0 oy
61 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
Kızlar merhaba benim 11 aylık kızım var alttan 2 dişi belli olmaya başlamış sürekli ağlamaklı sadece uyurken sessiz o kadar diğer tüm saatler ağlamaklı ne yapsam durmuyor kucağında olmak istiyo sürekli evin halini görmek bile istemezsiniz tuvalete bile giremiyorum mama ve yoğurt dışında da hiç bişey yemiyo emmiyo da zaten ne yapcam ben ya çıldırmak üzereyim artık hiç destek olanım da yok ablam var sadece onun da kendine göre işleri oluyor olmadığı zamanlar bakıyor zaten bebeğime ne yapcam nasıl davrancam hiç bilmiyorum evin hali berbat durumda silip süpüremiyorım gerçekten aşırı bunalmış haldeyim 

4 Cevaplar

0 oy
(1,685 puan) tarafından
Ben de aynı durumdayim cnm 13 aylık kızım. Sakin ol ve bugünlerin gececegini düşün...
-Reklam-
0 oy
(3,102 puan) tarafından
Çok normal biz 6 ayliktan beri boyleyiz şuan 8.5 aylık hep üst uste diş çıkardı 6 tane. Artık 1 2 ay diş cikarmasin da nefes alayim diyorum
0 oy
tarafından
Canım eline dolaptan soğuk hıyar havuç vs ver kemirsin ama başında dur. 

Diş etlerine masaj yap 
0 oy
(4,068 puan) tarafından
17 aylık az önce aclden geldik ateşi vr huysuz yemiyo içmiyo baklm hepimize geçmş olsn

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 20 göst.
4 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde melikeili (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
7 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin&& (1,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
0 oy
2 cevap 52 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu

381,418 soru

11,418,820 cevap

34,975 kullanıcı

...