0 oy
206 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
İkinci gebeliğim ve ikiside kız çok şükür Rabbime kızımın küçülenler var yenidoğan dan 1 yaşa kadar temiz sağlam olanları ayırdım ama 2 aylıkken kan ilacı kullanmaya başladığımız için hepsinde kan ilacı damlası olmuş güzelce yıkayıp kaldırmıştım şimdi çıkardım tekrar yıkadım azıcık böyle sarı lekeler var annemde şimdi herşey çok pahalı zaten giyeceği ne lekeli olanları evde giydiririm temiz olanları bir yere gidince büyüyünce de yenisini alırsın dedi. Sizce öyle mi yapsam yoksa birkaç takım elbise felan alsam mı? 

16 Cevaplar

0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım annem hakli zaten emzirmeydi gazını çıkarmayı sürekli yine leke olacak o sarı lekeler bile gözükmez. Ama içinde kalacaksa 2 uygun takım al. Bende 6 yıl aradan sonra 2. Kızımı doğurdum. Ablasının kileri giydi 1 yasa kadar
-Reklam-
0 oy
(686 puan) tarafından
Bence giydir evde zaten kuscak etcek yine aynı olur ,,dışarı için biryere giymelik kıyafet al 2 takım zaten hediyede gelir kesin 
0 oy
tarafından
Valla ben ablamdan aldım kıyafet ,birazı ek gıda sürecinde lekelenmis onları evde giydiriyorum diğerlerini dışarı çıkarken.bence de anneni dinle
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bir kaç yeni alırsın okadar dusuncek ne var, leke olsa ne olur işe mi gidicek ben asla takmam böyle şeyler sonuçta bebek bu
tarafından
Ya ne biliyim İlk kızıma herşeyin en iyisini almıştım tabi bu kadar pahalı değildi o zaman haksızlık etmiyeyim ayrımcılık olmasın diye bebekte olsa ikiside benim evladım canım kanım ama şimdi durumlar malum herşey çok pahalı öyle yapsam başka şeylere harcama yaparım bez ıslak mendil çocuk odası felan
(4,961 puan) tarafından
Tabiki canm 2. Çocuklar her zaman kuculenler ile büyür zaten doğanın kanunu, bu senin onu az sevdiğin anlamına gelmez ki, başka bir sürü masrafı çıkacak
tarafından
Tam olarak demek istediğim buydu teşekkür ederim. =)
0 oy
tarafından
Lekeli olanları kosla ile makinede yıka 

Bir kaç yeni takım al genede :) 
0 oy
(11,266 puan) tarafından
Giydir canım nolcak en kötü 100 tl bi Kıyafet simdi
0 oy
tarafından
Canım bir kaç tane takım alırsın sadece ama genel olarak giydir bak ne güzel bu düşünceyle ayırmışsın zaten. Bebek kıyafetleri öyle olur ben de aynı düşünceyle kızımın bütün küçülenlerini ayırdım kenarı lekeleri olanları var eğer kardeşi olursa giydiririm ama ben kullandım kardeşi kullandı temiz olduğunu biliyorum o niyetle hepsini sakladım vermedim kimseye 
0 oy
tarafından
Leke çıkarıcı dök belki cikar. 
0 oy
(4,229 puan) tarafından
Hastane cikisi bi kac tanede yeni kiyafet al, icinde kalmasin hemde onunda yeni hakki :) misafir gelir disari cikarsiniz falan o zamanlar giydirirsin
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Bence giydirebilirsiniz birkaç tane yeni de alin hastane çıkışı içinizde kalmasin. Bende kızımın küçülenlerini sakliyorum 2nci kızım olursa giydiririm inşaAllah her şey Ateş pahası oldu zaten en ucuz takım 100tl. 

Leke çikaricilar var minoris vs deneyin belki lekeler çıkar 
0 oy
(795 puan) tarafından
Bencede annen haklı giydir ne olacak sanki evin için de 
0 oy
tarafından
Bnce  alma ya zaten çok cab7k büyüyorlar 
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Benimde 2 kızım var bende öyle yaptım küçük kızıma yeni dogdugunda 5 li hastane seti ve birkaç tulum aldım o kadar 8 aylık hala ablasınınkilerini giydiriyorum
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Yeticek kadarvarsa eger bence suan alma hani biraz daha buyur o zaman alirsin ihtiyaci oldukca o lekeli olanlar icinde vanish kosla kullan leke cikarici tertemiz oluyo
0 oy
(2,807 puan) tarafından
Canm bende aynı kan damlası lekeleri vardı leke çıkarıcı da beklettim bikaç saat sıcak suya bastım  sonrada beyaz kalıp sabun ile yıkadım baya geçti lekesi 
0 oy
tarafından
Bence de öyle yap

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 176 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Guness.ozlem (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 79 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Circassian (46 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 96 göst.