0 oy
296 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim üniversite den arkdsm dokuz aydır evliler bende Bi aylık evliyim ilk gün hamile kaldım sonra bu öbür hamile arkadasımdan hamile olduğumu duydu bana msj attı hcg değerini atarmısın niye dedim bende hamileyim bakim ne kdr fark var dedi çok sevindim tedavisinin sonuc bulduna nasıl öğrendin dedim test yaptım sonra doktora gittim alttan ultrasonla baktı keseyi gördü dedi bnm yumurtlama günümde çatlatma iğnesiyle hamile kaldını söyledi hayırlı olsun dedim iki haftadr hergün midem bulanıyo basım dönüyo diyordu normaldr canm dinlen dedim dün alsam yazdı kız hamile değilim kimseye söyleme dedi nasıl yani dedim teslim bozukmus doktor kitle var demiş e hani kan tahlili yapmştn dedim bilmiyorum yokmuş gebelik dedi geçmiş olsun dedim uzatmadım

5 Cevaplar

+1 oy
(1,730 puan) tarafından
Doğru söyleyebilir bazı miyomlar beta HCG değerini yüksek gösterip hamile olduğunu dusunebiliyorsun kanamayla ya da başka bir şeyle miyom olduğu anlasilimca kürtajla alınıyor diye biliyorum 
-Reklam-
0 oy
(811 puan) tarafından
Piskolejık iyi degildir bos ver canm anlatmak ısterseanlatr gerçegi sen kendı hamılelıgıne bak herkesın kendı bılcegı is kıtleyle cocuk cok baska seyler bendede vardı ama kalkıp testlerde hamıle cıkmıyosun yada kıtleyı bebek sanmıyo doktor yanı neyse hayrlısı hakkınızds
tarafından
İki hafta önce her detayı var olarak anlatması simdi kitleyle karıstırmıs doktor demesi pek inandırıcı gelmedi
(811 puan) tarafından
Bılemeyiz sıze ayak uydurmaya calısmıs bellıkı
0 oy
(3,243 puan) tarafından
Sana nispet yapmaya çalışmış olmasın. Yoksa bütün aileye mi bu şekilde yalan söylemiş
tarafından
Biz arkds gurubu aynı zamanda hamile kaldk oda durduk yere öyle bişi sürdürdü Allah yardımcısı olsun
0 oy
(119,326 puan) tarafından
allah onada nasip etsin

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 639 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 240 göst.
0 oy
7 cevap 341 göst.
11 Temmuz 2020 Aile kategorisinde szntncy (544 puan) tarafından soruldu