0 oy
105 göst.
Aile kategorisinde (811 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar kızım bir bucuk aydır huy degiştirdi diş diye bekliyoz ortada bişide yok uykular haram oldu rukye dınletirken cok sınırleniyor dinlemiyor bıle sükür bugun hemen sakınleyip uyudunormalde sabahlardık. Ben emzirerek uyıtuyorum malesef sonucta rukyede ayetler var içimde sıkılıyo kötü hissediyorum emzırırken dınlemek ne kadr dogru diye :( bir derdim daha var namazzz kızlar başlıyorm başlıyorm bırakıyorum o kadar zoruma gidiyor ki Rabbim huzuruna istemiyor diye düşünüyorum burda bi postta denk geldım sabah namazını sıkı tutarsan devamı geliyor diye kafama cok yattı mantıklı sabahları kalkmıyordum nefis. Yarın Allah nasipe derse sabah namazı ıle bırlıkte başlıycam ne olur dua edın kılan kılmayan herkese Rabbım namaz askını şevkini versin inşallah 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 322 göst.
0 oy
10 cevap 338 göst.
30 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 741 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 342 göst.
23 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Yonca00 (671 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,536 cevap

34,831 kullanıcı

...