+1 oy
249 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından

Arkadaşlar 2. El alacagim ama karar veremedim sizce hangisi daha kullanisli.

1. Yüksek olanlardan tek kademeli 

2. Siradan 3 kademeli olanlardan

Bebeğim 3 aylik

image

17 Cevaplar

0 oy
(1,988 puan) tarafından
2 daha kullanışlı duruyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok gereksiz almicam kizimada almadim
(253 puan) tarafından
Gündüzleri koltukta yatiyor havalar da sıcak iyi olur diye düşündüm 100 tl alacagim gereksiz mi gercekten 5 yaşında bir kizim daha var
tarafından
Bende koltuğu koyuyorum çok gereksiz zaten bir ay saonra anakicagina biniyor
(11,271 puan) tarafından
Bende gereksiz gördüm almadım kızımı besiginde yatiramiyorum kesinlikle eltiminkini kullanıyoruz
tarafından
Kız yanlış yazmışım örümceği kullanır diyecektim
(11,271 puan) tarafından
Senin bebe büyümüş o zaman :) bizimkiler ufak daha kuzum
0 oy
tarafından
2. Daha kullanışlı olur canım 
0 oy
(381 puan) tarafından
Üstteki bende var beğenmedim gerci benimki 3. Eldi :)) belki ondandır sallanmiyordu çünkü 
(253 puan) tarafından
Herşey cok pahalı bu tarz ürünler cok kullanılmadığını icin 2. El alacağım 100 tl ikiside.
(381 puan) tarafından
İkisi de 100 se al canım bence
(253 puan) tarafından
Kuzum ayri ayri adet 100 tl
(381 puan) tarafından
Yok artık daha neler canım cok ya
(1,236 puan) tarafından
Ben normal puset şeklinde olanın sıfırını 160 a aldım çok pahalı
0 oy
(1,014 puan) tarafından
2. Aynısı bende var. Hıc kullanmadım bebegım hıc durmadı malesef kolıktı
(253 puan) tarafından
Sakin bir bebeğim var. Cok sicak bir misafir geliyor yere yada koltuğa koyuyorum balkonda oturuyoruz yanima alamıyorum isime yarar diye düşünüyorum cunku puseti de seviyor
(1,014 puan) tarafından
Ozaman tabıkı al canım. Benım oglan hıc 1 kere bıle yatmadı. Gercı sadece onda degıl hıcbıseyde durmadı. 13 aylık bebek arabasına bıle daha bu ay alıstı da 1 2 gezdirdi bebek arabasıyla.
0 oy
(119,338 puan) tarafından
kiz şimoşda 3 aylik durmuyo bunlarda denemeden alma
0 oy
(4,152 puan) tarafından
bazi arkadaslar gereksiz yazmis valla uc kizim var ucundede kullandim inanilmaz rahattiii hangi odadaysam yanima aldim cokda rahat ediyorlardi bnmki 2. olNdi. biri tam anlamadim.zatn
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Titreşimli birşey almanı tavsiye ederim ben bir yıl önce 250 TL ye bondigonun ana kucağını almıştım şimdi pahalanmistir titreşimli kaka ve gaz da çok yardımcı oldu ne zaman kabız olsa o titreşim sayesinde kakasını yaptı gazını çıkardı  kolik bebeklere iyi oluyor canım uygun fiyatlı titreşimli bir ürün bulursan bence onu al 
0 oy
tarafından
2. Bende var canım bebeğim 2 aylık yemek yerken  falan çok işimizi görüyor onda duruyo 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Puset in varsa hiç alma derim aynı görevi görüyor 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
2 numaradan ilk oğluma almıştım 2. Ye de kullandım diğerinden daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Ek gıdaya geçerken de bunda oturtup yedirdim sonra çocuklara oyuncak oldu :)
0 oy
tarafından
Bizde 2 vardı kızım 9. Ayına kadar kullandı
0 oy
tarafından
Bende alacaktım kimse önermedi iyi ki almamisim. Pusete koydum aynı şey. Pusetin varsa ona koy.
0 oy
(1,552 puan) tarafından

Üstteki bize ürkütücü gelmişti :) Alttakini almıştık, 6-6.5 aylık olana kadar kullandık.. Sonra bi baktım aşağı uzanıyor, kafa üstü düşmeye başladı, başına bişey gelecek diye korkumdan kaldırdım.. Ama öncesinde çok işime yarıyordu.. İş yapmam gerektiği zaman istediğim yere taşıyıp çocuğu gözümün göreceği bi yere yatırıyordum.. Hem ben onu görüyordum hem de o beni izliyordu, sıkılmıyordu

0 oy
(997 puan) tarafından
Bunların elektrik li olanları var onlardan al bence ben onlardan alicm kızım doğmadı daha bilsem diğer kizlarnda da alırdım kolik feln olursa bebek hayat kurtarır 
0 oy
(603 puan) tarafından
İkincisi hayat kurtarıcı yanlız alırken öndeki demirlere bak zamanla kilo alınca çocuk demirler kırılmış oluyor para çöpe gitmesin 
0 oy
(1,316 puan) tarafından
2. Ciyi iki kızımda da kullandım hatta kucugunde 7 aylık olarak kullandım memnundum ben babamın bahçesi var malum orda beşik yok düz yapıp kemerleri bagliyordum onun üzerinde de uyuyordu ek gıdaya geçtiğimizde hafif oturur gibi yemeklerini yediriyorum anliycagim ben beğendim ve kullandım :) 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 197 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 309 göst.
0 oy
3 cevap 60 göst.
0 oy
2 cevap 71 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu

380,001 soru

11,375,304 cevap

34,859 kullanıcı

...