0 oy
321 göst.
Aile kategorisinde (625 puan) tarafından
Eşimi acilen çağırdılar Hatay da yaşıyoruz  bir haberi olan varmı

9 Cevaplar

0 oy
(3,101 puan) tarafından
Canm hep cagirdilar ve hicbirsey belli dgil
(625 puan) tarafından
Allah yardımcıları olsun kendi vatanım olsa sorun etmem bu haketmeyen insanlara sinir oluyorum
(2,529 puan) tarafından
Ayy duru sizinki de gittimi :( aynen 3 ay diyolar ya napcaz tayin zamanı hiç bilmiyorum
(3,101 puan) tarafından
Evet kuzum bnmkide gtti allaha 3manetler hepsi.sag salim gelsinlerde 3 ay olsun napalim
(2,529 puan) tarafından
Amiin canım sizin tayin var mıydı
(3,101 puan) tarafından
Yok biz burdayiz daha canm
-Reklam-
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Jandarma mi eşin galiba Suriye yakın iller cagircaklarmis eşim öyle demişti inşallah gittiği gibi gelir ayağına taş degmez
(625 puan) tarafından
Jandarma eşim  aylarca kalmasından korkuyorum
(3,457 puan) tarafından
Canım benim eşim tayinciyken suriyedeymis zeytindalinda Suriye'de işleri bitene kadar tayin yerine gondermemislerdi 2-3 ay geç gitmisti
(625 puan) tarafından
Allah yardımcıları olsun
0 oy
tarafından
Allah yardımcıları olsun
(625 puan) tarafından
Amin cumlemizin
0 oy
tarafından
Kuşum süresi belli değil operasyona gidecekler zaten iş bitirip gelirler ama tabi bir kaç ayı bulur demişti eşim.
0 oy
(340 puan) tarafından
Cnm herkesin eşine haber geldi hazırlıklı olsunlar diye bence o içlerinden sececekler galiba
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Cıldorcam bunları okurken... Bızımde kaydırma birliğe verdiler heran cagırabılkrler tayın yazmadıgımız halde
0 oy
(1,952 puan) tarafından
Eşim de özel harekat gitmesi zaten planlıydı. 4 aylık görev süresi. Kilis sınırında ve daha çok afrinde görev alıyorlar. Burdaki kalan timleri de acil çağırıp hemen götürdüler. Bende anlamadım. Erdoğan operasyon başlatacağım falan diyor ya kesin onun içindir. 
tarafından
Kurbanolduğum yazma branşını görev yaptığı yerleri hem tehlikeli hem de bunları konuşmak yasak zaten
(1,952 puan) tarafından
Vallaha her yere yazarım her yerde de söylüyorum eşim suriye de diye öyle ki içim yanıyor. Merak etme detay vermiyorum :) Haberler de en ince ayrıntısına kadar gösteriyorlar zaten.
tarafından
Ama kişisel bilgiler yayınlanmıyor ya:) aynı durumdayız ama konuşmamak lazım bunlar fa detay tabi senin kararın senin tercihin
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Operasyon varmış galiba sabah haberlerde gördüm 
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Arkadaşımın eşide asker dün konuştuk durumlar orda karışık dedi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 95 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Zelis38 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 203 göst.