0 oy
460 göst.
Diğer kategorisinde (2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
çarşıya çıkmıştık adım başı dilenci yolda ,para istedi birşey demeden yürüdüm , vermedim tabiki ,o göbüsün aç kalmasin sonra beddualar neye uğradığımi şaşırdım ,bir dilenci den laf yemediğim kaldıydi, göbeğim ve kilom yüzünden,sinirim bozuldu kızlar ,birazda komikdi ,eşim hemen sus dedi kadına sana bin katını versin dediklerinin ,yaptığın  bedduanin dedi ,hadi işine yürü dedi gitti kadın,zayıflamaya karar verdim sinrim bozuldu 

11 Cevaplar

0 oy
(3,257 puan) tarafından
Aman bacım gül geç. Sanki köpeğin duası kabul olsa gökten kemik yağardı. Edepsiz terbiyesiz 
(2,194 puan) tarafından
Öyle ya sen aç kalıp zayıflama ben gibi göbüsün erimesin  diyor tam denk geldik dün ya eşim olmasa kaldiydim öyle şok oldum Allah'tan eşim vardı yanımda :)
(3,257 puan) tarafından
Öyle saçma dualar duyarsan dediğimi dersin :)))
(2,194 puan) tarafından
Tamam canım :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tovbe tovbe laflara bak kafayi yemsler ben derim allahta senin belani versin 
(2,194 puan) tarafından
Diyemedim kız şok oldum bir anda
0 oy
(15,591 puan) tarafından
Kapıma geleni eli boş çevirmem ama.su sokakta para isteyenlere vermiyorum hele ki bebek yada çocuğu kullanıp kucağına alıp dilenenlere. Çoğu benden sağlıklı ama.kolay yolu seçiyor 

Benimde başımdan geçti Suriyeli çocuk para istedi verdim bozuk diye attı bu ne dedi bu olmaz bu olmaz diye sokakta bağırması mi ay ne ugradigimi.sasirdim ogundur tövbe dedim daha dilenenlere para vermem :D asjjajsjsj

Ama kapıma geleni evde ne varsa neye gücüm yeterse veriyorum 
(2,194 puan) tarafından
Ben sma li çocuklara atıyorum canım başka vermiyorum kimseye para prensip olarak onlar caninla uğraşıyor hemen hemen her ay atıyorum yani dilenciye vermek zorunda değilim birde işi edepsizlige döküyorlar Allah'tan eşim vardı neye uğradığımi şaşırdım bende
(15,591 puan) tarafından
Hadsizler ya
0 oy
tarafından
Benimde aklimda sey kaldi ortaokula gidiyodum annemler evde yok parada yok dilenci geldi kapiya annem kombe yapmis bende ondan kestim salatalik domates falan yesin diye yasli bi teyze dua etmesini beklerken dediki yavrum ben bunu nereme sokuyum dedim valla teyze ben verdim nerene sokarsan sok ndndndn
tarafından
Bikere cuma gunuydu saglik ocagina gittim giderken millet namazda 3dilenci yaslilar he bide birbirlerine soruyolar sen ne kadar kazandin ben sukadra kazandim diye
tarafından
Ulan mihri yaaa koptum yaaaa sabah sabah ikinizede  yaaaaaa
tarafından
Kiz beni buluyo hep boyleleri ya cekiyommu nedir kdjdjd
tarafından
Bi kere kadin yengeme yapmıştı oyle yengem bakonda dilenci para istedi yengem girme binaya yok para dedi yengeme bi laflar hanım ağ olmuş sun bakondan konusmasi kolay gelsinn inşallah o bakondan düşersin yengem assaya inene kadar kadin fin gitti varya yengem onu yolardi kesinn fgjfhjkk
tarafından
Ben olsam bende yolarim valla dkjd
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Varki yiyom senin gibi dilenmiyom deseydin ya 
(2,194 puan) tarafından
Hahaaaa :D aklıma gelmedi hiç kaldım öyle keşke kala kalmasaydim Allah'tan eşim vardı yaa
0 oy
(226 puan) tarafından

Ayy ben birdaha asla hiç bir şekilde dilenciye para vermem bi çocuk gelmişti yanımıza arkadaşımla beraberdik para verdim baktım arkadaşım bana kas göz yapıyo bende anlamadım ne demek istediğini kızın rengi soldu parayı aldı gitti biraz ileriye baktık ki pantolonunu indirmiş pis pis şeyler yapıyo milletin içinde kimse de birşey demiyo deli diye o günden sonra asla vermem ve çok kötü psikolojim bozulmuştu kendime gelememiştim  ben parayı verince fermuardan şeyini çıkarmıştı arkadaşım onu işaret ediyodu verme diye:(

(2,194 puan) tarafından
O daha kötüymüş canım ya manyak
0 oy
(7,174 puan) tarafından
Mübarek ne kadar karışık yazmışsın :)
(2,194 puan) tarafından
Evet  öyle olmuş canım, bebek kucağımda olunca sürekli bağırıyor cümleleri toparlayamamisim :)
(7,174 puan) tarafından
He ya bazen benimki de fırsat vermiyor (≧▽≦)
0 oy
tarafından
Bundan 5 sene once kıbrıs sehıtlerınde oturuyorduk esımle nısanlıyız o zaman bır anda surıyelı cocuklar geldı masaya ama 10 tane bende masada telefon vardı aldım elıme hemen o zaman da kıloluydum sısko telefonunu calmam dedı sıktır pis surıyeli dedım bende abooo bunlar 10 kısı nasıl surıyelı demısım dıye bana laflar hakaretler 2-3 tanesını eşim tokatladı artıyolar habıre sonra yan masadan geldıler ınsanlar ne kıfur edıyolar duysan sasırırsın 
(2,194 puan) tarafından
Hadi yaa o daha kötüymüş canım
0 oy
tarafından
Aman salla ya. Onları silkelesen asgari ücretin yarisi çıkar üstünden. Dilenci deyip geçme hepsinin evi var. Taksiyle gidip geliyorlar dinlenmeye,  güzel yerlerde yiyorlar. Kaç kere Tv'de gördük. 

benim dilencilerle anım çoktur. Bir seferinde üni 1. Sınıfım final dönemi uykusuz ,yorgunum sinir stresten barut gibiyim. Haava da soğuk dilencinin biri kampüsün karşısındaki yola bacaklarını açmış yere oturmuş üstü ıslak içmiş saçma sapan konuşuyor. Para istedi vermedim sonra Allah belanı versin dedi bende döndüm senin belanı versin ,vermek zorunda mıyım diye bı bagirmisim herkes bana bakıyor adam sustu kaldı. Kimse öyle demiyordu galiba :D 
(2,194 puan) tarafından
Sizinki daha fenaymiş, dün eşim kovunca gitti kadın en azından
0 oy
(119,067 puan) tarafından
haddini asmis     
(2,194 puan) tarafından
Yani bencede bilerek yapiyorlar sanırım al şu parayi sus dememizi bekledi,Allah'tan eşim vardı sert çıktı da gitti
0 oy
(4,986 puan) tarafından

Hahahahaha 

Her şerde bir hayır vardır demişler 

:woot:

(2,194 puan) tarafından
Öyle valla bugün açım onun yüzünden diyetteyim :D

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 317 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Rumeysa0196 (1,540 puan) tarafından soruldu
0 oy