0 oy
1,012 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Bıktım yoruldum gerçkten ölmek istedim ya ben de var sorun yada eşimde eş demeye şahit gerekte tamam hiç bizaman kötü demedim iyi ondan kötüsüde var dünyadada artık bıktım ne desem batıyor sürekli sorguluyor yaranamıyorum hep daha iyisini istiyor yalan söylüyor 2 taraflılık yapıyor ama ona kalsa bunları yapmıyor ben yalancı oluyorum napıcamı şaşırdım ve bugün ilk defa onun yüzüne kendime zarar verdim seni şimdi döverim kafanı tutar duvara duvara vurarım dedi çocugu verdim öyle olmaz böyle olur deyip kendimi tokatlayıp kafamı tuttum duvara çarptım şiştş ve çizildi beyfendi daha dönüp döverim giderim defol git pişmanım seninle evlendigime bebeğime mama yapmaya gittim başım dönünce içeri girdim derken başım döndü ve yerde buldum kendimi ne numara yapmadım kaldı nede palavra insan hiç yavrusunu üşütürmü ***** kendisi için yaptığımı düşünüyor ama gerçekten palavra deildi şuan başım fena ağrıyor bilmiyorum napıcamı bide pişkin ki o kadar gidiyorum dedi kapıyı çekti saniye sürmeden geri girdi içeri sonra çocuğumuzu almış özür dilerim oğlum diyo neden öyle dedin dedim işte bir hata yaptık seni dünyaya getirdik diye özür diliyorum dedi sürekli beni yalancı çıkarıyor sürekli azarlama emir verme yönlendirme inkar etme bıktım şuan bunu yazıyorum içimi kimse bilmez gene ben hatalıyım çünkü okumamak cahil kalmak böyle adamın eline maruz kaldığım için burda bekar varmı bilmem ama evlenmenin yaşı vardır bide eş iyi olmalı benim eşim beni sevmedi hep beni gözünde hizmetçi gibi gördü sadece yemegini yap ütüsünü evi temizle herkesle iyi geçin seni ezen bile olsa zaten bu gerçek ilişki desen gram yok birlikte olmak beyfendiye eziyet oluyormuş tiksiniyormuş ilk gecemizde başladı aslında salaklık hep bende böyle adamla evli kaldığım için dışarda hayat var yok deil işte boynumu büken evladım aman babasız büyümesin aman hiç bir eksigi olmasın çocuğuna iyi baktığı için çekiyorum bu adamı zaten walla nolur bana akıl verin allah rızası için bir bebegim var ona zarar gelsin istemiyorum

