0 oy
701 göst.
Aile kategorisinde (1,230 puan) tarafından
Spagetti yapmıştım kızımın onünede koydum o sıra corbayi isitirkn kızım yemiş daha sonra şiddetli bir şekilde hapsirdi 3 kez ve bunundan uzun bir şekilde spagetti çıktı ben çok şaşırdım ilk önce sümük sandım çektim ve uzun bir şekilde geldi bunu burnuna bu şekilde sokması imkansız ama tedrigin oldm başına biyle bir durum gelen varmı 

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
O şiddetle hapsirdiysa normal canim korkma 

Benimde burnumdan nesquik cikmisti :)
tarafından
Ahahaha boşluğuma geldi kahkaha attım :Dd
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hehehhe bir kere benimde burnumdan makarna çıkmıştı :) :) içtiğim su bile burnumdan geliyor arada :) :) :) 
+1 oy
tarafından
Bizim hep oluyor boğazına kaçmıştır kusunca da burnun dan geliyor oğlum sürekli kustugu için geliyor öyle
0 oy
(333 puan) tarafından
Evet canim oglum birara hastaydı kusuyordu o şiddetle burnundan da cıktı yediği şeyler o anki şiddetle çıkabilir 
(1,230 puan) tarafından
Sağol canm yaa içim rahatladi cnku o şekilde sokamaz burnuna
0 oy
tarafından
İmkansız falan değil :D Ben de kuru fasulye sokmuştum:D benimki tıkanmış tabi :D
(1,230 puan) tarafından
Kuru fasulye küçük ama spagetti uzun ve yumuşak o şekilde uzunca sokması. Çok zor
tarafından
Burun içi mukuslu doku. İttirse kayar zaten :)
0 oy
(485 puan) tarafından
Geniz boşluğu damağa ve dolayısıyla yemek borusuna açıldığı için, yiyip içtiği şeyler kusma, hapşırma gibi durumlarda burundan gelebilir. Şiddetli kusan çocuklar hem ağızdan hem burundan kusar. Normal yani. 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Genzinde kalmıştır hapşırınca burundan çıkmıştır:))
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Ay ben bu agsjsgwuege küçükken olmuş aynısını 4-5 yaslarindayken :D  yerken genzime kaçmıştı canım burnumdan çıktı sonra yani burnuna sokmamistir çocuk birebir ben yaşadım aynisini
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bende öyle oldum köfte yerken nefes almakla birlikte burnuma kıymadan parça koptu ve grnizime girdi inanılmaz Bi deneyimdi ben banyoya gidip burnumu sumkurunce burnundan nohuttan büyük kıyma çıkmıştı ve çok rahatlamistim büyük ihtimal bebeginde öyle olmuştur çünkü burnuna eliyle koyamaz
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Allah korusun 
0 oy
tarafından
Ben buyukken erik yiyordum gulerken genzime kaçtı sonra burnudan çıktı şuan tiksindim
0 oy
(917 puan) tarafından
Bazen Genze kaçan şeyler burundan çıkıyor benimde burnumdan kola akmisti
0 oy
(7,990 puan) tarafından
Ben kucukken burnuma çekirdek sokmusum cımbızla almışlar :Dd

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 152 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Pampers (207 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
27 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,778 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 55 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (810 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
16 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sinem48300 (583 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...