0 oy
87 göst.
Aile kategorisinde (196 puan) tarafından
Hamile anneler nasıl uyuyorsunuz geceler.biz 8 ay olduk gitdi gece uykusu çok rahatsız karnım taşıyamıyorum sanki.gündüzleri idare ediyoruz akşamlar çok zor.100 defa dönüyorum yerimde.sizlerde durum nasıl?

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim  7 8 ay önceki halimm  :)))
(196 puan) tarafından
Yaa bebeğim dönüp duruyor oda uyumuyor
-Reklam-
0 oy
(119,287 puan) tarafından
alistirma suan dogum sonrasida uyumiycan
(196 puan) tarafından
Ya bebekde uyumuyoki dönüyor demekki gece uyuyan bebek olmiycak
0 oy
tarafından
Uyurken kaç kere uyanıyorum hatırlamıyorum. Wcye kalkıyorum, hareketlerime uyanıyorum. Toplasam uyuduğum 2-3 saat anca. Vücut kendini doğumdan sonrasına hazırlıyormuş bir kaç videoda öyle söylemişti doktorlar. Tam bilemem tabi. 
(196 puan) tarafından
Aynen bendede durum o.her 10 dakka bir saate bakıyorum sabah oldumu diye.wcye kalmak tamamen yoruyor.bebeğimin haraketi derken 1 saat toplam uyumuyorum
tarafından
Alıştım artık uykusuzluğa :) gün içinde de uyuyamıyorum bir şekil ayaktayım yıkılmadım :) :)
(196 puan) tarafından
Belkide şimdiden iyidir alışıyoruz çokta zorlanmayız bebek doğduktan sonra))))kendime teselli timsali
tarafından
İnşallah :) En iyi teselli canım :)
0 oy
(854 puan) tarafından
bacagimin arasiyla karnimin altina yumsak bir yastik aliyorum misil misil uyuyom valla bende ,8 ayligim bide 17 aylik oglum var karnimdan cok ogluma uyaniyorum ☺️
(196 puan) tarafından
))))deniycem yastıkları
0 oy
tarafından
çile... yesem.rahatsiz oluyorum yemesem.halsiz ayaklar yaniyor burnum usuyor bebek nefes aldirmiyor büyük oglan sarilmadan uyumuyor
(196 puan) tarafından
Ayak yanmasını hiç söyleme yanıyor ateş gibi ayaklar.karnım çok ağır dönemiyorum sırt üstü yatamıyorum yüz üstü yatamıyorum.geberiyorum))))
tarafından
daha zor gunler bizi bekliyor hareket etmekte zorlaniyorum  belim agriyor hic yorulmaya gelmiyor yorulmayinca az yiyince iyiyim ama istahim fazlaca herşeyi.yemek.istiyorum
0 oy
(2,596 puan) tarafından

Yarım saat uyu uyan yarım saat uyu uyan. Uyumuyorum sanki gözüm kapanır açılıyor :(

(196 puan) tarafından
Bi doğursam rahatlıycam)))

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 459 göst.
0 oy
5 cevap 85 göst.
14 Ekim 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Gammmze (1,312 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 148 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy