0 oy
3,822 göst.
Diğer kategorisinde (98 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Sildim kizlar iciniz rahat etsin ama asla hava atma. Gosteris icin degildi. Asla oyle birsey yapmak istemem. Kimsryide asla uzmek istemem en cok ben uzulurum. Aldigim esyalarda gayet siradan normal. Yoklugu cok iyi bilen biriyim. lutfen linc etmeyin bilip bilmeden gruplasma yapmayin

Allahim olmiyanlara benimkinden bin kat daha guzelini iyisini versin insallah 

44 Cevaplar

+9 oy
tarafından

Allahım yarabimmmm saçma sapan konuşmayın kız merak edip cekip sizdende istemiş bu kadar olan var olmayan var diyorsunuz ne alaka

siz eşinizden gelen hediyeleri paylaşıyorsunuz kulandığınız telefon markalarını kulandığınız şeyleri paylaşıyorsunuz birşey diyormuyuz aksma yemeklerinizi yapıyorsunuz yazıyorsunuz belki evde eti olan yoktur belki yemeği olan yoktur demiyorsunuz da yazıp duruyorsunuz şimdi bi koltuk takımı için mi bunları söylüyorsunuz 
tarafından
+++++++tüm artılarım sana ☺
(2,423 puan) tarafından
Bnde katılıyorum  ne postlar gördüm burda bu salon mu sorunn
tarafından
Ay canım girdim 20 bildirim aha bende gittim dedim yok iyi yorumlar sagolun hahaha
(98 puan) tarafından
Ya ahaha :))
tarafından
Beni ozamanda savunan bacilarim sagolunnnnn ♥️♥️♥️♥️
-Reklam-
+7 oy
(318 puan) tarafından

neyle ilgili fikir edineceğiz ki? Zaten hepimiz yuvamız kurup eşyamızı almışız şu saatten sonra şu daha iyi şu daha güzel diye fikir edinsek ne edinmesek ne:angel:

(98 puan) tarafından
Mobilyada olabilir. Lutfen herkes burda ne aliyim diye soruyor yani :)) neden ilk defa gormus gibi teoki vriyolar anlamadi.
(5,519 puan) tarafından
Dekor olarak demistim demisin en sonda da oturma odamda da koltuk war demisin usenmisin cekmeye ama usenmemisin soylemeye
(98 puan) tarafından
Oturma odam daginik oyuzden cekmedim nedir bukadar sizi hirslandiran
(5,519 puan) tarafından
Neyse gulle gulle otur daha daha iyileride olur insallah allah saglikla icinde oturmayi napis etsin
(98 puan) tarafından
En onemlisi saglikli huzurlu oturmak zaten sagolun amin
+6 oy
tarafından

Sidiik yaristirir gibi olmus postun :D

tarafından
Ya kiziimm sananee bisey paylasiosan elestriyede acik olacaksiinn alla allaa her zman sana insanlar guzel yorum yapmak zorunda degill. Gizliorum yorumumu ikide bir bildirim gelio gidin baska postta cekistrin benii habire telefonu elime alip bakmak zorunda deglm
tarafından
Hanife telefonu eline almak istemiyorsan kural basit uygulamayı sil veya yorum yapma gelmesin
tarafından
Uygulamayi.kullanip kullanmayacagimi sanami sorucam sahibimmisn hayirdir
(98 puan) tarafından
Bakin farkindaysaniz yoruma acigim ve cok guzel bir dille cevap veriyoeum siz beni linc ederken bile oyle demeyin uzuluyorum dedim. Yanlis anladiginiz seyi duzeltmeye calisiyoeum ama hala cirkeflesiyoesunuz Allahim kalbinize iyilik mutluluk versin
tarafından
Rahatsız olduğunu belirten sensin ağlanma o zaman ;)
+5 oy
(5,519 puan) tarafından
Sadece gosteris halini begenmedim desem atacakmisin boyle oturma odasi salonu olmayanlar uzulmiceklermi sadece kendjnizi dusunmeseniz keske senin bedenmedigin koltuk bende yok mesela
(73 puan) tarafından
Doğru söylüyırsunuz yanı
(5,519 puan) tarafından
❤❤❤❤❤ tenkyuu
(73 puan) tarafından
** does not matter:)))))
(5,519 puan) tarafından
Iste onladar yokk:DDD
(73 puan) tarafından
Önemli değil :)))))
+5 oy
tarafından
hey Allah im yine mi bu sacma muhabbet burdan resim görüp imreniyorlarsa o zaman gidip istikbali mondiyi taslasinlar yapmayin Allah askina 
(2,423 puan) tarafından
Biz hep haklıdan yanayız kamu spotu  gibiyiz  mübarek:D
tarafından
❤️♥️❤️♥️❤️♥️❤️♥️❤️
tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
tarafından
teşekkür banamiydi bilemedim ustume alindiim ama:))
tarafından
Evet tabikide hepinize ♥️♥️♥️♥️
+4 oy
tarafından

