+1 oy
1,235 göst.
Aile kategorisinde (1,925 puan) tarafından
Kızlar ben eşime diyorumki işteyken kız iş arkadaşınla baş başa öğle yemeğine veya kahve içmeye gidemezsin diyorum sen evlisin doğru olmaz diyorum. Hem bana haksızlık olur ben kızkanyorum diyorum. Ama eşimde diyorki sen çok abartyosun benden başka evli olanlar var gayette yemeğede gidyor kahvede içyor diyor kıskanılcak bişey yok bu iş ortamı diyor. Kıskanılcak şeyler konuşulmuyor diyor. Kimse o gözle bakmıyor diyor. Siz ne diyosunuz bu konuda. İş yerinde iki tane kız var, kalan hepsi erkek. Ben toplu gidebilirsiniz ama tek gidemezsin diyorum. Bana sen kafayı yemişsin diyor.

62 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok şükür eşimi n işinde kadın yok sadece muhasebe falan var oda pek takmiyirm .ama sen haklısın 
-Reklam-
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Büttüüün erkeklerin arasında iki kız varsa eşinin başbaşa gitmesi çok çok saçma 
0 oy
tarafından
Tabiki tek gidemez toplu olsa neyse 
0 oy
(311 puan) tarafından
No no no tabi ki kıskanırım ama malesef size tamam yapmicam diyip yapmaya devam edebilir iyi veya kötü 
0 oy
(632 puan) tarafından
Valla toplu oturmalara bile göndermiyordum, hele ki başbaşa hiç doğru birşey değil çok gereksiz....
0 oy
tarafından
peygamber efendimiz.zina yapmayın demiyor zinaya yaklaşmayın diyor.yaklastiktan sonra karşı koymak guclesiyor demekki firsat vermemek gerekiyor boyle seylere.Eşiniz halinden.memnun ki birde is ortamında kadinlar kendilerini afedersinjz bi b...k zannediyor.havalara giriyor erkekler bunlari bisey zannediyor cogusunda var bi kasarlik evli bekar farketmez.namuslulari tenzih ederim.ayni arabaya ayni masaya mumkun olduğunca oturmamali ama is ortaminda buna engel olmak imkânsız kadinlar hryerde cunku bir de cok rahatlar kendilerini geri olanda tutmuyorlar tam tersi.erkekler bu durumlardan rahatsiz olmaz bilakis hosuna gider.nasıl engel olabileceksinjz.takmayin zamane devirdi degistiremezsjnjz insanlari hic degistiremezsiniz bu gibi seyler insanin icinden gelmediği surece zor
0 oy
(997 puan) tarafından
Klinikte çalışıyordum hekimlerle berbr yemek ye yiyorduk kahve de içiyorduk hatta berbr nöbet e kalıyorduk iş sonuçta illa kadın erkek yan yana gelince farklı şeyler olack diye birşey yok ben eşine hak veriyorum 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Ne demek  baş başa bir kadınla yemek yemek kahve içmek avrupada sanıyolar kendilerini heralde toplu gidiyorlarsa gitsin ama teke tek bende izin vermezdim cok haklisin
0 oy
(5,239 puan) tarafından
Kendi kafayı yemiş  kesinlikle olmaz o ne genişlik oyle ben gitsemde erkeklerle nasil karşılardin de hicbisey diyemez eninim
0 oy
tarafından
Eşim hep gider bekarken daha aksam gezmeleri bile vardı. Hiç sorun etmedim. Yer yüzündeki tek kadın onlar değil erkekse benim kocam değil. 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Eşin sınırlarını bilen biriyse bunu sorun etmemelisin
(1,925 puan) tarafından
Eşim sınırlarını bilen biri ama karşı tarafı tanımadığım için güvenmiyorum
0 oy
tarafından
Herkes kıskançlık tarafı düşünüyoda caiz değil haram basbasa gitmeleri istediği kadar iş arkadaşı olsun basbasa cıkmak zorunda değil cıkıyosada abi kardeş gözüne inanmam
(1,925 puan) tarafından
Katılyorum canım bi kısmıda normal demiş ama bende hoş karşılamıyorum
0 oy
tarafından
Ben eşimin huyunu biliyorum yanından çıplak karı geçse bakmaz nefsi uyanmaz bana da her zmaan der ki ben senden başka kadına sanki ablam küçük kardeş annem gibi görüyorum yani nefsimle bakmıyorum der ...   Takip etmisligimde çok olmuştur ve gerçekten bakmaz yanlış bişey yok 

