0 oy
146 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
tarafından kapalı
Henüz evli değilim ve ilerde bi eltim olacak. Aynı yaştayız görüşürüz konuşuruz hep. Doğum günlerimizi konuşmuştuk ama o benimkini wpde durum yaptığımda gördü o zaman kutladı unutmuştum diye. Ben onunkinin tarihini hatırlıyorum bi hediye alsam mı? Yoksa fazla samimiyete gerek yok mu?
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Niye 40 tane post açıyon anladık eltinin doğum günü var Allah Allah :) 
(9 puan) tarafından
Ya ilk defa soru sordum baslik kabul etmeyip error verdi sürekli. Hay allah herkes boyle demisss sorryyy :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız ne bu elti aşkı,4 post açmışsın :) sende WhatsAppta durum yaptığında kutla boşver alıştırma şimdiden 
(9 puan) tarafından
Ya ilk defa soru sordum baslik kabul etmeyip error verdi sürekli. Hay allah herkes boyle demisss sorryyy :))
0 oy
tarafından
1 post açmanız yeterli 
0 oy
(8,251 puan) tarafından
Bosver canım ne goruyosan onu yap döt kaldırmaya gerek yok.
(9 puan) tarafından
Hediye aldigim icin bi taraflari kalkmaz heralde ya biri bana alsa sevinir değer verirdimm .ss

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 120 göst.
9 Haziran 2022 Aile kategorisinde Birkisininsorusu (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
25 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde fikris35 (503 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 208 göst.
0 oy
17 cevap 511 göst.
4 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Busrayyyy (49 puan) tarafından soruldu

378,006 soru

11,314,261 cevap

34,753 kullanıcı

...