Baktım da kimse atmamış tuhhh :D tamam blki yanlış olabilir herkesin olmayabilir ama önceden burası mobilya dükkanı gibiydi hatta Google da bile çok kişinin odası var bakın isterseniz şimdi ki tepkiyi anlamadım valla 

tarafından
++++++sonunaa kadarr
(1,456 puan) tarafından
Saçmalık işte
(98 puan) tarafından
Cok sagolun teskkurler
+3 oy
(10,046 puan) tarafından
Burda kaç kez denk geldim böyle postlara o zaman sorun olmadıda şimdi mi oldu. Zaten linç edecek yer arıyor çoğu. Arkadaş yeni diye bunlar galiba anlamıyorum gerçekten çok mu sıkılıyorsunuz??. 
(1,826 puan) tarafından
Bazıları şakşakcı arıyor
(10,046 puan) tarafından
Herkes istediğini paylaşmakta özgür yani babaların mekanı gibi davranıyorlar. O kadar millet aldığı eşyayı hediyeyi atıyor onlar ne olacak saçma sapan işler ya boşver takma:)
(98 puan) tarafından
Cok sagolun tesekkurler yuregi guzel insanlar
tarafından
Evet bacım linç yerine anlamaya çalışmış ♥️
(10,046 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
+3 oy
(1,826 puan) tarafından
Bu kadar lınc yiyen odayı merak ettim dogrusu ayrıca gereksiz lınc yemıssın canım herkes ıstedgnı paylaşıyor neler sacmalayanlar var ozgur Bı platform dıyolar snra da savunurken hoslanmıyosan yorum yapma gec yanı nedır
(98 puan) tarafından
Normal salon aslinda ama anlamadim  yani koltuk var unite var hali orta sehpa normal ev  anlamadim ciddencok sagolun yorumunuz icin
+2 oy
(13,694 puan) tarafından
Nişanlı değl ki burda kimse. İyi kötü herkesin var bişeyleri 
(98 puan) tarafından
Ne alakaki anlamadim :)
+2 oy
(305 puan) tarafından
Wallahi kizmayin ama kadini amma linc etmissiniz :) ne war sanki salonunda koltuk takimi hali orta sehpa bunlarda hepimizin ewinde mewcut zaten olmayan buna bakip iclenecekse daha iyi salonlarada bu bayan iclenir ozman belliki tamamen sohbet amacli acmis postu ben yanlis anlamadim en azindan....gule gule otur canm gzelmis :)
(98 puan) tarafından
Valla aynen ya. Kotu birsey icin acmadim cidden cok sagolun
(1,722 puan) tarafından
Valla bende katılıyorum biri linç başlatyı hepsi arkasına gitti resmen
+2 oy
(5,861 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Canim niyetinin kotu olmadığını biliyorum hava atmak için paylaşmamışın bence ama niye bu kadar linç yemissin anliyamadim abartmışlar bence atmiyosaniz görün geçin ne diye bu kadar üstüne geliyorsunuz tuhafsınız..

