0 oy
259 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar merhaba Aralık ayında denebunu.com'a üye olmuştum o günden beri her gün gmaileme bakıp bişey çıkmış mı diye hep kontrol ediyodum sonra nasıl olsa bana çıkmaz dedim gmail mesajlarimi kapattım dün gece rast gele bı girdim saat 20:59da mesaj gelmiş gmaile denebunu kutun seni bekliyor 45 dakka da süre vermişler ama ben 23 civarlarında gördüm bu mesajı tabi üzüldüm. Şimdi bana çıktı gözüküyor ya tekrar çıkarmı ikinci kez birincisini kaçırdım 2-3 saatle yeniden çıkıyor mu acaba? Çıkiyorsa da ne kadar süreyle çıkıyor acaba bilen varsa yorum yapabilir mi ona göre mesaj bildirimlerini açıyım :)

8 Cevaplar

0 oy
(3,205 puan) tarafından
Obur ay çıkar bnce
tarafından
iki kere mi sen benden daha vahimsin :D
(3,205 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️ sonra 2 kere de yakaladim  ama
tarafından
Dört kere mi çıktıııï :D :D :D ne kadar süreyle söyle hemen :)
(3,205 puan) tarafından
3 yillik uyeyim
tarafından
Ohooo bana da gelsin artık:))) 6 aylık üyeyim bende :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok zor:) nasip diyelim üzülme. Bana 1 defa çıktı sadece 
tarafından
Aralık ayından beri bekliyorum bu anı kaçırdığımi görmemiştim ilk başta çok sevdindim çıktı diye mesajın geldiği saate baktım hayaller suya düştü:D bir tane Sakıza bile razıyım ama bana da gelsin artık
tarafından
:D banada noddle falan gelmişti eşim gülüyo beleşçi diye.
tarafından
Bana hediye çıktığını gören eşim de dün gece üye oldu eşimde beleşçi :D ne var yani böyle bir fırsat varken değerlendirmeyelim mi :))
tarafından
Dimi aynennn
tarafından
E öyle yani çıkmışken neden ben diş fırçası macun alıyım:D
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Bende geçen ay gelmiş gormedim ilk defa çıkmıştı bu ay cikmadi
tarafından
Kaçırdık hediyeleri saatlik kaçırınca çok üzüldüm şimdi mesaj bildirimini açmaya başlıyım ben ne olur ne olmaz naptıgi belli olmuyor bu sitenin :D
0 oy
(12 puan) tarafından
Nsl oluyo bende uye olim uygulamami 
(3,205 puan) tarafından
Google'a yaz dene bunu giriş yap üye ol bu kadar
tarafından
Google'a yaz denebunu.com diye siteye girişte sağ üstte üç çizgi var oraya baş üye ol de ordaki formu doldur hediyenin gelmesini bekle kimisine bir kaç ayda kimisine bir sene de çıkıyor ben Aralık ayında üye oldum 6 ay sonra çıktı ama kaçırdım malesef
0 oy
(1,366 puan) tarafından
4 tane kutu kacırdım bende bu sekılde sonradan mailde gordum
tarafından
Abovv 4 tane kaçırılır mı hiç :) ben birincisinde çok üzüldüm ikincisini kaçırirsam ağlarım:D
(1,366 puan) tarafından
Peşpeşe cıkmış cıkmaz dıye hıc bakmıyordum sımdı surekli bakıyorum en son Nisan kutusu cıkmış
tarafından
Daha yeni geçmiş seninkiya bende mesaj gelsin gelmesin bakçam hep :))
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bana bikere çıktıydı dahada yok
(1,618 puan) tarafından
Hediyenizi aldiniz mi
(22,070 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ne hediyesi asko
tarafından
İnşallah bana böyle olmaz eşimde üye oldu bana çıkmayıp ona çıkarsa onun hediye kutusunu alırım:D
0 oy
(119,309 puan) tarafından
şans isi tamamen
tarafından
Öyle valla 6 aydır bekliyorum ben 2 saatle kaçırdık iyi mi
0 oy
(3,011 puan) tarafından

Yaaaa çıkmış saatini kaçırmışım ama :(

tarafından
Bende :((( 18:00 da çıkmış 20:59da tekrardan mesaj gelmiş ve 45 dakika süre vermişler ben bunu 23:00 da gördüm:((( ikinci gelirse inşallah kaçırmak istemiyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 427 göst.
14 Eylül 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 2 Prensannesi. (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 111 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 503 göst.

379,745 soru

11,368,074 cevap

34,850 kullanıcı

...