0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar arkadaşımla karşılaştım bayadır görüşmuyorduk ikinci çocuğuna doğum yapmış normal ama ilk çocuğunu durduramamislar hastaneye getirmişler 1 buçuk yaşındaymış oda kalmış annesiyle beraber aynı hastaneye gidiyorum bende kızım 31 aylık olacak benim doğumuma daha var ama merak ediyorum benim kızda bensiz hiç kalmadı bana düşkün hastaneye onuda getirseler durur mu kvdeme koymak istemiyorum orda huyu değişiyor gittiğimizde bile hem aramizda iyi değil annemde benimle kalacak hemşireler bişey demiyormuş ama benimkini durdurabilir miyim birde sezeryan olacağım 

7 Cevaplar

+1 oy
(7,793 puan) tarafından
Snnkisi daha büyük zaptedemezsn dişini sıkacaksn kayınvaliden bakacak
tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
(2,115 puan) tarafından
Çocuklar küçük ya, anne acısı sancısı ile uğraşırken görmesi çocukta kardeşine karşı olumsuz tepki vermesine sebep olabilir. Bide durmaz ağlar oraya buraya koşturup durur . Hastanede de sırf ona bakmak için biri gerekir. Doğumdan sonra eve gitmeye yakın gelmesi daha uygun olur bence. 
tarafından
Teşekkür ederim canım çok haklısın sezeryan olacak birde hiç riske atmayım
0 oy
tarafından
Benimkide 3 yastı. 1 gece kaldı yanımda. Kimse de bişey demedi
tarafından
Durdu mu kuzum senin ki peki
tarafından
Evet cizgi film izledi. Ayak ucunda uyudu
0 oy
(2,198 puan) tarafından
Kızım dört yaşındaydı beşe girecekti bensiz hayatta durmaz özel de yaptım sezeryanla doğumu oda benmle aynı odada kaldı zaten kimseyi istemedim annemi kaynanamı gönderdik eşimben kızım bebegmz kalmıştık sorunda cikarmadilar aksine ben sezeryan dan çıkana kadar kızımla ilgilenmsler oynatmislar
tarafından
Ya ne kadar güzel ben devlette yapmak zorundayım alıyorlar burda da ama küçük ve hareketli benimki fazlasıyla sezeryan olacak birde kararsızım ne yapsam diye eşim kalamaz yanımda yasak annem kalacak
0 oy
(10,655 puan) tarafından
Sezeryan olacakmışsın zaten ilglienemezsin dik bile duramazsın kalmasının anlamı yok 
tarafından
Orası da öyle aklım onda olacak hep çok pişmanım ya keşke biraz daha buyuseydi
0 oy
(2,986 puan) tarafından
Ben doğum yapınca kızım 29 aylıktı doğum sancısı beni mahvetti üstüne sezaryen oldum kayınvalidemi pek tanımaz il dışındalar çünkü.. yine de durmuş yanında bende kendi derdime düştüm hastanede olsa bakmam mümkün olmazdı zaten 
tarafından
Doğrudur canım sezeryan çok zor benimkilerin yanında durur ama 2 saat en fazla gece falan babası bile durduramıyor agladiginda onlarda hiç durmaz büyük ihtimalle
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Benim de özelde oldu zaten şahsi odan oluyo odada büyüktü oğlum 23 aylıktı hastanede bizimle beraber kaldı annem ilgilendi bir sıkıntı olmadı 
tarafından
Teşekkür ederim canım ben devlete gidiyorum kararsızım alıyorlar burda ama durmayabilir de hareketli benimki

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 344 göst.
31 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,020 göst.
15 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 275 göst.
0 oy
10 cevap 176 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde kusozlem (41 puan) tarafından soruldu