0 oy
1,296 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben İstanbul'dan nefret ederdim sözüm meclisten dışarı tabi ... Oranın suyunu içen nasıl içiyor derdim birde ablam köye  gelin gitti o köyden kimseyle evlenmem asla derdim nasıl oldu bilmiyorum ama hem o köyden biriyle evlendim hemde İstanbul'a gelin geldim jajajjajajajja yaaaaaa olmaz demeyin ... Keşke ben hayatta Paris'e gidemem Kore'de benim ne işim var falan deseydim hahahahm

56 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evlilik lafı geçtiğinde büyük tepkiler verip ağlayan ben evli ve bi çocuk anası sjsjsjsj
tarafından
Mutlu ol
-Reklam-
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Kürtlerle asla evlenilmez derdim. Kürtlerle yapılmaz yaşanmaz derdim. Vee eşim kürt.  İyi ki de evlenmişim. Kürtlere karşı  Bütün ön yargılarım gitti:)

tarafından
Maşallah jgjgv
0 oy
(913 puan) tarafından
Ben de annemden uzakta yaşayamam derdim. Ama 4senedir annem Azerbaycanda ben Eskişehirde. Buraya gelin geldim))
tarafından
Amanın Zeynep gibi oda azeri
(913 puan) tarafından
Zeynep kim gııı hele tanıştırın 2senedir burdayım hiç görmedim
tarafından
Hahahahahah deniz ya araya giren öğrenci gibisin sen git velin gelsin
(913 puan) tarafından
Hocam zaten Azeri olan benim hemşerim varsa tanıştırın erbabında))
tarafından
Bu aralar nerde bilmim ZeynepA yazıyor
0 oy
(19 puan) tarafından
Nişanı atılmış birine varmam  derdim kendinden büyükle nasil anlaşılır evlenemem derdim seviyesiz insanlari  asla sevmezdim burun burna  yaşıyorum eşimin  ailesi küfürler  saygısızlık hele ki bir toplum içine gidelim pot üstüne pot kırarlar  neyse evlenip hemen cocuk mu olur  diyen ben arka arkaya 2 çocuk doğurdum  neler neler aman dilimi  tutuyorum artik
tarafından
Hah iyi bari tut tut
(19 puan) tarafından
Valla tutmasam daha neler gorcen ALLAH muhafaza
0 oy
(1,981 puan) tarafından
Ben kendi yasadigim yerden kimseyi almam diyordun aldım xjxj
tarafından
Aksjjsjsnsns
0 oy
tarafından
Mesleği elime almadan evlenmem dedim uniye gitmeden evlendim 

Akıllı terbiyeli görgülü boylu poslu biri olsun dedim tam zıttı aynı boydan biri oldu 

Evim doğalgazlı daire şöyle böyle dedim müstakil sobali evde oturdum

Terbiyemi ağzımı bozmam dedim bozdum 

Çocuklarımı çok güzel yetistiricem dedim tv bağımlısı oldu 

Onun bunun çocuğunu kınadım hepsi geldi tek oğlumda birleşti o bütün huylar 

Yapmam dediğim etmem dediğim ne varsa geldi başıma 
tarafından
Kız aksini yap o zmaan belki zitligi değişir
tarafından
Yok aman kimseyi kinamicam asla dilimi tutuyorum
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Tam anlamıyla kınadığım bir adamla evliyim. A
tarafından
Söz yok
(1,928 puan) tarafından
Yok tabi. Kader..
0 oy
(2,094 puan) tarafından
Asla evlenmem sadece arkadaşız dediğim kişiyle evlendim 
tarafından
Hep o arkadasliklar yok mu
0 oy
(13,857 puan) tarafından
Ahahaha bende istanbulda yasanir mi diyordum gezmeye gidilir diyordum istanbulda yasiyorum... yapi meselesi bide arkdsimla konusurken gecede calisan biriyle yapamam kalamam korkarim diyordum simdi pasa pasa kaliyorum arkdsim ailemden uzaga gidemem hrlde diyordu bende giderim nolcak diyordum okul okuduk diyordum arkdsim smdi ailesinin yaninda evli ben ise eriuorum ayni sehirde olmamaktn cok uzulyrum cshillik iste ne desek basimiza geldi
tarafından
Aynen kız cahillik vallah
0 oy
tarafından

