0 oy
923 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (73 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar güzel.bir parfum önerisi istiyorum artık kendime bakma kararı aldim ve bu işe parfümümü değiştirmeyle başlamak istiyorum hem güzel hem hafif hemde kalıcı koku olsun istiyorum bir ortama girip çıktığımda  parfüm kokum herkesi mest etsin istiyorum 

33 Cevaplar

+8 oy
tarafından
İlla erkekler mi demeli aaa bu kadın ne güzel kokuyo . Ya burdakiler bazen b.kunu cikariyo insan kız kıza otururken bile güzel kokmak ister ter mi koksun ister . Allah'ım ya kadın sanki erkekler mest olsun kokuma demiş . Eleştirmek icin elestirmeyin
tarafından
Eleştirenlerin hepsinin parfüm sıkıp çıktığına eminim ama ispatlayamam :)
tarafından
Kız hangimiz sıkmıyoruz ki yani
tarafından
Hepimiz sıkıyoruz  :D
Ama sıkmıyormuş gibi ahkam kesiyoruz gidip baksan aynasının önünde kaç tane parfümü vardır ama burda biri sorunca hemen günah bilmem ne gıybette günah kimse demiyor kaynananın lafını yapma günah diye neden işine gelmiyor
-Reklam-
+6 oy
(522 puan) tarafından

Parfüm önerisi istemiş herkes ders vermiş maslaahh :D herkesin günahı sevabı kendine hepimiz bütün günahlarımızı bıraktık parfüme kaldık 

+4 oy
(5,491 puan) tarafından
Canım eğer sama mahrem olan bi erkek seninki konunu alır da bu kadın çok güzel kokuyo diye içinden geçirirse gusül abdestin bozuluyo haberin olsun. 
(833 puan) tarafından
Oha ya abartmayın
(548 puan) tarafından
Günah zaten kısa ve net
tarafından
Kimse abartmiyor hasret ewet doğru günah
tarafından
Sedosum Hz Ömer zaninda eşi koku bolermis .. eşinin üstüne koku fazla hak geçmesin diye kadınlara kendi kullanacağı koku  miktarlarını böldürürmus.... Yani koku var ama burnunuzun direğini kirmayacak jajajajaja benim babam adını unuttum ondan sürerdi namaza giderken kusmak isterdim o daha kötü  çünkü rahatsızlık veriyor .. rahatsızlık ve şevk vermeyecek ama mis gibi kokabilir
(2,449 puan) tarafından
Evet haram
+3 oy
(7,768 puan) tarafından
Herşeyi anladımda evli barklı kadın niye girdiği ortamdakileri mest etmek ister onu anlayamadım 
(73 puan) tarafından
Bir kadın neden kendini değiştirmek ister ilgisizlikten onemsenmediginde umursanmadigindan kirildigindan ve gireceğim ortam erkeklerin olduğu ortam değil erkekleri mest etmek değil
(7,768 puan) tarafından
Değiştirmek ayrı birşey bn neden değiştiriyosn demedm neden başkalarını mest etmek ister dedim
+2 oy
tarafından
İyi bol gunaha giresin gelmis bdbdbdbdb
tarafından
Allahim korusun herkesi insallah
tarafından
Acile götür iyi olmazsaa
tarafından
Aminn canim aminn
tarafından
Kanka arastirmaya gotur sen bi
(17,760 puan) tarafından
Bakalım kızlar yarın olsunda bi
+2 oy
(2,366 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben parfüm kullanmıyorum evimde sadece vücut losyonu kulaniyorum astım da var tabi oyuzden evdede pek kullanamıyorum ama dışarıda asla parfüm vb şeyler kullanmıyorum bne bile bazen yanımdan geçen kadın erkek güzel koktuğunda dönüp bakıyorum Cook guzel kokuyor diyorum oyuzden ben kullanmıyorum kimse benim için böyle düşünsün istemem kötü kokmuyorsam tamamdır, mest edici de kokmak istemem şahsen.

Tabi tercih tabiki senin bu benim fikrim... 
+2 oy
(1,610 puan) tarafından

“Her göz yabancı bir kadına bakarak göz zinası işlemiştir. Bir kadın da güzel kokular sürünerek erkeklerin yanından geçerse o da aynen bakan erkekler gibi zina etmiş gibidir.”

HZ. MUHAMMED(S. A. V) <3

+2 oy
(182 puan) tarafından
Ya kadın bir parfüm sormuş 1000 laf işitmiş. Valla bir ortama girdiğinde ıyyy kadın leş gibi kokuyor demeleri var birde yaa çok güzel kokuyor demeleri var. Her boku siz biliyorsunuz evli barklı kadın ne diye mest etmek istermişmiş yok abdesti bozulurmuşmuş bir erkek ohhhhhhh ne güzel parfüm koktu derse bilmem ne olurmuşmuş. sanane sana mı soracak? O zaman telefonda kuşşanmayacaksınız internetede girmeyeceksiniz bu kadar ince düşünüyorsanız markete de çıkmayacaksınız sonuöta her yerde erkek görebilirsiniz. Ve sadece sizlerin aklına insan diyince erkek geliyor nedense. milletin namus beklçiliğini yapana kadar kendinize bakın yeter artık ya cidden abartıyosunız. Hayatımızı size göre mi yaşayacağız? Çıkmayın evden o zaman siz siz kendinizi kapatın insanlarada karışmamış oluraunuz böylece

