0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Prematüre bebeğimi ciğerleri yorulmasın diye hemen emzirmedim. O süreçte biberona alıştı. Şimdi beni emmiyor. Düzeltilmiş (doğması gereken tarihe göre) 25, kronolojik (doğduğu güne göre) 66 günlük. Emzirme danışmanından randevu aldım ama sizin de önerileriniz olursa dinlemek isterim. Bu arada sütümü en baştan beri sağıyorum. Anne sütüyle, şırıngayla besliyorum bir haftadır. Biberonu bıraktık...

2 Cevaplar

0 oy
(1,019 puan) tarafından
Emzirme danismanlarini takip ediyorum bende alternatif yollarla besleyin diyo kasikli biberonla siringa kasik falan bizde ilk zamanlar sutum yetmeyince cay kasigiyla mama vermistim bisey blmaz biberon ver diyen cok oldu inat ettim Vernedim su an sadece anne sutu aliyo canim ama senin durumun farkli fabi premature olusundan kaynakli
(15 puan) tarafından
İyi ki vermemişsin. Biberon gerçekten PİŞMANLIK :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doymadigi için 3 aylıkken biberona başladık. 4 aylıkken bıraktı memeyi. Biberon verme hiç.suan emmiyorsa gecikmeden emzirme danışmanına git
(15 puan) tarafından
20 Haziran'a randevu aldım. Hayırlısıyla tutar inşallah bakalım. Süt ısıt, biberon yıka, sağma makinesinin parçalarını yıka. Bebek acıkınca ağlayan bebeği sustururken süt hazırlamaya çalış... Gerçekten kolay değil :/ İnşallah tutar memeyi :(

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 62 göst.
0 oy
4 cevap 61 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde hacerkaraman4416 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde SnurT (187 puan) tarafından soruldu

377,809 soru

11,308,032 cevap

34,738 kullanıcı