0 oy
152 göst.
Aile kategorisinde (88 puan) tarafından
Kızlar bugün sabahtan bel ağrım var adet olacakmışım gbi karın Kasık ağrılarım var ağırlık var üstümde doğum yaklaşıyor mudur yoksa 39+5 haftamdaym

11 Cevaplar

0 oy
(7,797 puan) tarafından
Sancilar artarsa git belki acilma oluyordur bilmiyom ki
-Reklam-
0 oy
(3,693 puan) tarafından
Ağrın artıyor geçmiyorsa doktoruna danış doğum başlıyor olabilir 
(88 puan) tarafından
Resmen adet olacak gbiyim sanki
(88 puan) tarafından
Öyle mi olması gerekiyor
(3,693 puan) tarafından
Gittikçe artıyorsa olabilir canım suyun gelmeyebilir suyunu bekleme bı kontrole git orda sana söylerler ne yapacağına bayağı olmuş haftan riske atma
0 oy
(73 puan) tarafından
Evet benimde dizlerimde ağrı girmişti wabahtan akşamına da suyum gelmişti 38+4 tüm ama herkesin suyu gelecek diye bir şey yok
0 oy
tarafından
Bacimgittinmi doktora resmen 40haftadasin zaten sabahtan beri beklemiyeydin
(88 puan) tarafından
Suyun fln gelmedi açıkçası sancimin artmasını da bekliyorum 5 dk da bire inmesini fln
tarafından
Ya nebilim hani bi gidip icin rahatlasa gene gelirsinsonucta sanci yalancimi degilmi onuda bilmek lazim
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Bende 2 gün hafif kasık ve bel arası yaşadım gece suyum geldi. Doğum yaklaşmış gününde gelmiş zaten bir avazda kurtul inşallah sağlıkla gelsin minik
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Hadi hayırlısı Allahim senin yardımcın olsun insaallah
0 oy
(119,461 puan) tarafından
dogum basliyodur
(88 puan) tarafından
İnşallah dua edin Allah askina
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Kasilmalarin var mi peki. Benim 3. De sanahtan aksama kadar adet olacakmışım gibi agrim.oldu kasilmalarimda aksama siklasti gece 3 te sezeryan oldum 
(88 puan) tarafından
Kasilmam fazla yok ara sıra geliyor ama adet olacakmisim gbiyim bel ağrım ve kasık ağrılarım var kasılma başlarsa doğum mu başlamış oluyor
(3,950 puan) tarafından
Ben hic normal dogum yapmadim ama kasilmalar duzenli oldugunda artik bebek gelmeye basliyor anlamina geliyor canim. Dk tut kac dk da bir geldigi onemli 10 dakika da bir gelince hastaneye git cunku 5 dakika da 1 geldiginde qrtik bebek geliyor
0 oy
tarafından
Bnce doktora gt
0 oy
tarafından
Ahahha tamda benim doğum yaptığım hafta bekle eğer siddetlenirse doguruyosun 
(88 puan) tarafından
İnşallah ya dua edin Allah aşkına sende adet olacak gbi mıydın
tarafından
Evet cnm sabah uyandim sırtımdan bı ağrı akşam sancım art ınca doğum yapacağım kesinleşti yalnız senin şöyle bir kolay yönüm var karından başlayan doğum sancısı doğumu kolaylaştırır şayet sırttan başlıyorsa doğum sancısı o doğum çok zor benimki sırtlandı karnımdan sancım 3-4 saatim açılmam olduğu zaman başlamıştı adet oluyor gibi
(88 puan) tarafından
Siz kaç dk da bir olunca kasilmaniz hastaneye gittinix
tarafından
Canım Ben uyandığım zaman sabah sırtımda hafif bir ağrı vardır çok hafifti doğrayacağım aklıma gelmezdi öğleye doğru böyle karnımda hafif ağrılar vardı ama rahatsız etmiyordu beni gaz sancısı gibiydi artık gece ikiye doğru sancıdan yatamıyorum ağrım şiddetlenmişti yani dakikada bire düşmüştü artık karnım sertleşmişti hastaneye gittiğim zaman 3 santim tek açılma vardı sabaha kadar da o sancıyla çektim sabah artık 10 santimle doğuma girdim yani bir gün benim sancım sürmüştü ama yerinde olsam bir doktora gider acile ya da kendimi gösteririm ona göre önlemimi alırım bir duşa girerim squat yaparım doğum kolaylaşsın diye En azından önemini anlatırsın benim planım bu şekildeydi ama Beyler oldu her şey
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Allah hayirli dogum nasip etsin.

sağlıkla kucağınıza alırsınız ❣⚘

bence bi doktora görünün 
(88 puan) tarafından
Amin canm inşallah açıkçası sıkılaşma dini bekliyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 103 göst.
24 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nudem (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 352 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 207 göst.
16 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esilayet (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 382 göst.
22 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde gamzeee123 (842 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...