığını düşündüm çünkü
-Reklam-
0 oy
tarafından
Büyü var kesin yoksa neden evl uğraşsınlar senin şimdi yapacağın evi baştan aşağı aramak heryerini tek tek istersen kendi ailenden birini ara yardıma gelsin ama eşine falan bahsetme 
0 oy
(2,843 puan) tarafından
Okurken yeminle içim şişti bir an hiç bitmeyecek sandım:)) evinin düzenini değiştirmelerine izin vermen senin hatan. Hadi yaptılar onların hemen ardından her yeri döküp yeniden bakman istediğin gibi düzeltmen lazımdı. Sen başta vermişsin ellerine kozu. 
(301 puan) tarafından
Onlar gittikten sonra bazı eşyalarımın yerini değiştirdim zaten de konu sadece bu değil
0 oy
(7,203 puan) tarafından
Büyü ile aile buyuklerini mi öldürecekler ne çıkarları var ? Ecel yalnızca Allah'ın elindedir bunu unutma ... Vakti vadesi gelen gidiyor. 

Sen  bile bile kendini ateşe atmışsın üzüldüm adına . Ayrıca görünce ve avanesi varken daha iyi geçin kocanla niye kavga ediyor sunuz koz veriyorsunuz ellerine ... 

Evini değiştirirken başta tavrını koyacaktın bu evi ben kullanacağım o şekilde de dizayn ettim siz zahmet etmeyin boşuna diyecektin ..  

Kaynana ile içli disli olma ama sana dusmanda olmasın sağı solu belli olmaz böyle tuhaf kadınların Allah kurtarsın 
(301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Görümcemler varken eşimle kavga etmek bu hayattaki en son istediğim şey olurdu emin ol biz eşimle mutfağa geçmiştik bişey konuşmak için birden tartışmaya başladık saçma bir sebepten sonra kavgaya dönüştü zaten ilk ve son kavgamız oldu başkalarının yanında. Bende çok pişman oldum sonrasında emin ol. Evimin düzenini değiştirme konusuna gelince hiçbir şey söyleyemedim annem de aman sorun çıkmasın tamam de olsun deyince kabul ettim sonra yine pişman oldum, ölümlerin tabii ki büyüyle alakası olamaz onu düşünmeden yazdım.
0 oy
(273 puan) tarafından
Yatak odası dolapların domuz yağı sürülmüş mu bi incele granti olsun en iyisi sirke ile sil .onlar gidince evin yerlerinde buğday vs.serpilmiş birsey gordun mu .içinde böyle korkular varsa iyi bir hoca bul okut varsa bozsun ( dolandırıcılari sa çok bunların dikkat et).Bu içiniz rahatlasin diye yapılacaklar.

Ama ben büyü olduğunu düşünmüyorum karakterleri öyle ve kimbilir eşinize neler yapıyorlar size soyleyemiyo gerginliğini sizde atiyo evet malesef kötü bir aileye düşmüşsün baban da seni uyarmış ama sen aşkından vazgeçmelisin.bundan sonrası malesff senin için daha zor.mesafeni koyabilmeni takdir ve tebrik ediyorum. Kesinlikle eşinle yaşadığın sorunları ailesine anlatmamani öneriyorum.esinin hattina arada görüşmek zorundasın ama evine çat kapı gelmelerine musade etme karismalarina asla.sana yapılan kötülükler olacak zamanla eşine sakın ve güzel bir dille bunlari anlatabilirsen ne mutlu sana o zmn seni anlar dinler.ama onun ofkesiyle eşine saldırır suclarsan eşinde senden soğur. Unutma ki eşinle çok büyük kavgalarda etsen eşin esindir her daim yanında olacak senin gözyaşına dayanamayacak olan odur.esinle kavgalarınizda 1yila kadr gecee emin ol kimse dile getirmese de aynı ev yeni biriyle yaşamak çok zor ve herkes kavgalı geçirir bu dönemi 1 yıla kadr çocukta yapmamani öneririm benimkide biraz uzun oldu canım:) onlari takip güzel anlarını kaçırma bugun geri gelmicek sen kararlı ol onlarda yorulacak
(273 puan) tarafından

Yorumlarda yeni gelinimizim üzerine gidilmiş

Yapmayın arkadaşlar

Kızımız aşık olmuş siz olmadınız mı bastan kabul etmeseydin ne demek insanın gözü kör oluyor bilmez misiniz evinin düzeni değiştirirken ses çıkaramamasıda kötülük olmasın iyi niyetli yapıyorlardı düşüncesi ve adı üstünde yeni gelin simdi olsa elbette ses çıkarır kızımız zaten yeterince üzgün bence kadın kadına destek olmalı 

Geçmişe hayıflanmak yerine önümüze bakalım neler yapabiliriz bundan sonra diye 
(301 puan) tarafından
Dolaplarıma hiç bakmadım ama çarşaf, yastık kılıflarımda, nevresim takımımda, çıkmayan yağ lekesi gibi lekeler var defalarca yıkadım çıkmadı,  her hoca denilene de güven olmuyor para için dolandıran çok zaten canım Allah korusun bulaşmam öyle şeylere, tanıdık hocalar var onlara sorarım, eşime ailesi hakkında yaşadığım sorunları pek anlatmam çoğunu bilmez bildiklerini de hep güzelce, sakince anlattım gidip ailenle kötü olma dedim hep ne olursa olsun ailen dedim, samimi oldukça hep üzülen taraf oldum çünkü, mesafeli olmak istedim o yüzden, eşimle birbirimizi çok seviyoruz ne kadar arada tartışmalarımız olsa da yorumların için teşekkür ederim canım evet zor bir durum rabbim kimseye yaşatmasın eşime olan sevgimden ailesi için vazgeçemedim
(273 puan) tarafından
Iyi yapmissin vazgeçmemekle ask zor bulunur.yağ lekesi olanları at canim evden cikar onlari evet iyi bir hoca bulmak çok zor ama yakın çevren vs danış elbet bulunur ve kimse bir daha kötü birsey yapmasın diye koruyucu dua okutup evine as evet var böyle şeyler hayatta yediğine içtiğine de dikkat et onlardayken sana bu zorlu süreçte başarılar diliyorum canım
(301 puan) tarafından
Evet canım aşkımdan vazgeçmem başka etkenler için ne olursa olsun, çok teşekkürler desteğin için.
(273 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Hepsini okudum. Bence büyü ile ilgili bişey var ve evinin düzenini karıştırırken büyü objesini biyere sıkıştırmış olabilirler. Aman dikkat et evini didik didik et heryeri ara. Rabbim kolaylık versin kaynananlar niye böyle beter olur hiç anlamış değilim Rabbim hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın.

İlgili bir soru bulunamadı

380,706 soru

11,398,504 cevap

34,923 kullanıcı

...