0 oy
796 göst.
Diğer kategorisinde (7,444 puan) tarafından
Kızlar ikinci bebeğime hamileyim 11 aylık oğlum var daha yeni bir hamilelik sizlerle de paylaşmak istedim duanızı eksik etmeyin herşey yolunda gitsin lütfen çok heyecanlıyım :)

20 Cevaplar

0 oy
(356 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
En iyisini yapmışsın şimdiki aklım olsa bende yapardım ama maddiyatimiz kötüydü o zamanlar birde oğlum aşırı hareketliydi . Şuan oğlum 3 yaşında kardeşi olsa çok çok iyi olacaktı kimseye kulak asma zaten perişan oluyo insan ikisi bir çırpıda çıkar 
(7,444 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bende aynısını düşündüm hem kardeşi olsun hemde tam rahatladım dediğim anda olursa kaldıramazdım herhalde çok sağol :)
(554 puan) tarafından
Peşpeşe olmasının ne avantajı var canim
(7,444 puan) tarafından
Arkadaş gibi büyüyecekler arkadaşa ihtiyacı olmayacak kafaları uyacak aynı şeyleri sevecekler herşeyi paylaşabilecek şer bir de ikisi birden büyüyecek sonra rahat edicem tam rahata erdikten sonra olsaydı zor olurdu
(356 puan) tarafından
Aynen canım tamam zorluk çekeceksin illaki ama o zorluğu sonra yapsan yine çekeceksin en iyisi ikisi biranda olsun büyüsün
(7,444 puan) tarafından
Aynen öyle bakalım :)
-Reklam-
0 oy
(1,995 puan) tarafından
rabbim sağ sağlim kavuştursun rahat bi hamilelik geçir inşallah ❤️
(7,444 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için amin inşallah :)
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Gözünüz aydın inşallah hayirlisiyla gelsin bebiş 
(7,444 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim :)
0 oy
(241 puan) tarafından
Rabbim hayırlısıyla doğurmayı nasip etsin yaş farkı çok olmasın istediniz herhalde :) 
(7,444 puan) tarafından
Evet kesinlikle istemedik en iyi arkadaşı kardeşi olsun dedik bi de çevremizde az bebek var onlarıda anneleri kaçırıyor hala pandemiyi bahane ederek Kendi yaşıtıyla sosyalleşemiyordu haliyle kardeşi olsun çok istedik :) çok teşekkür ederim :)
(241 puan) tarafından
Çok güzel benim de 7 aylık kızım var ama cesaretim yok en iyi arkadaş kardeş aslında
(7,444 puan) tarafından
Kesinlikle herkes kaçırıyor bebeğini bir süre sonra canı sıkılcak ki sıkılıyor kardeşi olur onunla oynar en azından Allah bağışlasın bana hep yaş farkı bırakma çok sıkıntı oluyor demişlerdi ki bende hep öyle gördüm kıskançlık vs böyle iyi oldu
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun yaklaşık 1 sene sonra görüşelim :D
(7,444 puan) tarafından
Görüşelim bir sene zor olcak farkındayım annelik kolay değil zaten ama oğlumun düzenini oturttuğumuz için sorun yok odasıda ayrı bir sene sonra en güzeli olacak beraber oynayacaklar
tarafından
Arkadaş gibi olacak sanıyorsun ama o hemen olmuyor bacım. Maalesef çok zor oluyor. Allah yardımcın olsun ne diyeyim.
(7,444 puan) tarafından
Bir sene sıkıntım var biliyorum sorun değil eninde sonunda olcak teşekkür ederim yorumun için
0 oy
(4,391 puan) tarafından
Allah tamamına erdirsin 
(7,444 puan) tarafından
0 oy
tarafından