... Yapmaz demem ama güveniyorum ... Yemegede gider kahvede içer  eğer yanlış bişey olsa kulağıma gelir zaten ... O yüzden kizlarida tanıyorum kocamida ... Bide dünyada bir tek erkek kocanız kalmış gibi. Yapmayın bebeğim sonuçta o kızların ya kocası ya sevgilisi vardır illaki ... Ha yapmaz diye birşey yok ama zaten yaparsa ortaya çıkar .. ve ben aşırı kıskanç biriyim uzaktan takip ederim eşimi gerek ajanla gerek kostebekle hajajajajja
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Haklısın tek başlarına gitseler çok kızarım toplu şekilde olsa belki hoş görülebilir iş ortamı diyede yani sen yapsan aynisinj tepkisi ne olurdu acaba 
0 oy
(236 puan) tarafından
Benim eşimin iş yerinde de durum öyle, kızın biri zaten ordaki biriyle evli diğeri bekar ve hatta oldukça da cıvık bi kız ama ben eşime konuş konuşma yemek yeme vs demiyorum. Tabiki bazen yeri gelecek beraber yemek yiyecekler çay içecekler. Önemli olan mesai saatinin dışında olup olmadığı bu şeylerin. Öğle arasıdır gider beraber yerler belki öyle denkgelir ama iş saati dışında abest kaçar ben yoksam gitmez. Gidemez değil kendi gitmez yani. Ben de aynı şekilde iş arkadaşlarımla iş saati dışında bi yere gitmem yani
0 oy
(752 puan) tarafından
Başbaşa gitmesi uygun değil hani uaninda diğer çalışan erkek ekip arkadaslariyla benraber olsa heosi. İr arada çıksın yesin tamam ama baş başa bu kadar samimiyetlige gerek yok yani erkek erkeğe gitsin niye illa kız arkadaşlarıyla gidiyor. Asıl eşin kafayı yemiş kiskan kiskankyorum dediğin halde sana dikkat ederim canım demesi gerekirken verdiği tepkiye bak herkes gidiyormuş başlarım herkesten derim ben yani
0 oy
tarafından
Gidemez... göndermem nokta. 

İki kişilik ortamda üçüncü arkadaş şeytandır  kim ne derse desin. Hem ne alaka ya sen kalk yemeğe gidelim desen kahve içmeye ya da sen yap evde içelim derler neymiş iş arkadaşı geç bu ayakları bacım karşıdakinin ne mal olduğunu bilmiyorsun sonuçta. 

Bi kız vardı burda markette çalışan eşime vi ara baktığını gördüm dedim ne bakıyor bu mal... marketin sahibi yok yenge saçmalama o evli iki çocuk anası dedi... eşim de ve bana senin için fesad kadın bak evli barklı dedi... nokdu biliyor musun o masum iki çocuk anası bir hafta so ra benim öz kuzenimle kaçtı...!!! Eşim şok oldu duyunca nasıl insanlar pişmemiş dedi yoookkk dedim onlar 8ki çocuk anası ben fesadim...
(1,925 puan) tarafından
Ay tövbe. Doğru dşyosun canım kadınlar hemez sezer söyleyincede biz fesat olyoruz. Ne diyim.
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Okadar erkek varken neden ıllakı kızla gidilsin yemege kahveye. Sen gitsen ızın verır mı esın
0 oy
(7,278 puan) tarafından
Esimin calistigi yerdede cok kizlar var sirf onun icin bi gorunup geleyim diye calistigi yere gittim valla kiskancliktan
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Benimki bana böyle diyemez çünkü kendi de istemez baş başa ben bir erkekle yemek yiyeyim empati kurar bu konuda ha kurmasada bu lafından sonra ona bir bakisim yeterli istese de gidemez ☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 174 göst.
25 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (735 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 195 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde SakuraCicegi (1,097 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 342 göst.
12 Haziran 2022 Kültür-Sanat kategorisinde KEBELEK (1,734 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 467 göst.

384,827 soru

11,510,984 cevap

35,171 kullanıcı

...