0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (788 puan) tarafından
Kızlar Perşembe günü oldu oğlum çok şişti normal dedi doktor bugünde pipisi yapışmış nasıl anlatılır bilmiyorum da sürdüğüm krem kalıp gibi olmuş pipi yapışmış duş aldırdım ılık suya oturttum yok yumuşamiyo. Doktora yazdım açın lütfen diyo ama gerçekten olmuyo yani zorlasam kaniycak böyle bişey başına gelen var mı ya ne yapabilirim

9 Cevaplar

0 oy
(3,205 puan) tarafından
Ben de çok korkuyorum nasıl olacak sünnet  ışleri falan .. post yukarı çıksın 
-Reklam-
0 oy
(736 puan) tarafından
Yağ falan mi denesenki canim bilemedimki zeytinyağ falan 
0 oy
tarafından
Karton bardak tavsiyesi işe çok yarıyor YouTubdan bak canım 
0 oy
(776 puan) tarafından
En azından acile götür canım bizde sünnet ettirdik ama yapışma falan olmamisti
0 oy
(1,688 puan) tarafından
Pipisini geri doğru ittirinki yapışmasın. Sünnet sonrası olabiliyor yapışma dikkat edin.
0 oy
tarafından
Kanamasi normal benim oglum gecen hafta oldu ben altina naylon sererdim alti ciplak sekilde yatirirdim o pipisini öyle gordukce zaten ayaga kalkamazdi 
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Benim oglumunda yapıştı kanasa da yapacaksın yoksa tekrar operasyon oluyor 
0 oy
(566 puan) tarafından
Hiç yapamiyosan doktora gotur 

Ben 4 aylikken yaptırdim bize krem vermedi sargı bezi ve sarımsı yesilimsi bi su verdi sargi bezini dolayıp o sıvıyı doküyodim istiyebilirsen ondan iste cok kolay asla yapişmiyo 
0 oy
tarafından
Kac sefer yapisti  biz acamadik sunnetciyi cagirdik 3 aylikti sunnet oldugunda simdi 3 yas yine yapisik biraz kaniyor acarken surekli geri ittirerek krem surun dedi yaptim.ama.yine yapisti buyudukce duzelir dedi ama.bilemiyorum.suya uzun sure oturtup geri ittirin dedi biz yapamiyoruz zaten agliyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 81 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,123 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 67 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sence (885 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
14 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianne_tugce (1,279 puan) tarafından soruldu

380,181 soru

11,381,557 cevap

34,874 kullanıcı

...