0 oy
57 göst.
Diğer kategorisinde (830 puan) tarafından

Kızlar oğlum 3 yaşında gündüz çise alıştırdm ama gece asla uyanamiyor altını ıslatıyor bir nevi benim suçum çünkü çok su içiriyorm bir kez kuru kalktı ondada su vermedim akşam o yüzden yapmadı sanırım o günde çok vicdan yaptım tabi zoraki değil su içti ama normalde ben dayatirim su içsin diye yoksa aklına gelmez susamak neyse her gece 2 kez altına kaçırıyor ne yapmalıyım eşim bez tak diyor yapalım diyor ama gündüz kendi gidiyor çişim var diyor nasıl kaldırmaliyim

Ayrıca gece çişini odasında lazımliga yaptırıyorum kendi asla uyanmiyor ayakta duramaz ben yaptırıp geri yatırıyorum kaç kez konuştum anlattım hatta bezine su döktük uygulamali anlattım birde hamileyim böyle yaptıkça yıprandm korkuyorum ogrenemiycek diye

2 Cevaplar

0 oy
(479 puan) tarafından
Akşam 10 sonra su vs gibi sıvı şeyler vermeyin sizde bende öyle yapıyorum sizde diyorsunuz hem  su vereyim hemde altına yapmasın bez çare değil gece su içtiyse kaldırın konuşarak götürün yapsın tekrar yatağına yatar hata yapıyorsunuz bir kere bezi takarsanız hep aynısını yapacak ben alarım kırarım mesela 12 götürüm sabaha kadar götürmem su içirmiyorum sizde deneyin sabredin biraz 
(830 puan) tarafından
Bende alarm kurup yaptırıyorum ama işte eşim hazır değil demek ki bağla diyor bugün üç kez yaptı artık baya bir sinirlerim yıprandı.
Akşam birde bunu deneyeyim inşallah olur
(479 puan) tarafından
Eşinizi değil siz düşünün hazırmı  değilmi diye ona bakılırsa eşim okula başlayana kadar tak dedi ben inat ettim bıraktırıdm 5 aylık hamileyim benimde kızım 3 yaşında zor olmadı hiçbirşey kolay olmuyor ama sabredicez gece kaldır ağlıyorsa bir kere ağlar iki kere ağlar benim kızımda gitmek istemiyor ağlıyor ama ben hikaye anlatarak götürüyorum kucağıma da almıyorum artık kendisi yürüyüp gidiyor tutuyorum elinden yaptırıp gene gelip yatıyor sabah 9 kadar yatıyor götürmüyorum önemli olan ilk zamanlar zaten tabşkide yapıcak hatta altına alez koyuyorum ne olur ne olmaz diye yapsa bile konuşuyprum yapma diye anlıyor sizde deneyin bir kaç gün dişinizi sıkıcaksınız artık
-Reklam-
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Uyumadan 1 saat öncesinde sıvı alımını kesmelisin canım 
(830 puan) tarafından
Deniycem cnm inşallah olur

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 111 göst.
17 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tuna-Tugra (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 103 göst.
12 Haziran 2022 Aile kategorisinde Betulnsa (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 117 göst.
13 Nisan 2022 Aile kategorisinde Büşraaaa (2,945 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 468 göst.
12 Mayıs 2021 Aile kategorisinde kediterbiyecisi (1,501 puan) tarafından soruldu

380,256 soru

11,384,898 cevap

34,884 kullanıcı

...