0 oy
80 göst.
Aile kategorisinde (197 puan) tarafından
Kızlar 2 aylık bebeğim meme reddi yaşıyorduk çok şükür tutuyor artık memeyi ama max 5-10 dk emip bırakıyor 1,5-2 saatte bir emziriyorum şimdi tedirginim neden derseniz sütümü pompa İLE sağıp veriyordum biberonla artık biberon vermek istemiyorum cok zorlanıyorum sağım vs yaparken meme emsin istiyorum sadece emiyor ama 5-10 dk sonra uyuyor sizce karnı aç olsa ağlarmıydı huzursuz olurdu illaki ama içimde bi şüphe Ya bebem aç ise doymuyorsa gibi düşünceler var sürekli kaka yapıyor su gibi cıvık çisini ise öyle dolu dolu yapmasada yapıo az da olsa

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ağlar tabi csnim gazı falan yoksa aç olduğu için ağlıyordu yada yatmak dan sıkılmış tır al biraz kucağında tüt gezdir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aç bebek uyumaz kilo ve çişli bez sayısından anlayabilirsin doyup doymadığını
(197 puan) tarafından
Kilosu iyi daha cok kaka yapio sulu Ama cis az yapio
0 oy
tarafından
Aç olsa ağlar bebeğin doyuyodur çenesi yorulduğu için çabuk bırakır o aylarda sık sık emzir sen bol su içersen cisi de iyi olur kakasinin sıvı olması da normal sadece sütle besleniyo daha
0 oy
(2,014 puan) tarafından
benim kızım açken ağlamıyordu. Doktor kontrolüne gittiğimde doktor sütün yetmiyor kilo almamış diyince çocuğumun aç olduğunu öğrenmiştim. sadece gece uykusuna geçerken ağlardı bende gazı var zannederdim meğerse açmış çocuğum. Çişli bezlerinin dolu dolu olması gerekiyormuş doyan bebeğin 4-5 defa
(197 puan) tarafından
Peki ne yaptiniz Mama takviyesi mi
(2,014 puan) tarafından
evet canım mama takviyesi yaptık halada mamayla devam ediyoruz 15 aylık

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 200 göst.
17 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 288 göst.
0 oy
7 cevap 183 göst.
10 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hyryegns1. (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
10 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaka (178 puan) tarafından soruldu

379,532 soru

11,361,793 cevap

34,839 kullanıcı

...