Ya gözün.aydin  canim hayırlı olsun <3

(7,444 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım :)
0 oy
tarafından
İstiyor muydunuz cnm. Hayırlı olsun da biraz erken gibi sanki. Ama yine rabbim vermiş baş üstünde yeri var 
(7,444 puan) tarafından
Evet yaş farkı olsun istemedik fazla  zaten 9 ay zaman var oğlumuz da iyice büyümüş olcak beraber arkadaş olurlar çok teşekkür ederim :)
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Maşallah kızz istiyodun demek benm aralarında 2,5 yaş var huniyi takıyorm arada
(7,444 puan) tarafından
Evet istiyorduk yaş farkı olmasın fazla diye
0 oy
tarafından
Allah saglikla kucagna almayi nasip etsin kiz nasil cesaret ettin ya benimki 15 aylik tam bi canavar cesaret edemyorum bende aslnda yas farki fazla olsun istemyordum ama korkuyorum
(7,444 puan) tarafından
Her çocuk bir olcak diye bişey yok huyu suyu farklı bence kardeş önemli tek çocuğum ben bunu çok aradım oğluma yaşatmak nasip olacak inşallah çok teşekkür ederim :)
0 oy
(4,903 puan) tarafından
Tatlım gözün aydın bende gebeyim sütten kestin mi bebeğini yoksa veriyor musu
(7,444 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım yok emzirmiyorum şu anda canım bırakmıştık zaten
(4,903 puan) tarafından
Bnm kizmda 11 gün sonra 11aykik olcak bnde 6 haftalık gebeyim hala emziriyorum ne ypcam nasıl biraktrcam ya
(7,444 puan) tarafından
Yavaş yavaş alıştırırsın canım doktora danış yönlendirir seni mutlaka sanada hayırlı olsun :)
(4,903 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
(7,444 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(7,532 puan) tarafından
Demekki oğlun seni yormayan bir bebekti ondan bu kadar sevinmişsin benim kızım çok zor bir bebekti sizin gibi daha yaşına gelmeden ikinciye kalsaydım oturup ağladım herhalde:)
(7,444 puan) tarafından
Çok şükür annelik tabiki yorucu ama birşeyleri düzene soktuk diyelim 3 aylık olunca planladık düzene soktuk herşeyimi  o yüzden sıkıntı olmadı Allah böyle uygun görmüş bende sevindim bir kardeşi olacağı için en yakın arkadaşı olcak diye bakalım ne olcak görcez :)
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Hayırlı olsun ☺️
(7,444 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim  canım :)
0 oy
tarafından
Gözün aydın olsun canım 
(7,444 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım :)
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Sağlıkla kucağına alırsın inşAllah

(7,444 puan) tarafından
0 oy
(565 puan) tarafından
Hayırlı olsun bacım ben ıstemeyerek kızım 3 aylıkken  hamıle kaldım aralarında sadece 1 yaş var gece gunduz cınnet gecırıyorum ıns dızfe oyle olmaz
(7,444 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim sanmıyorum oğlum doğduğunda biraz daha büyümüş olcak bakalım görcez elbet büyüyecekler :)
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Oh oh maşallah tatlım
(7,444 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :)
0 oy
tarafından
Gözün aydın Rabbim sağlıkla kucağına versin
(7,444 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim inşallah :)
0 oy
(2,049 puan) tarafından
Maşaallah canm  rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin
(2,049 puan) tarafından
Benimde oğlum 10 aylık geçen hafta hamile olduğumu öğrendim elhamdulillah içimde bir mutluluk var vır yandan da tedirginim korkuyorum acaba ikisini de bakabilirmiyim diye
(7,444 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim sanada hayırlı olsun :) bir şekilde büyüyecekler bakalım bende çok mutluyum ayın 2 sinde öğrendim bende :)
(2,049 puan) tarafından
Sagol.canm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 193 göst.
0 oy
5 cevap 258 göst.
5 Şubat 2023 Aile kategorisinde Berenbulut0 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 170 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gunes1997 (3,231 puan) tarafından soruldu

377,939 soru