Başkalarının dedikodusunu bekçiliğini yapana kadar kendi hayatınızla evliliğiniz ile ilgilenin
+1 oy
(107 puan) tarafından
Abi yorumlara bak günaha girersin abdestin bozulur şaka mısınız? Leş gibi kokun o zaman makyaj yapıp cıkıncada herkes bakıyor odamı günah şimdi.. Canım imkanın varsa Chanel ya da este lauder kullanıyorum öneririm kalıcılığı efsane.. 
(2,014 puan) tarafından
Bunlara kalsa kadın dışarı adım atmayacak gülmeyecek konuşmayacak makyaj yapmayacak güzel kokmayacak ay delirecem ya bi tek din onlarda var
(107 puan) tarafından
Hahahah din dersine hoşgeldik
+1 oy
tarafından
Ya kadin parfum sormus altinda yine yargilayici yorumlar.

İnsanlarin dinini inanisini dini yasayip bicimini elestirmekten keyif mi aliyorsunuz acaba? Kazik kadar insan, gunahi sevabi kendine. Belki kiz arkadaslariyla girdigi ortamdan bansediyor belki aile meclisinden. Degilse bile gunahi bizi ilgilendirir mi?

Hemen yerin, hemen yargilayin.
(7,675 puan) tarafından
Aynen ya sanki kadın parfüm kullanmak günah mı diye sormuş. Fikir istemiş ama yine alimler, din ogreticileri dökülmüş
(2,014 puan) tarafından
Onlara göre sadece erkekler var bu dünyada. Kadınlığı sadece cinsel obje gibi görüyolar ve bunu yapanlarda kadın çok acı bence
tarafından
Yani inanilmaz gercekten. Kendilerini bu kadar geride, ezilmis, hicbir statusu soz hakki olmayan, sadece obje olarak gormeleri inanilmaz. Yazik..
0 oy
(1,537 puan) tarafından
Bi parfüm her tende ayrı kokar deneyip kendi kokunu bulman lazım 
tarafından
Yani yaniiiii
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Ersağ Esila diyorum 

Net ....

Kokusu muhteşem

Ben kullanıyorum önüme gelen giden sorar bu ne parfüm diye 
(1,223 puan) tarafından
Ve cok fazla sıkmıyorum hani parfume bogulmuyorum kokusu da kalici
(2,475 puan) tarafından
Anam ne kadar pahalanmis
tarafından
Normalde 300lerde üyelik olduğu için indirmli oluyor ben de roll on kullanıyorum
(2,874 puan) tarafından
Aynen kız bende Ersağ yapıyorum
Ama satmıyorum sadece kendime alyom çok güzel
tarafından
Bir arkadaşım yapıyor bu işi o kariyer yapmış biz başta şeker hastalığı için alıyorduk diğer ürünler promosyon geliyordu..şekere de iyi geldiği için sürekli alıyoruz o yüzden beni de üye yaptı artık kendim alıcam
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Farmasi bianca çok hoş kokuyor . Birde Hera parfümü güzel. Ama Bianca ilk tercihim olurdu. Birde her koku herkese yakışmıyor ya. Denemek lazim
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Narciso Rodriguez pudra renkli olan cok guzel ve kalica herkes sormali garantisi var:)
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Rera pearls kullanıyırum ama herkesn teninde farklı kokar parfüm kendi kokunu bulman lazım 
0 oy
(17,760 puan) tarafından
Farmasi rüya çok seviyorummmm ❣️
(13,821 puan) tarafından
Ben homm diyorum kimse orali degil anam bakyrum herkes farmasiciymis meger
(17,760 puan) tarafından
Ben kendime alıyorum canım ürünlerini beğeniyorm başka yerden almam
0 oy
(1,914 puan) tarafından
Little black dress. En çok tenime giden koku tene uyumu önemli 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Caroline herrera

Scandal

Channel  mademoiselle 

Si(bu sene favorim)

Poison girl

Tiziana terenzi (evine gittigim akrabalarim kokun cikmiyo evden diyodu ahaha)

California dram ( yaz mevsimi kokusu diyebilirim)
(2,475 puan) tarafından
Servet değerinde parfumler
tarafından
Benimde şuan kopamadıgım parfum scandal :dd en son hugo boss orange kullanıyodum
(2,475 puan) tarafından
Kısın hipnotic poison yazın ise David of Cool water di kopamadigim
Ekonomik.krizdrn sonra kullandığım kışın açık parfum bihter kokusu
Yazın da she hayaller hayatlar işte
(2,423 puan) tarafından
Daha isimlerini bile okuyamadım bacım giller sjsjsjjsjs
tarafından
Kız doldurmasını al gitsin aynı koku zaten :ddben mad alıyorum orginalle birebir aynı bide gunlerce kokusu kıyafetlerimde duruyor her yes mis kokuyor :d
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Yves rocher da bir parfüm var deneyin bakın jasmin muhteşem kokuyo ve kalıcı ama tabi çiçek kokusu seviyorsanız hafif kalıcı ve güzel 
(4,390 puan) tarafından
ben ordan evidence kullaniyorum
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Bir parfümeriye git ten rengine en uygun parfümü verirler mesela ben açık tenliyim şekerli kokular hiç yakışmıyor bana

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 140 göst.
17 Kasım 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Aysehuma (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 133 göst.
11 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 200 göst.
15 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Birbebekmeselesi (338 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 188 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu

379,699 soru

11,366,293 cevap

34,846 kullanıcı

...