0 oy
75 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından
ÜsGece yola çıkacağız Ankara’dan tatile Antalya’ya gidiyoruz ama valizime pekte uzun kollu bişey almadım oğlum için oğlum iki yaşında ora sıcak olur akşamda filan diye düşünerek hava durumuna malum dakikası dakikasını tutmuyo 

4 Cevaplar

0 oy
(1,160 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Hava çok güzel ama akşam için bir hırka bir uzun kollu alabilirsin deniz eyakin serin olur
tarafından
Hmm tamam kuzu teşekkürler❤️
-Reklam-
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Hava çok sıcak kepez deyiz inanılmaz sıcak bir haftadır klima çalışır çalışmadığı zamanlar ise kisalarla geziyorlar ama deniz kenarı belki ince bısey istebilir
tarafından
Hmm tamam kuzum bende benim oğlana gece ince uzun kollu koymuştum gece üstünü örtmüyo diye ama gerek yok o zaman değil mi kısa kolluyla  yatsa üşümez ama klima açık kalır büyük ihtimalle uzun kolluyla mı yatırsam ki canım sence ? Üç takım koymuştum valize
0 oy
(7,320 puan) tarafından
Ben yaniyorummm akşamları çocuk için serin olabilir cnm bir iki tane ince penyelerden al nolur nolmaz yatarken giyer 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
akşam 9dan sonra soğuk canım .Oğlum 34 aylık , akşam 9dan sonra uzun kollu giydiriyorum , henüz gündüz şort bile giydirmiyorum .Henüz bunaltıcı bi sıcak yok.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 53 göst.
25 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde dunyali _birisi (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 112 göst.
6 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Anneyimbennnn (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 59 göst.
30 Temmuz 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Maviş annesi (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
24 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu

381,188 soru

11,411,686 cevap

34,954 kullanıcı

...