+6 oy
1,152 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Bu sosyal medya soytarisinii bilmeyenimiz yoktur,malum tüm sosyal medyada hatta haberlerde bile karsimiza cikiyo zihni bozuk.. 

Kac aydir hamileyim hamileyim diyodu karnina da sahte göbek takiyodu bugün sözde doğurmuş. 

Kucağinda ki bebek yeni doğum yapmis yeni anne baba olmuş bi sözde ebeveyne aitmiş para karşiliğinda bu video çekilmiş. Hangi akilla hangi zihniyetle bu anne baba boyle birseye müsade etmiş anlamiyorum bu ÇOCUK İSTİSMARIDIR!!! 

Bu döl israfinin acilen devlet tarafindan ülkeden sürgün edilmesi lazim kesinllikle

33 Cevaplar

+10 oy
(11,217 puan) tarafından
o cocugun ailesine kesinlikle bir yaptirim uygulamali. cocuklarini bu igrenc sey icin kiralamalari istismardan baska birsey dgl.
(11,217 puan) tarafından
said ercani takip edin ve gerekli kurumlari etiketleyin. Allah razi olsun hangi konuya el atsa ses getrio birseyler uygulaniyor.
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Canım tiktok uygulamasına sınır gelmediği sürece böyle sal*ak saçma boş beyinler üretmeye devam edicek. Bu duruma engel olabilecek olanlar birşey yapmadıktan sonra biz burada g*tümüzü de yırtsak hiç birşey olmaz. 
+1 oy
tarafından
Paylaşıldıkça prim yapıyor dengesiz 
tarafından
Haklisin ama sikayet üzerine paylaşim yapmak zorunda kaliyoruz belki devlet bu sefer bu tür seylere yeter artik durun der diye..
tarafından
Hiç zannetmiyorum keşke dediğin gibi olsa
+1 oy
tarafından
Bebeğime yabancı birinin elini bile sürdürtmem 
+1 oy
(3,259 puan) tarafından
Valla tanımıyorum olayı nedir bilmiyorum. Ama söylenilene göre haklısınız 
(866 puan) tarafından
Adam eş cinsel aylardır hamile taklidi yapıyordu
(3,259 puan) tarafından
Allah belasını versin. Başka taklit edilecek şey mi bulamamış serefsizz
+1 oy
(1,272 puan) tarafından
Hay allahım ne günlere kaldık biz iyi kötü bi dünyayı gecirdikte çocuklarımıza yazık ediyorum iki tane evladım var bazen onlara bakdıkça masum tertemizler sonra dünya ya bakıyorum tiktok videoları kadın cinayetleri çocuk istismarları ****** istismarlari ve işkenceleri parkta sevişen 80 yaşındaki es cinseller ortalıkta mastürbasyon yapanlar plajlarda sutyen atan kadınlar allahım diyorum bu çocuklar bu pislik dünyaya gerçekten çok fazla
+1 oy
tarafından
Bu gerizekalı yi geçen burada açtığı hesapla gördüm neyse bugün tekrar gördüm profiline girdim bir arkadaşıma gönderdim o bana gönderdi derken duvarından iki üç gönderi vardı mesajlarda bir ara kalkti sonra tekrar geldi anlamadım nasıl oldu ya anlık hesabı kapatti yada kapandı geri açıldı. 

