0 oy
93 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar linçlemeyin sakın. Eşimle ikinci bebeğimiz olsun aralarında 2 yaş olsun dedik. Doğum yaptım ama bebeğimi kucağıma aldığım da oğlum bakıyor sanki beni sevmiyorsunuz onu seviyorsunuz gibi bakıyor mahsun mahsun kızımı kucağıma alırken sanki ona ihanet etmiş gibi düşünuyorum ya. Böyle oldu mu hiç. Oğlumu da seviyorum diyorum annecim kardeşin diyorum. Ama ne bilim sanki böyle bir garip gibi duruyor. Çok üzüntülüyum belki lohusayim diye oyledir

2 Cevaplar

+1 oy
(485 puan) tarafından
Bana da öyle geliyordu ilk 15 20 gün, 40 günlük oldu hala bazen öyle hissediyorum. İlk cocuguma kıyamıyorum, vicdan yapıyorum. :) 
(942 puan) tarafından
Ya bende çok yapıyorum. Oğluma kıyamıyorum sanki onu atmışım gibi hayır öyle değil aslında ama. Ne bileyim Allah kimseyi annesiz babasız bırakmasın inşallah çok üzülüyorum. Çoğu zaman kalkamadım uyudum anne anne diye ağladı hep ağrım vardı. Ona da üzülüyorum
(485 puan) tarafından
Valla benimki daha büyük, 5. 5 yaşında ama ben de çok vicdan yapıyorum. Bebeği yanında sevemiyorum, konuşamıyorum. İhmal ediyorum onu sürekli ve bu da ayrıca üzüyor beni. Sürekli tv karşısında kaldı garibim. İlgilenemiyorum, vaktim Olsa enerjim yok, enerjim olsa vaktim yok...
-Reklam-
0 oy
(257 puan) tarafından

Kucağına falan veriyormusunuz ben hep verdim verme dediler kaynana falan ben kıskanmasın diye verdim ve güzelce anlattım bak kardeşin henüz karnım aç tuvaletim var diyemiyor ama sen hepsini söyleyebiliyorsun o yüzden ben ona yardım ediyorum diye diye alıştı ayrıca emzirip koyun sürekli elinizde tutarsanız kıskanma olabilir benim kızım 5 yaşına girecek bu ay sizinkinin yaşını bilmiyorum anlayacağı dilde güzelce söyleyin kızımın yanında ilk aylar öpmedim bebeğimi hep büyükle ilgilendim zamanla raylar yerine oturuyor biraz zaman. Kendinize hep şunu söyleyin Ben ikisinede yetiyorum pozitif düşünün hep negatif düşünmeyin küçük uyurken büyükler ilgilenin ev işleri durakoysun evlatlarımız daha önemli <3

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 93 göst.
0 oy
11 cevap 132 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde VB. (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
0 oy
13 cevap 145 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,107 puan) tarafından soruldu

380,249 soru