+1 oy
300 göst.
Aile kategorisinde (488 puan) tarafından
Ucuncu gun oglumun atesi inio cikio hafif oksuruk var ama antibiyotik kullanmakta istemiyorum Antibiyotiksiz gecmiyormu acaba

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ewet salgın var kiz
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Geçmiyor 3 gündür oğlum öyle antibiyotik başlayınca geçmeye başladı 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Ewet canım dün yeğenimi igneye götürdük doluydu igne sırasını normal aldık 457 ydi
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Rotavirüsü canm herkestevar suan herkes ayni durumu yasiyo. Valla cok halsizim uzun uzun yasmayim kisaca soyle soylim oglumu bi kere acile goturdum ilac verdiler ama icmedi sevmiyo tukuruyo bende rotavirusunu arastirdim ne iyi gelir nasil gecer tedavisi nedir vs herhangi bi ilac tedavisi yok arastir kuzu ordakileri harfiyen uygula yigenlerim 15 gundur acillerde serumlar ilaclar antibiyotikler ama duzelmediler ogluma internette yazilani yedirip icirmeye calistim ilik dus vs derken 2. Gun vecok sukur atesimiz yok kakasi normal kusmasi yok
(75 puan) tarafından
Ne verdiniz acaba edindiğiniz bilgileri nerden bulabilirim
(1,223 puan) tarafından
Rotavirüsüne ne iyi gelir ne yapilmali diye yazdm googla pirinc patates puresi muz bol sıvı verilmesi gerekiyomus 1 bucuk muz yedi bol bol su icti atesi cikinca ilac veriym dedim ama icmedi hic o halde cok zorlayamadim da onun yerineilik dus alirdim zibinla durdu corap vs giydirmedim atesi dusene kadar soguk su koydum hep  yanima bezle alnina koltuk altina koydum havalar cok sicak cam surekli acik durdu hava almasi icin elini yuzunu yikadim surekli cok sukur atesimiz cikmadi bidaha ve ozellikle kuzum şuna dikkat et şekerli yagli hic bisey verme ishali durmaz yoksa tuzlu kraker tuzlu patates puresi verebilirsin meyve suyu verme su icmesi lazim meyve suyu cok tatli inan 1 kasik dahi surup iciremedim serum vs takilmadi ilaclar oylece duruyo ama cok sukur bu sekilde 2. Gunumuzde duzeldik sadece huysuzluk var hem normalki hali hemde biraz yeni yeni duzeliyo illaki normal
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Bizde oksuruk hapsırma burun akıntısı wardı ve aılecek oyledok ben hep burnunu serumla actim 
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Evet varmış, benim oğlumda 2 gündür ateşliydi dün gece ateşini düşürmek için duş aldırdım kustu. Sabah acile gittik, acil bebek ve çocuk dolu :( 

0 oy
tarafından
Niye her hastalık çıkmasına salgın var deniyor noluyor yani salgın var deyince ha tamam sadece bizim ki hasta değil deyip içimiz mi rahtliyor jajajajja kişisel alma genel soru ... Çok geçmiş olsun 
tarafından
Hahahhahaha kız hava değişikliğinden çocuklar hasta oluyor yada mikroptan salgın mi var salgın mi var he salgın var düştü mü ateşi jajajajajja
tarafından
Hhahahahah yeni modaaa kizzz sendee ayakk uyur beeee yaaa illlaaa olay cikaracann heee
tarafından
Yapmayın bak benim adımı olayci olarak çıkarıyorsunuz yapmaaaaaaaa jajajjajaja
tarafından
Kavgacii kavgaciiiiii sjsjsjsjsjsj☺️❤
tarafından
Gıcıklık yapma bana jajajajja
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Bizde de öyleydi el ağız ayak hastalığı oldu 
0 oy
(44,696 puan) tarafından
  benim kuzularimda isal oldu oğlumda kusma vardi fena düştüler antibiyotik kullandık çok şükür su an iyiler 
0 oy
(79 puan) tarafından
Benim kızım da öyle iki üç hafta önce ateslenmisti dört gece sürekli ateş düşürücü verdim geçti dün yine ateşlendi hafif öksürük de var yine ateş düşürücü falan veriyorum geçmezse mecbur doktora gideriz daha kötü olmasinlar
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Komşumun kızı öyle canım çocuk aceyip kötü ateş inip çıkıyor ve boğazları hep kapanmış.. bana dedi dikkat et diye geçmiş olsun 
(488 puan) tarafından
Ne zaman gecmiss
0 oy
(2,833 puan) tarafından
İyileşse de öksürük kalıyor daha bizden geçmedi 3.haftaya girdik hastalıkta öksürük kaldı. Salgın var herkes aynı canım geçmiş olsun. 
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Bizim 4.gün ömrümden ömür gidiyo antibiyotik kullanıyorz yinede iniyo çıkıyo yaa geçmiş olsun 
(488 puan) tarafından
Merhaba gectimi hastaligi acaba atesi yine inipcikiyonu
(17,796 puan) tarafından
Geçen  hafta oldu canım şuan iyi ama çok zor düşmüştü 4 gün sürdü
0 oy
(119,340 puan) tarafından
son 1 aydir salgin var
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Ayy evet benim kızımda 2 gündür çok kötü bizde kusma ve ishal var hastaneye gittik doktor salgın var dedi kusması için iğne yaptı ama bugün yine kusmaya başladı yemekte yediremiyorum yediğini kusuyor
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Ayyyy yemin ederim 1 aydır hastayız hiç geçmiyor bu illet her neyse ateşi var yine oğlumun kusuyor 1 haftadır kusuyor çocuğum bakınca hiçbirşeyi yok işte 2 günde ateş çıktı balgam var doktora götürücem suda hazır su 
0 oy
(913 puan) tarafından
Geçmiyor antibiyotik ile bile geçmiyor nasıl bı illetse şuan öksürmekten uykuya dalamiyor oğlum:(

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 148 göst.
18 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 133 göst.
19 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lazina54 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 239 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu

380,072 soru

11,377,551 cevap

34,864 kullanıcı

...