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
deger mi değmeyecek biri icin canini yakmaya bebegine yazık umursama onu al bebegini git baska odaya
(9 puan) tarafından
Başka odaya giderdimde saat 2 gibi olunca kavga soguktu diget odalar klima kullanıyorum ben walla bilmiyorum yoruldum degmez onun için akıttıgım göz yaşına bile değmez
-Reklam-
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Canim cok üzüldüm haline ama böyle bir adam çekilmez ki çocuğunun akli erdiği zamanlar da gelecek ve çocuğunun yanında da assaliyacak seni ve oglun da sana hakaretler edecek büyüyünce. Terbiyesiz adam kendini ne sanıyor ki.illaki üniversite okumak gerekli degil yeter ki iş olsun markete girersin satış elemanlığı yaparsın iş var canım.ailen destek ise çekme derim bu adamı hastalık hastası olursun. Kendine bile saygın kalmaz .
(9 puan) tarafından
Ailem destekçi şuan bu olayı duysalar uçarak gelirlerdi sonuçta tek evlatlarıyım
(5,938 puan) tarafından
Kesinlikle o adamdan kurtul canım
(63 puan) tarafından
Eee daha ne istiyorsun canım tek evlatlariyim diyorsun seni sahipsiz yerden mi almış o adama o korkuyu vereceksin aileni cagiracaksin gerekirse onlar alsın götürsün seni. Böyle bir adamla omur geçer mi sanıyorsun getirdiği üç beş kuruş için. Evlatta büyüt merak etme bizde 3 kardeş babasız büyüdük ama büyüdük ama annemiz bizim herşeyimiz. Illa boşan demiyorum ama ailen iyii bir ders versin rabbim kimsenin tatlı şirin yuvasını bozmasın
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Eşinin yüzüne karşı her gördüğünde muhabbet ayetini oku üfle fark ettirmeden. Kur'an biliyor isen bakara süresini okumaya calis her gün . Eğer bilmiyorsan internetten ac çalsın evinde . Bilen birine de okut . İnan çok faydasını göreceksin
(9 puan) tarafından
Walla okumadığım dua kalmadı eşler için olanları
0 oy
tarafından
Derdi neymiş evlenmiş ozaman beyefendi ?egosunu mu tatmin ediyo seni asagilyarak.insan tiksindigi birinden niye çocuk yapar ki?derdi seni asagilayarak kendini yüksek göstermek.ama kendi aşağılık oluyo farkında değil ...
(9 puan) tarafından
Walla bende dedim benim günahım neydide evlendin bilseydim evlenmezdim dedi
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Allah hepimize yardim etsin..
(9 puan) tarafından
Amin.. çok zor
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Sn bebeğin varken neden kendine zarar veriyorsun Bşk hiç dikkate bile almamış adam sakin yapma bir daha böyle bir şey kendi canına yazık ayrıca şimdi sna kötü olan bebeğin büyüdüğünde de kötü olmasın aramız düzelsin diye bol bol dua et bakara oku evini sirkeli su ile sil bir kere okuma vakit buldukça oku yada net de var okuyamam diyorsan netten aç dinle Allah büyük elbet yardımcn olsn
(9 puan) tarafından
İsteyerek yapmadım ki o anki seni döverim deyince o yapacağına ben yapım da görsün yani kormadıgımı diyerekten
0 oy
tarafından
Bak nediyor Du kuranda Eş imtihan demekti aslında sihirli bir yolculuğa çıkabilirsin yani o değişebilir merak etme duanın gücüne inan ve söylediklerini içindeki şeytan söylüyormuş gibi düşün sen ezildikçe daha çok üstüne geliyor senin umursamaz bir özgüvenin olması lazım yani o. Nerde sen haklısın deyip umursamaz bir tavırla gülüp geçeceksin 313 ayetel kürsi eşler arasında kötülüğü sihirli büyüyü yok eder. Ve eşinin yüzüne çaktırmadan ayetel kursi oku iş yaparken la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zalimin oku canım mesela yarın güne çok güzel başla onada yansıt şarkılar söyle keyifli dur dicekki neler oluyor dicek. Sen böyle dramatik yaşadıkça beyefendi eziyorum iyi oluyor üzülüyor diyor unutma kimse kimseden üstün değildir öyle olsaydı her bebek 9 aydan üstün dogardı herşey düzelir umarım içinde bulundugun durumu artıya çevir çünkü seni Allah seviyor ettiğin sabır yuvanı yıkmak istememn çok hoşuna gidiyor yani aslında sen eşinden üstünsün ama kültür vs olarak değil Allahın kulu olarak çünki yuvan yıkılsın istemiyorsun Allahın çok hoşuna gidiyor bu. Unutma nasıl aşşağılarsa aşşağılasın Allah seninle beraber ve Allahtan üstün kimse yok. En büyük teselli bu olacak kendine. Hoş kal
(9 puan) tarafından
Walla imtihan mı bilmiyorum bu adam beni boşar bu kafa ile giderse
tarafından
Herşey olacağına varır sende kendini hazırla canım ozaman sende ona ondan vazgeçtiğini belli et biraz eger bitecekse yapacak bişey yok kaderden öte yol gitmez
0 oy
tarafından
Kendi kafani niye vuruyon dövmek öyle olmaz böyle olur diye al eline merdaneyi kir kafasını herkes kendini ağa paşa mükemmel adam sanır olmuş kibire bak 
(9 puan) tarafından
Walla onuda yapıcaktımda bebegim küçük olunca agladı
0 oy
(396 puan) tarafından
Canm bebeğine nolucak ya kendine güven onun da huzurlu ortamda büyümeye ihtiyacı var böyle adam çekilir mi Allah aşkına bırak gitsin bebeğin de daha mutlu buyur valla 
(9 puan) tarafından
Evet çekilmez
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm umursama yenene içmeme gitmene gezmeye bak bırak ne hali varsa görsün niye kendine zarar veriyorsun al bebeğini yedir içtir gezdir çalışsın sana baksın mecbur sen sıkma canını 
(9 puan) tarafından
Yeme içmemede karışıyor
tarafından
Peki ne yapmayı düşünüyorsun?
(9 puan) tarafından
Çıkmazdayım şuan
0 oy
(13,093 puan) tarafından
Bir baba evlada bakmalı ama onu doğuran anneye de bir o kadar bakmalı sevmeli saygı duymalı. Böyle ortam da o çocuk ne kadar sağlıklı birey olur bilmiyorum babasız kalmasın derken daha kötü sonuçlar ortaya çıkar. Sürekli kavga gürültü içinde çocuk büyütmek iyi değil bence.
(9 puan) tarafından
Haklısın ama dedeside düzgün olsa
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Değmiyor canım gerçekten boşanmak için kimse evlenmez ama eğer kendine güveniyorsan boşan derim hır gür içinde büyütmektense ayrı büyüsün şimdiden daha iyi 
(9 puan) tarafından
Oda doğru da işte ah ah ne desem ne yapsam olmuyorki ailemin tek çocuğum evet de babamda eşİmden kalır yanı yok
0 oy
(343 puan) tarafından
Canım senin eşin tam Bi ******** nasıl sana bu şekilde davranabilir nasıl sessiz kalırsın onun sana yaptığı davranışın aynısını sende ona uygula ailen yokmu onlara anlat derdini bu kadar yüz verme derim cnm Allah yardmcn olsn
(9 puan) tarafından
Amin şuan tek sıgınagım evladım
0 oy
tarafından
Bir başkası için can sıkılmaya üzülmeye değmiyor kuzum kendine yaparsın 
(9 puan) tarafından
Zaten ben hep kendime yaptım ki
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Ee ne halt yemeye evlenmiş de senin başını yakmış Allah iyi insanlarla karşılaştırsın eşin vijdansız olmasıda.zor oluyodur eminim :(
(9 puan) tarafından
Evet bu gidişle hastalaga kalcam diye korkuyorum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 576 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 419 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 198 göst.
20 Aralık 2022 Aile kategorisinde Berfin 2134 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 188 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu

380,914 soru

11,404,226 cevap

34,942 kullanıcı

...