0 oy
89 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (375 puan) tarafından
Bir kaç defa yine oldu ayda bir iki kere oluyor geçen doktora sordum tuttuğunda duruyorsa önemli değil durmuyorsa nörolojik olabilir dedi bugün Banyo yaptırdım emzirirken uykuya daldı kolları titremeye basladı yine tuttum bi kac sn sonra durdu ama korktum baya başına gelen var mı 

9 Cevaplar

0 oy
(27,348 puan) tarafından

Neden acaba ilk defa duydum

-Reklam-
0 oy
(420 puan) tarafından
Ayy hiç bilmiyorum inşallah ciddi bir şey değildir postun çıksın
(375 puan) tarafından
Başladı bizede oluyor ya hani düşer gibi oluruz öyle irkiliyor sandım.ama bildiğin sadece kolları titriyor
(420 puan) tarafından
Sen annesisin garip bir durum seziyosan videosunu çek doktora götür inşallah sadece irkilmedir
0 oy
tarafından
Postun çıksın, inşallah önemli bir durum değildir.
0 oy
tarafından
İrkilme olabilir mi dediğin 
(375 puan) tarafından
Onuda düşündüm canım hani bizde uykuya dalarken düşermiş gibi oluruz irkiliriz ya ama bu titretiyor
0 oy
(632 puan) tarafından
Canim ben fizyoterapistim kas zayifligindan olabilir kollariyla oyunlar oynayarak guclendir 
(375 puan) tarafından
Cingirak felan sallıyor çok elleriyle birseyi tutarken çok heyecanlanıyor ondan olabilir mi birde büyük oğlum çok korkutuyor çocuğu bundanda şüpheleniyorum
(632 puan) tarafından
Ha ondandir o zaman bazi cocuk cok irkilir herseyden cabuk korkar kucukken buyudukce geciyor ama kucukken herseyden korkan bebekler oluyor canim benim oglum parkta bi cocuk hizli kossa azicik bagirsa asiri irkilirdi buyudukce azaldi ogluna sen yine de dikkat et cocuga cok seyapmasin iyice islemesin icine korku elini tut sacini oksa annem guvendesin iyisin yanindayim de emzirirken emin ol seni anlar
(375 puan) tarafından
Sağolun inşallah daha ciddi birsey değildir
(632 puan) tarafından
Yok sanmam iciniz rahat olsun
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Benimki heycanlaninca emmeye titriyor 
0 oy
(873 puan) tarafından
Sinirlenince veya emerken heyecandan olabilir mi mesela çarşafa koyup sallamayı denedik bizimki de titredi böyle korktu 
(375 puan) tarafından
Emerken de uykuya dalarken oluyor genelde rem uykusunda gibiyken
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Canım benim kızım uykudan uyanınca mamayı gördüğü gibi kolları ayaklari titriyor mamayı verince geçiyor ben sordum heyecan yapıyormus belki seninde öyledir 
(375 puan) tarafından
Öyle benimkide heyecanlanıyor canım ama bu memede uykuya dalarken oluyor
0 oy
(103 puan) tarafından
Mutlaka götür ilk doğduğunda oğlumda öyle bacakları kolları titriyordu meğerse sütümü ememiyormuş  kan şekeri düşmüş 
(375 puan) tarafından
7 aylık canım emiyor ek gıdadan veriyorum  ama emerken oluyor bildiğin iki kolu zangır zangır titriyor
(103 puan) tarafından
İşte benimde emerken oluyordu hemen götürdük ama benim ilk doğduğunda olmuştu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 110 göst.
11 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 104 göst.
12 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 116 göst.
19 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Merve34aslan (143 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,632 cevap

34,832 kullanıcı

...