(98 puan) tarafından
Bilemedim bende gercekden cok sagolun
+2 oy
(849 puan) tarafından
Burda daha önce bu tarz resimler zaten çok atıldı herkeste attı hatta bayram temizliği ayağına da atılmıştı o zaman neden herkes anlayışlı ve sevgi doluydu da şuan size abartı geldi anlamış değilim:)) tabiki olan var olmayan var o zaman tv yede bakmayın bir sürü mobilya reklamları çıkıyor dışarıda da gezmeyin bir sürü mobilya dükkanı var çocuklarınızın resmini de atmayın burda hamile katmak için can atan bir sürü arkadaş var 
(98 puan) tarafından
Anlamadim ben bieseyde demedim cidden sadece fotografi attim hatta dedimki koltuklarimi begenmiyorum  ne varki bunda tesekkurler yorumunuz icin bu arada
(849 puan) tarafından
Canım milletin bir günü bir gununu tutmuyor insanların kalbi hasetli olunca herşey hava gibi geliyor mesela ben farklı ev eşya görmeyi çok severim hatta önceleri böyle post açıldığında iyice bakardım seviyorum farklı evleri dekorları görmeyi bende olmayan şeyleri bile ne varki bunda
(98 puan) tarafından
Bende mesela biryere gittigimde hep nekadar guzel flaan diye bakarim yani hasetlik etmemek lazim cok haklisiniz
tarafından
Aynen bende onuornek verdim kuzum katiliyorumsana artı artı artı:)
(849 puan) tarafından
Teşekkür ederim Fatmam ❤ :)
+2 oy
tarafından
Ya allah aşkına yorumları okudum da ne saçma şeyler var ya hergün ne yemek yapacaksınız diye postlar açılıyor tarifler falan isteniyor bi laf eden yokta bi oturma odası için mi bu kaar baskı yapıyorsunuz yaa bakın benim evim boyle sizde de var mı bunlar diye birşey söylemiş olsa hadi neyse dicem ne olmuş sanki hepimiz evlenmişiz herşeyimiz düzenimiz var diyen kişiler de saçma sapan konuşmuş ya gereksiz bir şekilde boyle yapmayın iyi hatırlıyorum bi defasında boyle bir post açıldı herkes atıp durdu oturma odasını salonunu falan bu gün mu geldi bu linç sevdası 
(98 puan) tarafından
Ben esyalarimla ilgili birseyde soylemedim hatta koltuklarimi sevmiyorum yazdim. Cok sagolun hakli yorumunuz icin
tarafından
Rica ederim canım bakma sen onlara ya burda bazen gruplaşma oluyor ki o biçim valla
tarafından
Sanki birbirlerinin kalasıymış gibi biri birşey dese hepsi peşinden gidiyor valla ya
(98 puan) tarafından
Evet birde eski yeni atismasi
+2 oy
(1,456 puan) tarafından
Canım sen buradakilere aldırma. Ozaman kimse çocugunu atmasın, kocasını atmasın, dışarıya çıkmasın, televizyona bakmasın, nasılsa olan var olmayan var. Tamamen saçmalık şu yazanlar yaa
(98 puan) tarafından
Valla attigimla okadar degisik yere cektilerki bende anlamadim gercekdenn cok sagolun
+1 oy
tarafından
kusura bakma ama yaptığın çok saçma. fiyatını söylemicem ama bi ev döşencek paraya salon yaptım sadece, çekip de buraya atmam. bu saatten sonra kim ne dekoru fikri edincek. fikir isteyen sorar şu dekorunuzu çekip atın diye. kiminin evinde sedir de olabilir kızcağız görür özenir evine barkına. hoş bi şey mi bu yani. biraz görgü lütfen ya
(98 puan) tarafından
Saygi duyuyorum yorumunuza diyim. Ama emin olun oyle biri degilim yanlis anladiniz sadece Allah benden alsin olmiyanaversin ben yoklukdan gelen insanim
tarafından
ben niyetin kötüdür demiyorum. ama Allah olmayana benden alsın versin demekle olmuyor. neyse ya herkesin mantalitesi farklı nasıl istiyosan öyle davran ne diyim
(98 puan) tarafından
Demekle olmadigini bende biliyorum icimdeki iyi niyeti bilemezmisiniz
tarafından
valla şöyle diyim ben sosyal medyaya falan karşı bi insanım. adımı soyadımı vereyim tek bir bilgi bulamazsın sosyal medyada benle ilgili. hiçbir şeyimi paylaşmam, sanal izim yok benim. ben seni yargılamıyorum sadece yaşam tarzımın arkasında durarak yorum yaptım sana. bence bir insanın herhangi bir şeyini böyle paylaşması yanlış
(98 puan) tarafından
Silicem zaten geri :)
+1 oy
tarafından
