0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Normal doğum yaptım 3 sene oldu göbek gitmedi hamile kalmadan önce 60 kiloydum şimdi 66 göbeğim desen 6 aylık nasıl.gktcek bu delircem bide şişkinlik problemim çok oluyo benim gaz.sikismasi oluyo surekli 

6 Cevaplar

0 oy
(2,366 puan) tarafından
Bende aynen oy bahsettikleri gibiyim aynenn
tarafından
Çok zor canım ya
(2,366 puan) tarafından
Vala bnd bu siskinlikten çok rahatsızım ekmeği bırakınca  çok iiy oluyorum ama hem şişkinliğim hem göbeğim gidiyor ama ekmeksiz yapamıyorum
tarafından
Aynı bensin canım ekmeksiz dolma sarma bile yemem doymam asla nolcak.boyle
(2,366 puan) tarafından
Of hiç sorma ama gerçekten Bi ara yürüyüşe başladım ekmeği kestim 5den sonr abisey yemedim korse kullandım birde yulaf ezmesi ve süt tüketim çok zayıfladım ama yine aldım sonra
-Reklam-
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Plank ve mekik en etkili olanı mekik. Bende de fena göbek var 40 im çıksın basliycam.hemen yoksa zor gidiyor 
tarafından
Mekik yapamıyorum ya zor geliyo 1hafta yapıyorum hep bırakıyorum diyetle gitmez mı acaba 2 3 kilo alıp veriyorum hep göbekte erime olmuyo da
tarafından
Artık faydası olur mu doğumdan sonra hiç takmadım sıcak diye bin pismanim
(3,127 puan) tarafından
Kullanıyorum canım önce bel için aldım onda rahat olmadı sonra şortlu olandan aldım göğüse kadar olandan
(3,127 puan) tarafından
Diyetle kilo gidiyor ama göbek sikilasmiyor canım çok denedim
(113 puan) tarafından
Kız tabi faydası olur mekik falan cekincede daha hızlı gider göbüş bende alacağım korse ilk çocuğum da takmıştım hiç göbeğim yoktu ikincide takmadım pişman oldum alıp takacağım bende sporada başlayacağım
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Ah ah büyüğü 14 aylıktı küçüğü öğrendim tam 2 yaş var aralarında ilk hamile kalmadan önce 53 kiloydum 2 çocuk doğurdum verdim ama o göbek gitmiyor bende kenarda bekleyeyim bari
tarafından
Seninde gider inşallah eğilince kocaman oluyo bide.gobek hamile gibiyim valla
(1,154 puan) tarafından
Yok ben o kadar değilim de rahatsız oluyorum birde ben aşırı kiloluydum sonradan zayıfladım o yüzden takıntılıyım biraz
0 oy
(73 puan) tarafından
Bende kilo almak istiyorum ama alamıyorum 58 le doğuma gittim şuan 48 kiloyum sürekli eşim ile tartışıyoruz kilo vermiyim diyor
0 oy
(414 puan) tarafından
4 ay oldu dogum yapali Benimde alt karnim kaldi 3 4 aylik hamileymişim gibi korse sıkılastirici tayt kullandim ama alttan lombur lombur çıkıyor bende kosede bekleyim
(3,127 puan) tarafından
Canım çok su iciyorum birde atistiriyorum aç kalmamaya calisiyorum zaten benimkisi çok emiyor acıkınca hemen basım dönüyor enerjim kalmıyor resmen
(414 puan) tarafından
Sifa olsun minik melege kilo olsun boy olsun ❤
(3,127 puan) tarafından
Amin canım inşallah teşekkür ederim semizotunu da çok severim yoğurtlu canım çekti şimdi ,:)
(414 puan) tarafından
Kurban olurum yakin olsan hemen yapar gonderirdim
(3,127 puan) tarafından
Saol balım düşünmen yeter ♥️♥️♥️
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Size guarana kahve kiraz sapli cay yolluyorum:) biri istah kesiyor tok tutuyor biri odem attryor emzirme bitinxe darisi banaaaaaaa

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 157 göst.
14 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 88 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (478 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 238 göst.
0 oy
9 cevap 219 göst.
26 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu

380,186 soru

11,381,821 cevap

34,877 kullanıcı

...