+1 oy
861 göst.
Diğer kategorisinde (1,169 puan) tarafından

Dün akşam kızım bahçedeydi. Kayınvalidem de bahçede balık kızartıyor ben içerde salata yapıyordum kayınbabamda kızımın yanındaydı 3 5 saniye arkasını dönmüş zaten benim duyduğum kayınbabamın "ebrar bırak tükür onu" demesi ve ebrarın çığlık çığlığa bağırmasıydı. Ne olduğunu da anlamadım tiner içti dediğinde nevrim döndü kusturmaya çalışmak gibi hata yaptık o anda sonra hemen hastaneye gittik. Bunlar olurken ömrümden resmen 10 yıl gitmiş gibiydi. Doktor ne kadar içtiğini yada boğazından geçtiğini bilmiyoruz 24 saat gözetimde tutulacak dedi. İlerleyen saatlerde sersemleşmeye ayakta duramamaya başladı biz tabi çok korktuk. Oluşturduğu olası etkileri saydı ciğer büzüşmesi ilerleyen zamanlarda zatürre vs. Az önce ciğer filmi çekildi kan sonucu temiz çıktı hamdolsun. Şimdi ciğer filmini bekliyoruz akşam da ona göre çıkacaz inşallah. Rabbim evlatlarımızı korusun gerçekten çok zor bizim hatalarımızın sonucunu onlar çekiyor :( 

image

image

41 Cevaplar

0 oy
(1,169 puan) tarafından

En İyi Cevap
Yazan geçmiş olsun dileyen herkese teşekkür ederim hanımlar. Çok uykusuzum ve ebrar çok huysuz uğraşmaktan yazamıyorum. Polis sorguladı mı diyenler adli kayıt açtılar ama henüz sorgulamadılar.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Oyy kurban olurum sana bn çok gcmis olsn cnm yaa :(❤️
+1 oy
(7,624 puan) tarafından
Ahhh kıyamam çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin.
+1 oy
tarafından
Oyy kıyamam Allah korumuş canm korkma.  Allah beterinden korusun 
0 oy
(124 puan) tarafından
Rabbim korusun ya ayy çok kötü okurken gozlerim doldu ya rabbim hepimizin evlatlarını korusun geçmiş olsun inşallah birşey çıkmaz o daha melek 
0 oy
(7,753 puan) tarafından
Kiyamam ya rabbim şifa versin inşallah 
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum 
0 oy
(7,258 puan) tarafından
Anlik iste cocuklarin ne yapacagi belli olmuyor. Gecmis olsun
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Rabbim korusun şifa versin inşallah küçücük daha kıyamam ya 
0 oy
(16,037 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
0 oy
(7,786 puan) tarafından
Oy kuzum Allah korumus gecmis olsun ben de evdeki temizlik malzemeleinden cok korkuyorum en ust dolaba sakladim bi tanidigimiz cocuk ayagina porcoz dokmus 
0 oy
tarafından
Kıyamam ya çok geçmiş olsun canım
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım insallh korkutugunuz gibi çıkmaz sonuçlar rabbim herkesin evladını bağışlasın 
0 oy
tarafından
Ay geçmiş olsun ya. Allah korusun benimkinin de gözümün önünde boğazına makarna kaçmıştı.  Olacağı varsa gözünün önünde oluyor Allah tekrarını yaşatmasın 
0 oy
(10,554 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ya Allah korumuş cnm 
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin yavrum ya kaşla göz arasında neler yapıyorlar rabbim beterinden korusun 
0 oy
tarafından
Çok çok geçmiş olsun 
0 oy
(2,844 puan) tarafından
Oy kuzum benim ya çok geçmiş olsun Allahım kötüsünden korusun canım. 
0 oy
(450 puan) tarafından
Cok gecmis olsun rabim evlatlarimizi korusun ins
0 oy
(17,861 puan) tarafından
Geçmiş olsun aman dikkat edin 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 38 göst.
31 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 414 göst.
11 Ekim 2020 Diğer kategorisinde havinim (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 493 göst.
26 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Özgegizem (291 puan) tarafından soruldu

380,877 soru

11,403,180 cevap

34,941 kullanıcı

...