Bunlar ülkede oldukça ahlak falan kalmiycak
(7,253 puan) tarafından
Kiz bide uyari verildigi icin kapandi postu arkasindan post acti beni sikayet ettiniz gerdek gecesi kocalarinizi elinizden alacam diye. Tivbe yarabbim tovbe
(50 puan) tarafından
Ben pek inansmadim canım ya. Başka biri Mükremin in adına açmıştır
(7,253 puan) tarafından
Evet seyma baskasidir tabi
tarafından
Mükremin açmasada onun adına açılmış olabilir tamam ama hiç hoş bir durum değil. O gerizekalı kim ki onun adına hesap açılıyor burda
(7,253 puan) tarafından
Dalga gecmek isteyen biriydi galiba kac tane sacma sapan post acti gebelik bolumundede acmis hatta herkes admin engellesin diye mesaj atti ama hesabi duruyor daha
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Bence de ya. Ne kadar iğrenç biri tiksiniyorum bundan 
0 oy
(866 puan) tarafından
Ciddi misiniz ya kiralamış mı çocupu Allah ıslah etsin, tiktok çıktı çıkalı geyler toplar havada uçuşuyor 
(381 puan) tarafından
Aslinda çoktandır vardi Boyle tipler tiktok aciga çıkardı sadece
0 oy
(190 puan) tarafından
Keşke bi imza kampanyası filan olsada bu adamı içeri artırsak yada ne bilim yasak gelse birşey yayınlamasa
0 oy
(6,190 puan) tarafından

Allah'ım nasıl insanların içinde çocuk yetistiriyoruz korkuyorum valla :(

0 oy
(917 puan) tarafından
Para için ne yapacağını şaşırdı iyice bu meymenetsiz
0 oy
tarafından
Vallahi ben burda gördüm iğrenç Allah onu bildiği gibi yapsın inşallah 
(775 puan) tarafından
Birde buraya hesap açmış cnm
tarafından
Ayyy inanmıyorum yaa tövbeeeeeeeee
(775 puan) tarafından
Üsteki yorumlarda link atmışlar cnm  burada rahat yok cnm
tarafından
Allah onu bildiği gibi yapsın inşallah
(775 puan) tarafından
Hey Allah ne  günlere kaldık cnm
0 oy
tarafından
bence hAstahane değil.Süslenmiş oda.
0 oy
(826 puan) tarafından
Ben artık kaldıramıyorum böyle şeyleri karşıma çıkıyo şikayet ediyorum  hepsini. Şuanda hamiıeyim bidee inanın kemdimden tiksiniyorum  çok kötü oluyorum 
0 oy
tarafından
O çocuk gercek değil %99 silikon bebek gerçek bebeklerle ayrıt edilmiyor duruşu bence öyle ama eğer gerçekten bir bebekse ailesine yazıklar olsun 
tarafından
Hareket etmiyor vidolara dikkatli baktım inşallah degildir
(11,217 puan) tarafından
kafa kulak gercek bebek. yeni dogansa uyuyordur.
tarafından
Su maketten bebek yapıyorlar gordunmu aynısı ayrıt edemiyorsun kafasıni felan dik tutamiyor felan onlara çok benzettim bende onlarında aynı hatta bir ara aynı şeyi kadının biri de yaptı titokta bir tane daha var bu bebeklerden yaptırıp yaptırıp mama veriyor yıkıyor felan sırf tiktok hesabını bu yüzden açmıştım o bebeklerden bende yaptiracaktim
(11,217 puan) tarafından
konu sadece bebek dgl ki. bu karaktersiz kutsal olan kadina ozgu olan annelikle dalga gecio
tarafından
Bunu destekleyen kocaman kitle var yetmez gbi para yağdıran
0 oy
(5,868 puan) tarafından
Bu adam çok tiksinç nasıl izleniyor nasıl ihlal yemiyor insanlar neyini takip ediyor aklım almıyor gerçekten. Bir bebeği masum bi meleği buna alet edenlerin hiçbirinde ahlak yok. 
0 oy
(381 puan) tarafından
Para ve etkileşim için yapmayacak sey yok pislikler 

Bundan cok bebeği buna veren de kabahat 

Yazik bebege 
0 oy
(2,811 puan) tarafından
Şu tık yok mudur nedir zıkım olsun şöyleleri ünlü oluyor kendi çapında keşke bu tarz uygulamalar kaldırılsa 
0 oy
tarafından
Bende daha yeni istegramdan geldi önüme o çocuğun anası babası suçlu pisliğin kucağına vermeleri Allah bilir kaç paaya kiraladı

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 904 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (163 puan) tarafından soruldu
+2 oy
33 cevap 1,266 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 861 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 225 göst.