0 oy
415 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba kizlar benm iki tane kızım var biri 5 aylık biri 2 yaşında bende safra kesesiinde taş var 5 ml di 1 sene önce şimdi 1 santim olmuş ağrıdan bulantidan duramıyorum bugün hastaneye gittim gün verdile rpersembe günü amaliyat olacam safa kesesi amaliyati zormu lutfen amaliyatan çok korkuyorum 2 kızımda sezeryan olunca 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
1 saatlik operasyon cnm korkma
(2 puan) tarafından
Anladm canm sonradan sezeryan gibi ağrı oluyor mu acaba ondan korkuyorum
tarafından
Yok 2  3 güne geciyor agri
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hic zor degil canim korkma ama yaninda bi sure biri kalsin kucgaina alamassin bebislerini agir kaldirmamman lazim Allah sifaversin
(2 puan) tarafından
Sağol canım annem gilde kalacam toparlanana kadar
0 oy
tarafından
Canım ben ameliyat olduğum günün ertesi günü 3 kat yürüyerek evime çıktım. Ne ağrım oldu ne sızım oldu şükür. 3 gün sonra yemeğimi aşımı her işimi kendim yaptım. Hiç endişe etme :)
0 oy
(421 puan) tarafından
Benim durumum cok kotu bir seviyeye ulaşmıştı.  2 bucuk saat sürdü ameliyatım ama 2 Gun de kalktım.  Kapalı yapılan bir ameliyat olduğu icin zor değil sezeryan gbi degil yani kısa sürede eskisi gbi olursunuz 
0 oy
(119,153 puan) tarafından
allah sifa versin ❣️
0 oy
(2,564 puan) tarafından
CNM halam oldu arkadaşım oldu  1. Günü hastanedesin zaten bir şey hissedilmiyor 2. Günü biraz ağrı varmış 4. Günü ayaklandılar ikiside kaynanamın da var korkuyor olmuyor vu 7 senedir 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
esimde aylarca agri cektiii mahvoldu adam gozumun onunde bir tane doktorun kitabi var dediklerini harfiyen uyguladi ve taslarii doktu gordu kendide bir bucuk iki yildirr cok cok rahat hem.cok fazlaydi onunn hem kum hem tas vardi kontrole gitti naptinda yok oldu die sasirdilar
tarafından
Ne kullandı cnm
0 oy
(65 puan) tarafından
Sezaryen olduysan korkma aynılarını yaşıyosun. Kapalı yontemle tüp mide oldum ben. Sonrasında gaz sancısı yaşadım. Safra kesesi ameliyatı da aynı yontemle yapılıor. Bende de polip var eger buyurse safra kesem alınacak kötü birseye cevırmemesi için. Amelıyatta, vucuda gaz verılıyor organları ayırabilmek için işte sonrasında o gazı atana kadar zor.. sonra kapalı yontem oldugu için konforlu oluyor.
0 oy
(839 puan) tarafından
Evet bende oldum korkacak bişey yok canım hem annelerde kalacakmışsın 3 4 güne iyice toparlarsın
0 oy
tarafından
Çok basit korkma canım.annem.oldu ben bekledim hastanede
0 oy
(456 puan) tarafından
Merhaba oldun mu acaba ameliyat ablam olcak 6 aylık ve 5 yaşında çocuk var ablamın kanala düşmüş taş onu hortumla alcaklar ve sürekli emar röntgen çekiyolar 
0 oy
(368 puan) tarafından
Canım senin kızın 10 aylıkken gebe mı kaldın sen sezeryanle. Zor muydu bendedüşünüyorum da nolur sende bana bilgi ver. 

Sahra kesesi zor degil. Beni. Yengem olmustu. Cabuk toparladı. Kuzum sonucta bel fıtığı degil hanı uzun süre kalkamıyor onlar kesi yerin ıyılesınce hop ayaktasın 
0 oy
(880 puan) tarafından
Basit canım 3 5 güne bişeyin kalmaz 
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Çocuklara bakacak birileri varsa gönül rahatlığı ile ol benim annem oldu kapalı ameliyat bir kaç güne toparlandı şükür ama bebekleri sen kucağına alamazsın başka birilerinin bakmasi lazım 
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Haziran da oldum 10 aylik di oglum anneme gittim orda oldum amaliyat sonrası tek başıma kalkdim yurudum agrisi olmadi serum takiyolar sezeryenle kıyaslamaz kapali amaliyat zaten 3  yerden delik açıyorlar ertesi gün taburcu oldum eve tek gittim oglumu kucagima almadim o evrede 3 gun snr kucagima aldim sorun yasamadim canim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 132 göst.
21 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 66 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemianne06 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 149 göst.
0 oy
10 cevap 135 göst.
19 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek90000 (7 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,709 cevap

34,778 kullanıcı

...