0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Daha önce de sormuştum şansımı tekrar denemek istiyorum. Bu sene tayin isteyeceğiz. Eğer gelirse ev almayı planlıyoruz Denizli’den. “Burada kesinlikle yaşanmaz.” dediğiniz bir semti var mı? Memur kesim hangi semtlerde ikamet ediyor genellikle ?

3 Cevaplar

0 oy
(1,944 puan) tarafından
Hangi kuruma atandınız?Denizlide okudum pek bilmiyorum tabi yerlisi gibi ama kınıklı guzel bir semtti . Genelde ögrenciler var ama emniyet,hastane de orada o yuzden oralarda çalışanlarda kaliyorlardi
tarafından
Öğretmeniz, temmuz ayında il dışı tayin isteyeceğiz. Şemikler diye bir yer var duydunuz mu?
(1,944 puan) tarafından
Evet duymustum sanki guzel seyler söylemiyorlardı orasi ile ilgili. Denizli sayfalari var sosyal medyadan bak istersen daha iyi bilgi verirler
(1,149 puan) tarafından
Ne gibi şeyler söylüyorlardı acaba? Çok merak ettim
(1,944 puan) tarafından
Sanki demisim zaten:) yerlisi degilim kimse yazmayinca yazmak istedim baska bor yerlede karistirmis olabilirim ama olaylar cok oluyor diye duymustum Denizlili sin galiba severim ben de 5 yilim gecti orada tabi takildigim,bildigim yerler kisitli:)
-Reklam-
0 oy
(1,149 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Öncelikle hayırlı olsun tayininiz. Ben Denizliliyim ve şemiklerde oturuyorum. Hangi okula çıktı tayininiz? Şemikler tam da istediğiniz gibi bir semt. Genelde kendi halki yaşıyor. onun dışında memur kesim de bayaa var.    Luks siteleri de var aile apartmanları da var müstakil tarzı kendi çapında 2 3 katlı evleri de var. Ama fiyatları biraz yüksek. Okulları da baya iyi. Şemikler ilk okulu orta okulu Aydem fen lisesi erbakir fen lisesi cinkaya sosyal bilimler lisesi hep bu kesimde.Merkezden biraz uzak ama özel aracınız varsa pek sıkıntı olmuyor. Yoksa da belediye otobüsleri ve minibüslerle 15  20 Dakikada indiriyor merkeze. Marketlerimiz sağlık ocakları pazar yerleri de hep aynı çevrede. Mağdur olmazsiniz hiçbir şekilde. Enazindan ben hiç olmadım. İnşallah gonlunuzce bulursunuz ev. Şimdiden hoşgeldiniz şehrimize semtimize
tarafından
Çok teşekkür ederim :) Henüz belli değil temmuz sonu tayinler. İnşallah merkez açılır. Göz önünde bulunduracağım sağ olun
0 oy
(966 puan) tarafından
Denizlili değilim ama güzel yaşanılacak şehirlerden biri Türkiye'de.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 88 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Zlyh-a 22& (1,071 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 64 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Beyza5426 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Hayallerimvardi (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Hayallerimvardi (16 puan) tarafından soruldu

377,365 soru

11,292,894 cevap

34,711 kullanıcı

...