0 oy
79 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Sorum yukarıda kızlar bebeğim artık bezini doldurmuyo çok az çiş yapuyor normal mi kakası zaten iki günde bir 9aylik olduk daha yeni

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şu vermelisin bnim kızda aynn su vermdğimde oluyor 
tarafından
İns kuzum kan ilacı veryomsun sen
tarafından
Yok canım kan tahlili yaptırdım iyiydi diye vermeye bilirsin pekmez yedir dedi doktorumuz onu yapiyor ki
tarafından
Hm bizimki dedi dewam et hemsirelerde dedi 1 yaşıma kadar dewam edlck ama bnde pekmezi sulandırıp verym kan ilacı kabız yapiyo
tarafından
Evet bende o şikayetle gittim kabız diye kan tahlili yaptırdım pekmez verebilirsin dedi kan damlasıni kullanmamı söyledi ama illa kullanmam gerekiyor mu diye sorduğumda gerek yok dedi
tarafından
Anladm cnm teskr ederm
-Reklam-
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Bizimde azaldi 8.5 aylık 3 4 kere değiştiriyorum
tarafından
Bende değiştiriyorum ama boş bezi yarım bardak su dokersin beze o kadar bı ıslaklık var önceki kadar değil
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Oğlum 5 aylık bazen 2 bez değiştiriyorum sadece çok güzel emiyo ama genede az çiş yapıyo çoğu zaman fazla altında kaldı diye alıyorum bezi ama bez boş bildiğn yarım bardak su dökmüş gibi oluyo sadece ama geceden sabaha kadar baya çiş yapıyo neden bilemiyorum 
(2,196 puan) tarafından
Bünyeye yarıyo heralde bende anlamadım
tarafından
İnşallah öyledir ama kilo alımı da önceden çok güzeldi şimdi iki ayda 400 gram almış ek gıdayı yemiyor sadece beni emiyor bı iki kaşık yiyor ek gıda o kadar
(2,196 puan) tarafından
4. Ay kontrolünde hemşirem artık kilo alımı durur demişti oğlum 6 aylık olcak hağla 4 ay kilosunda. Bide ek gıdaya 5 ay gibi başla demişti başladım çok güzel merak edip yiyodu ama bi gün 6 saat hiç emmedi bende bırakdım ek gıdayı şimdide bişeyler uzatıyorum çok nadir ama kafayı çeviriyo dönem dönem oluyo muş yemek istemiyosa zorlamamak gerekiyo muş
tarafından
Ek gıdayı çok güzel yiyodu oğlumda ama 8inci aya girdik çok huysuz oldu yememeye başladı ama elimde cips falan görse koşar vereyim diye vermiyorum bu sefer sinirlenip hep memeye geliyordu alıştı şimdi oynuyo sıkıldıkça emmek istiyor kilo alımı da az olunca biraz telaslandim doymuyor mu ondan mı bu kadar kilo alımı azaldı çiş sayısı çok düştü diye önceden boyel değildi çünkü bir aydır ek gıdayı bıraktı şimdide yeni çiş sayısı düştü
(2,196 puan) tarafından
Yok canım bunların hepsi olan şeyler miş sıkıntı yapma bide bi dr dinlemiştim YouTube da çok tutulan bi dr adını hatırlayamadım ama pürelere flan çok takılmayın kendiniz ne yiyosanız onlardan verin çocuklarınıza sonuçta ilerleyen zamanlarda sürekli onlara özel şeyler yapamıcaksınız alışsın yemeklerin suyundan verin flan diyodu çorba yemek yapınca pişene kadar atma baharatını pişince bebişine ayır sonra at baharatlarını. Sizinle birlikte otursunlar yemeğe siz yerken onlarda yemek ister diyodu cidden oğlum hiç durmaz bağırır sürekli ağzına bişey vermemi ister ama ona özel ayrı bişey vermek isteyince almıyo :D bi arkadaşımda ilk zamanlar çok güzel yiyodu sonları red ediyo demişti zamanla olur yani
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Eskisi kadar dolmuyor sanırım terle atıyor
tarafından
Evet çok terliyor su iciriyorum ama oynuyor suyla ağzından puskurtuyir çok fazla içmiyor diye düşünüyorum sürekli veriyorum ama çişi hala az bide ek gidayida yemiyor bu aralar 2ayda anca 400 gram almış o yüzden doymuyor mu diye telaş yapıyorum
(9,247 puan) tarafından
Benimki 100 gram almıs telas yapma buyuyorlar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
2 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 159 göst.
22 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Guuness (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 152 göst.
7 Eylül 2021 Aile kategorisinde Deniz-133 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 424 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (6,336 puan) tarafından soruldu

384,566 soru

11,504,057 cevap

35,157 kullanıcı

...