Koltuklarını hiç sevmiyorsun madem sevmiyorsun bir evsize ver oturacak bi koltuğu şükredecek oturma odası bile yok mesala sen de yerde oturursun !
(98 puan) tarafından
Al iste yaaa :D kafaya bak koltuklarimi sevmiyorum evet cok sertler cunku
tarafından
Alırken üzerine oturmadinmi:d
tarafından
Badeeeeeeee :D hahahahahhahahah
+1 oy
(1,025 puan) tarafından
Herkes linç etmiş ama hava atmak için falan yaptığını sanmıyorum burada kimseyi tanımıyorsun sanırım dışarıdan bi gözle nasıl görünüyo salonun onu anlamaya çalıştın aşırı duyar kasmışlar keşke gerçek hayattada böyle duyarlı olsalar 
(98 puan) tarafından
Hadi salonlarimizi atalim dedim bunda ne varki
(1,025 puan) tarafından
Valla arkadaşın yaptığı size gösteriş gelmiş sizlerin yaptığıda bana kıskançlık gibi geldi :) ne yapalım önyargı buymuş demek ;)
(5,519 puan) tarafından
Aynen senin yaptigin gibi ben ne esimin bana bisey alirsa paylasirim ne yedigim yemegi dene aldigim kiyafeti paylasanlarida gosteris buluyorum.. senin yaptiginda bana mikser gibi geldi ;;))
(1,025 puan) tarafından
Bende paylaşmam ama ben yapmıyorum diye başkasınada karışmam böyle bir hakkımız yok çünkü ayrıca benim söylediğimi neden üstüne aldınki bi hevesle birşeyleri paylaşan insanlara bu art niyet niye yani :)
(5,519 puan) tarafından
Sana yazmadim arkadas kiskaniyolar yazmisla onu yargilayanlardan biride benim
+1 oy
tarafından
Bence çok gereksiz saçma sapan şeyler atmışsın hava atılacak bir durum olduğunu sanmıyorum burda esinizin aldığı şeyleri paylaşırken iyi de odayı paylaşınca mı kötü bu kadar abes olmayın tanıdık biri olmadığı içinde üstüne gitmeyin resim atmazsınız olur gider bu kadar saçma sapan şeylere gerek yoktu hava atılacak bir olay da yok benim koltuk takimim sadece üç buçuk milyar çok çok ucuz ama ben önemli olan fiyatı değil lütfen konuşmalara dikkat edelim 
(2,201 puan) tarafından
Bizimde 2000 aliyo maasi aynen hic yetmiyor.
Inş tez zmanda kucagin dolar tatlim ozman dahada hersey gzuel olur sizin icin dualrim seninle merk etme ♥️♥️
tarafından
Allah razı olsun hepinizden çok çok saolun hepinizden bin kere razı olsun Rabbim hiç birinizi unutmayacağım gerçektende hepinizi çok çok sevdim rabbim hepimizin sonunu hayri çıkarsın hepimizin hakkında hayırlısı ne ise o olsun sizden böyle şeyler duymak çok mutlu ediyor beni oturup ağlıyorum resmen mutlu oldugum için yanındakiler bile sizin yaptığınızı yapmıyor bana allah sizden bin kere razı olsun ❤❤
(2,201 puan) tarafından
Ahh canim ♥️♥️ aglama ya kiyamam :) sendende Allah razı olsun canim benim
tarafından
Mutluluktan ağlıyorum canım mutluluktan ❤❤❤ rabbim hepinizden razı olsun
(2,201 puan) tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
+1 oy
(887 puan) tarafından

image

fikir olsun diye degil biri yardima gelir belki diye atiyorum
tarafından
ayni benim ev :) banada biri yardima gelsin toplamaya :)
(887 puan) tarafından
Bigu  toplanalim sirayla temizleyelim hepimizin evini benimkini sona birakalim ama bi girdikmi cikamayiz cunku :D
tarafından
ben bebekleri sevmekten is yapamam ki :)
(887 puan) tarafından
Tmm bakicilik isini sana verelim o zaman :) benimki yıldırır seni haberin olsun : Diye
tarafından
tamam ela ya da biri baksin ama :)
+1 oy
(1,755 puan) tarafından
Bence sen kotu niyyetle soylememissin postunu en bastan gorsem kendi salonumu atardim kisi kendinden bilir isi misali bos ver vok merak etdim herkes allah kendine versin
(98 puan) tarafından
Cok sagolun tesekkurler

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 513 göst.
0 oy
11 cevap 403 göst.
21 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Eminesrgn (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 348 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 489 göst.
4 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,524 soru

11,361,442 cevap

34,839 kullanıcı

...