0 oy
130 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (23 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kiprige güzel dolgunluk verip kaldıran maskara resmi veya linki varmı acaba

8 Cevaplar

0 oy
(1,964 puan) tarafından
Kaşa mi sürcen kirpiğime  ben Golden Rose Lash Plumping kullanıyorum kirpikler için aşırı dolgun ve uzun gösteriyor. Kaşta nasıl olur bilmiyorum 
(23 puan) tarafından
Yanlışlıkla kas yazmışım teşekkürler arkadaşım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Walla en son parfum soran arkadasi linc ettiler birazdan buraya dolarlar :D
tarafından
Ya kizcagizin biri parfum sordu yerden yere vurdular dunden beri onu diyorum :) sorduguna soracagina pisman ettiler kadini
tarafından
Görmedim postu da artık ona da mı karisiyorlar
tarafından
Parfum kokum guzel olsun ne alayim falan demis anam vurmuslar da vurmuslar yere yok kadinin kokusunu baskasi almasi haramdir vs. Kadin belki aile meclisinde sıkacak belki arkadaslari arasinda sıkacak. sıkıp erkek kahvesine gidecem dememis guzel bir koku istiyorum herkes begensin demis. Anam bir yerden yere vurmalar bir fetva vermeler herkes din alimi burda.
tarafından
Haydaaa . Bazen Cook cook saçmalıyorlar ya deli olcam zjsjjsjs
tarafından
Sorma yaaa ustune de bu rimel postu gelince aha dedim buraya da gelirler simdi cok sukur gelmediler sjsj
0 oy
(854 puan) tarafından
canim ben a101 e gelen gr diye bi maskara var onun yesilini kullaniyorum cok kisa kipriklerimi bile kaslarima degdiriyo onun haricinde gezmelik maskaram da avonun zen maskarasi o cok guzel hem kaldiriyo hem hacim veriyo hemde uzun yapiyo
(23 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Fiyat uygun istiyorsan kesinlikle essence i love extreme pembe olani
0 oy
(351 puan) tarafından

image

ben bunu kullanıyorum çok güzel hacimli ve uzatıyor ama İnternette çok pahalı a101 de 10 TL üstüne 25 TL olmuştu o zaman aldım arada kampanya yapıyorlar 
(23 puan) tarafından
Evet  bunu görmüştüm teşekkürler canım
0 oy
(235 puan) tarafından
Beaulis curl ıt . O kadar güzel ki hem de uygun fiyatlı. Ben ne zaman gratise gitsem bi tane alırım stok yapıyorum. Tek tek ayırıp kıvırıyo kaşlarıma değiyo kirpiklerim. https://ty.gl/hymhnpm03f Trendyolda 40 45 arası ama ben gratisen 30 35e alıyorum 
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Farmasinin rimelleri çok güzel
0 oy
(307 puan) tarafından

image

bundan başka kullanamıyorum. Kirpiklerim uzun ama kıvrımlı değil. Çok güzel kaldırıyor dolgunluk veriyor. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 380 göst.
26 Mayıs 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde ..Hilal.. (3,187 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 356 göst.
15 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
31 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 175 göst.
30 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu

380,447 soru

11,390,895 cevap

34,899 kullanıcı

...