Ben asla akraba evliliği yapmam dedim ama evlendim:D

tarafından
Jshdhdbdbd
0 oy
tarafından
Dua et köyde kalmamışsn kiz:)))☺️☺️
tarafından
Kaskjsjs  bugün diyom 3 ay yokum
tarafından
:))nerde yoksn kiz
tarafından
Buralarda kız ksksjsjjs marasa köye gidiyom nerden alam internet bensiz tadı olmayacak biliyom ama jsjdjdj
0 oy
(481 puan) tarafından
Babam bir gece eve gelmedi sabah öldüğünü öğrendik. 16 yaşımdaydım. O gune kadar ölüm  aklımın  ucundan gecmezdi. Simdi ise 12 yildir bir gun aklimdan cikmiyor
tarafından
Allah rahmet eylesin
0 oy
tarafından
Eşimin abisi beni görmüş seni kardeşime alalım demişti ben  o benim abim gibi olmaz demiştim akrabalarımızmış köye gelmişlerdi o ara..eşim de benden de 10 yaş büyük ben de lise bitirdim üni sınavına girmiştim :)) 2 ay sonra eşimi faceden eklemiştim akraba diye orda başladık konuşmaya üni de uzaktan eğitimle okuyordum..1 sene sonra evlenmiştik 10 sene geçti tabii
tarafından
Sana bişey diyeyim mi  benzer olay kardeşimin arkadaşı vardı seni abime alalimmi dedi. Abimdir dedi bu laftan 3 ay sonra çıkmaya başlamışlar iki bebeleri var şimdi nsnsbsb
tarafından
Aynıymış valla benim de 2 kızım var :)) kandırdılar bizi
tarafından
İki oğlu var onunda ksksnsn
tarafından
Mutluysa sıkıntı yok cnm biz gülüyoruz artık o hallerimize :)) tam 10 yılı doldurduk evlilikte
0 oy
tarafından

Asla erken yaşta evlenip cocuk yapmam diyodum 

18 yasinda kactim hemen bebem oldu :D

tarafından
Allah saglik versin
0 oy
(315 puan) tarafından
Büyük lokma ye büyük konuşma demişler bende büyük konuştuğum hep başıma gelmiştir :)
tarafından
Demi ya
0 oy
(875 puan) tarafından

Asla akrabayla ve Arap’la evlenmem derdim eşim kuzenim ve Arap diyeceklerim bu kadar :D

tarafından
Shhdhsbdbdbbd
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Hayatta kastamonulu biriyle evlenmem derdim bende kastamonuluyum ama erkekler itici geliyo ama evlendim iyikide evlenmisim ve annem bizi bırakıp gitmez hicbi anne çocuğunu bırakamaz derdim annem birakti gitti 3 sene oldu bile bizi terk edeli
0 oy
(795 puan) tarafından
Asla kaçmam kacanlarida kınardım ama kaçarak evlendim 
tarafından
Bendeeeee
0 oy
tarafından
Bende bebeğim düşmez sona kadar geliriz diye düşünmüştüm hiç tehlikem yoktu birden kaybettim bide onsuz yaşayamam dedim yaşıyorum 
tarafından
Rabbim cennette kucaklaşmak nasip etsin
tarafından
Amin canım benim
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Instagram da görüyordum erken doğan bebekleri kuveze felan alıyorlardi bende dedim benim bütün doktor kontrollerim iyi geçiyor benim oğlum girmez  zamanında doğacak diye düşünüyordum kendime eşime özel kıyafet aldım doğumdan sonra fotoğraf çekileceğim diye saçımı yaptım çok hafif makyaj yaptım odaya gittik odayı süsledik doğuma girdim sezeryan bebeğim zayıf doğduğu için kuveze aldılar :) 2595 gram 50 cm doğmuştu 2 gece kuvezde kaldı şimdi şükürler olsun 14 aylık sağlıklı ve yanımda :) 
tarafından
Benimki iki beşyüz doğdu kız girmedi kuveze
(1,030 puan) tarafından
Benimki özel hastaneydi devletten para alabilmek için koydular büyük ihtimalle

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 820 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 873 göst.
26 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elgo (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 467 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde __Deniz__ (2,194 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 752 göst.
17 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ☆~❣HσɳҽყSҽρƚҽɱႦҽɾ❣~☆ (9,333 puan) tarafından soruldu

383,731 soru

11,481,990 cevap

35,106 kullanıcı

...