0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Şu sıra hergün çamaşır katlayıp çamaşır asıyorum valla yoruldum yok bitmiyor anam bu çamaşır nasıl böyle oldu anlamadım haftada iki kez yıkayan ben şimdi hergün yıkıyorum anlamadım ben bu işi 

20 Cevaplar

0 oy
(119,610 puan) tarafından
bazen gunde 4 kez bazen 1 kez 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşime bugün diyorum ki çamaşır as katla yemek bulaşık derken evi temizleyemiyorum yetişmiyor valla günde 2 kez mutlaka çalışıyor çamaşır makinesi 
0 oy
tarafından
Çocuk doğduğundan beri neredeyse her gün çalışıyo bazen 2gunde bir bazen 1hafta 
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Hemde  kaç defa bazen 3 bazen 1 kızımı hergun değiştiririm iki defa  çamaşır çok çıkıyor
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Bu hafta bende 5 6 kere çalıştırmışım :)) çocuk olunca mecbur 
0 oy
tarafından
2 bebem var mutlaka çalışır bazen 2 3
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Haftada 2 günde 1 çalışıyor 
0 oy
tarafından
Haftada 3 kez çalışıyor 
0 oy
(272 puan) tarafından
Ben her cumartesi toplu halde yikiyorum günlük calistirmiyorum 8 ve 4 yasinda kizim var hergün kiyafet degismelerine ragmen.
0 oy
(1,015 puan) tarafından
En az 2 nadirdir 1 çalıştığı 
0 oy
(682 puan) tarafından
Hamileyim die artık doğru düzgün çamaşır yıkamıyorum kirli sepeti ağzına kadar dolu havalarda ısındı artık günlük iki kere üst değiştiriyoruz ister istemez nolacak böle bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Hayır çalışmıyor. Eşim ben ve kızım var.

Çok sık duş almamiza ve üzerimizi değiştirmemize rağmen çok birikmiyor. 9 kg makine anca doluyor. 

Bende hergün çalıştıranlara şaşırıyorum. Mesela ben siyahlari ayrı. Renklikeri ayrı beyazları ayrı. Kızımın camasirlarini ayrı yıkarım. 

Nasıl hergün bunlar bu kadar birekebilirki. ?
(866 puan) tarafından
Hiç ayırmıyorum renkli hepside birikiyor valla ya öyle demeyin
tarafından
Sizin makine kg yüksek olduğu için öyle oluyor büyük ihtimal benimki 7 kg bir yatak örtüsü çarşaf yastık kılıfları ı atsam doluyor mesela öyle olunca 2 3 bazen 4 defa çalışıyor
(866 puan) tarafından
Benmde 7 kg yanlış bilmiyorsam çünkü fazla atınca güzel yıkamıyor, enerji var evde sıcak su olduğu için kirlide çamaşır bırakmıyorum elde yıkıyorum bu aralar. Kışın hafta da 1 çalışır banyo günlerinde
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Bebek doğduğundan beri çamaşırm hiç bitmiyor ya o kadar çalısıyor yine sepet ağzına kadar dolu anlamıyorum valla 
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Yok bacı 3.4 günde bir 
0 oy
tarafından
Hergün ve 3 4 sefer çalışıyor bazen
0 oy
tarafından
Yaz geldi normal bir saat bile dursa üzerinde terliyorsun ediyorsun değişiyosun ister jsyemez
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Çamaşır ve bulaşık makinesi mutlaka günde 1 kre çalşyo süpürge yi sorma saolsn bazn 2 bazn 3 kez Süprge yapıyorm 
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Malesef her gün çamaşır ve bulaşık makinesi mutlaka çalışır
0 oy
(866 puan) tarafından
Havalar ısındı ya terliyor mecbur çıkıyor çamaşır artık elde yıkamaya da geçtim leğende çiğniyor duruluyup asıyorum napayım elektrik de para yakıyor 
0 oy
tarafından
Bu gün çok kez çalıştı. Bir ay sonra doğumum olcak makineda yıkanjcak tarzda halılarım onları yıkayıp serdim. Yarına da perdeleri çıkarıp yıkıcam 

İlgili bir soru bulunamadı

381,817 soru

11,430,930 cevap

34,991 kullanıcı

...