+1 oy
443 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (875 puan) tarafından

image

image

image

Isırdığı yerler su toplamış şişmiş sert olmuş ve kıpkırmızı olmuş limon falan  sürdüm hiç etki bile etmedi başka ne sürebilirim kaşıntısından durmuyor resmen bir sinek 15 yeri ısırmış vücudunda bir de ısırıkları normal mi ya su toplaması falan 

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kardeşim gibi olmuş onunda alerjisi var bir yerini ısırsın sinek her yeri böyle kabarır hatta ben bir avuç içi büyüklüğünde şiştiğini hatırlıyorum ağlardı artık kaşısa acıyor kaşımasa duramıyor bi alerji solüsyonu vermişti doktpr beyaz bi şişede sıvı bişeydi
(875 puan) tarafından
Evet hele avucunda bir yer var sert olmuş ve baya koparmış
tarafından
Sağlık ocağına götürürseniz bir krem verir mutlaka o rahatlatır inşallah
(875 puan) tarafından
Sağlıkocağı çok uzak ama hastane yakın oraya götürmeyi düşünüyorum
tarafından
Verdikleri kremi asla yanınızdan ayırmayın en ufak bir ısırık böyle yapıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilemedim canım bi sağlık ocağına fln götür 
(875 puan) tarafından
Sağlık ocağı bize çok çok uzak
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay buz koy canim ya cok kotu olmus valla beni görsen sinek girdiği an ayakta duruyom çıkartmak icin savaş veriyom
(875 puan) tarafından
Tamam canımm ayy çok kötüüü
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Şimdi ben accaktm postu oğlumun kulağını yanağını ısırmış balon gibi oldu biriylede oynadı oğlum kanattı napsam geçer acep bide sineklik var pencerelerde:(
(875 puan) tarafından
Benim oğlumuzda kulağını yanağını her yerini ısırmış su toplamış
(3,389 puan) tarafından
Ne eyi gelir acaba:(
0 oy
tarafından
Zehirli degil bebenin alerjisi var bocek sinek isirigina ondan boyle olmus oglumdadaaynisi oluyo sinek falan isirdiginda 
(875 puan) tarafından
Yaaaa aklıma geldi ama bilemedim yine de
0 oy
(272 puan) tarafından
Bi doktora götürün derim alerjik reaksiyonda olabilir. Suda toplamis enfeksiyon falan olmasin bi ilac verir en azindan
(875 puan) tarafından
Öyle yapmayı düşüyorum canım
0 oy
tarafından

Canm o cocugun sivrisinege alerjisi var

Benim de var . Sivrisinege alerjim sokunca aynenn byle oluyorum igneyle iniyor sisligi
(875 puan) tarafından
Aklıma geldi canım alerji çünkü çok çok kötü olmuş
0 oy
(4,152 puan) tarafından
dis macunu kasintiyi aliyo bizzat denedim
(875 puan) tarafından
Nasıl yaptın direkt mi sürdün
(4,152 puan) tarafından
aynenn direk sur
0 oy
(119,331 puan) tarafından
sinek degilde baska bisi issirmis olabilir
(875 puan) tarafından
Yok aşkım sadece yatak odasında bir tane sinek vardı onu da öldürdüm başka hiç yok evde ama vücudu çok kötü oldu
0 oy
(632 puan) tarafından
Benim 30 yasinda bile boyle oluyo vucudum cok kabariyor kasimaktan yara oluyor o yuzden sinek ilaci bulunduruyorum hep evde cok gecmis olsun hafifleten kremler soreyler oluyor aciyi kasintiyi eczanelerde
(875 puan) tarafından
Bende hiç olmadı ya oğlumu görünce böyle çok şaşırdım
(632 puan) tarafından
Ben hem aile hekimine hem cildiyeye gitmistim alerji dediler bocek sinek isirmalarina vucudum alerjik reaksiyon gosteriyormus geciyor ama iste zor geciyir boyle sinege bocege dikkat edersin elinden gekdiginde
0 oy
tarafından
Kızımda böyle canım cildi hassas dedi Dr krem veriyor 
(875 puan) tarafından
Tamam canım çok saol en mantıklısı doktora götürmek
0 oy
(620 puan) tarafından
Alerjisi olabilir bebişkonun benimde öyle bağ bahçe işleri başladığı gibi bahçeye girmeye başladığım gibi direk bütün denen kaşınıyor ve her tarafı böyle oluyor 
(875 puan) tarafından
Evet canım şuan aklımda sadece alerji ihtimalı var
(620 puan) tarafından
Gorumcemin falan da öyle sinek karınca falan soksun hemen bütün bedeni böyle oluyor ki kizimdinda böyle
0 oy
(501 puan) tarafından
Alerjisi var demek ki kuzum kıyamam benim oğlum da böyle:(
(875 puan) tarafından
Oyyy ne bu bebişlerin çektiği ya
(501 puan) tarafından
Allah beterinden korusun
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Benim oğlum da ayni bu durumda canım. Sert ve kızarık kulağının arkasını bile ısırmış. Kardeşim bana stilex tavsiye etti onu aldım. Dünden beri sürüyorm. Kızarıklık aynı ama kaşıntı hissini baya rahatlattı. Sende bi dene istersen 
(875 puan) tarafından
Aynı aynen şiş ve kızarık yok canım doktordan randevu aldım zaten götüreyim bi
0 oy
tarafından
Buraya yazana kadar hastahaneye gitmistn
tarafından
Kız bakar cnm gotr eğer çok kasiniyosa
(875 puan) tarafından
Sabah çok kaşınıyordu çok şükür şuan kaşınmıyor ama kaşınırsa çok dediğin gibi acile götürürüm saol canım ben bakmazlar diye düşündüm
tarafından
AA yok kuzu bakıyorlar kız bizde bide şeker sururler çok kasinirsa sinek isirigiysa bide arı isrginda istersen onuda yap çok geçmiş olsn bide ewde stelix krem yada kalmosan varsa surebilirsn bnim oglumuda sinek isrmisti doktor vermisti
(875 puan) tarafından
Onlar yok canım duş aldırdım sonra rahatladı biraz sivrisinek ırısığı ne eşimi ne beni ısırdı sadece oğlumu ısırmış
tarafından
Kız bizimde öyle olmsda hain sinek ya:)
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Canım iki senedir Afrika kaplan sinegimiydi neydi bir sivrisinek türü vardı ülkemizde ondan ısırmiş olabilir bence
(875 puan) tarafından
O nasıl bir şey canım bir bakayım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 352 göst.
0 oy
0 cevap 75 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Akile (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Berfin 2134 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 22 göst.
5 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canlarim 3 (144 puan) tarafından soruldu

379,917 soru

11,372,990 cevap

34,855 kullanıcı

...